Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 181 10
Sex Studio 173465
Γενική βαθμολογία
 
9.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Χαίρετε συναγωνιστές

Τι να πρωτοπεί κανείς για την Αφροδίτη...Είναι αρκετά παλιά στην πόλη μας,ωστόσο παραμένει μια κορυφαία επιλογή,τιμαέι τα χρήματα που δίνεις όσο καμιά άλλη! Έχει τρόπους να σε ταξιδέυει σε άλλους κόσμους ηδονής...Προσωπικά την έχω επισκεπτεί οκτώ φορές και κάθε φορά είναι καλύτερη απο την προηγούμενη.

Το σπιτάκι είναι χαρακτηριστικό,παρκαρεις εύκολα,ίσως βγεις λίγο κάρτα βέβαια...Απο υποδομές είναι κάτι μεταξύ δέλου και στούντιο.Δεν έχει τα χλιδάτα και μεγάλα δωμάτια που έχουν καποια στούντιο αλλα σε καμιά περίπτωση δεν έχει και τη βρώμα του μέσου μπουρδέλου.Τα δωματια είναι επιπλωμένα με τουλαχιστον δύο καθρέπτες έκαστο,που δίνουν μια φοβερή,καβλωτική,τσοντιάρικη εμπειρία.3D γαμήσι.Τα κρεβατια σταθερά,χτισμένα άλλωστε-αυτή είναι πιστεύω και η καλύτερη λύση-χωρίς να τρίζουν όπως κάπου αλλού...Έχει και μια ωραία πολυθρόνα σε κάποια για καμια στάση παραπάνω αν προκύψει η επιθυμία.

Απο εμφάνιση,συμπαθητικό προσωπάκι,ξανθό μακρύ μαλλί,λεπτό σώμα φιτ,με μικρό καλό κώλο,ωραία ποδαράκια.Το αποκορύφωμα,το υπερόπλο της,είναι τα βυζιά.Δηλώνω λάτρης των ενισχυμένων τούμπανων.Ε λοιπόν αυτά είναι τα καλύτερα που έχω πιάσει.Όσο μαλακή αίσθηση χρειάζεται,πραγματικά εθίζεσαι στο να τα πιάνεις,να τα χουφτώνεις και να τα ζουλάς.Βυζιά απο άλλο πλανήτη.

Πέρα απο καταπληκτική επαγγελματίας,όπως θα αναλύσω αργότερα,η Αφροδίτη είναι και φοβερός άνθρωπος.Αναδύει θετικότητα.Πάντα χαρούμενη,πάντα με το χαμόγελο,πάντα ευδιάθετη,σε κάνει να αισθάνεσαι σαν να την ξέρεις χρόνια,απο την πρώτη στιγμή.Κουβεντούλα,αστειάκια,φιλοφρονήσεις,είναι υπέροχη.

Στο σέρβις είναι το κάτι άλλο.Τόση ενέργεια,τόση φαντασία,τόση διάθεση να σε εξυπηρετήσει δε βρίσκεις εύκολα.Μπορεί να είναι δυναμική και να σε βάλει κάτω να σε ξεζουμίσει,μπορεί να σου στηθεί άψογα και να δεχθεί τρελό σφυροκόπημα.Πάντα με ένα σούπερ καβλωτικό μίγμα προστυχίας και γλύκας με τις ατάκες της,τα στησίματα της,τα κουνήματα,τα βλέμματα,το όλο τσοντιάρικο στυλ και ταυτόχρονα γλυκιά,εξυπηρετική,ευγενική,υπομονετική.Απλώς άψογη.Ξεκινάει με κατι ωραία προκαταρκτικά που επικεντρώνονται στα τούμπανα της,συνεχίζει με καταπληκτικό τσιμπούκι με διάφορες τεχνικές και μεγάλη διάρκεια και μετά στον αγώνα.Αλλαγές στάσεων,σφυροκόπημα,μια ατμόσφαιρα μαγική.Όσο είμαι εκεί μέσα,νιώθω ότι είμαι σε ένα παράλληλο σύμπαν.

Αφροδίτη είσαι φοβερή!
Αν και πιστεύω οι περισότεροι εδω μεσα το ξέρουν ήδη,όσοι δεν το γνωρίζουν,πιστεύω πως μια δοκιμή θα τους πείσει...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 19, 2011
Όνομα κοπέλας
Αφροδίτη
Υπηρεσίες
o mikros toumpanistis
Μέλος
Εγγραφή:
3 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
8
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού