Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 164 10
Γενική βαθμολογία
 
1.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
1.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
τη σονια την εβλεπα συνεχεια καποτε,οταν δουλευε ως ευα στο φ92 και ενω με καυλωνε η εμφανιση της δεν ειχα μπει ποτε,επειδη με χαλαγε το υφακι της ...
...μου χε μεινει ομως σαν απωθημενο ας πουμε και ειπα να την παρω μια φορα...

...ειχα να τη δω 4 χρονια...εχει αδυνατισει αρκετα(πιο καλη ηταν ως παχυτερη θεωρω) και ειναι μαυρισμενη...εχουν μικρυνει και τα βυζια της...το υφος παντως υφος...η τυπισσα την εχει δει πολυ βεντετα...

(εδω να πω(και απορω πως δεν το χετε επισημανει)...οτι η γυναικα ειναι ΚΑΡΑΦΛΗ!εχει παρα πολυ αραιο μαλλι(προφανως εχει προβλημα τριχοπτωσης)...πραγμα το οποιο βρισκω απαισιοΘυμός)

μπαινει στο δωματιο...
-πως θελεις την πιπα?με προφυλακτικο η χωρις?
-με προφυλακτικο
-μπραβο μωρο μου(με χαρα)
...ο καθενας ας κρινει οπως θελει το παραπανω...Χαμόγελο

αρχιζει να μου τριβει τα βυζια της,παω να ανασηκωθω να χουφτωσω να πασπατεψω κτλ...κατσε μου λεει,να χαλαρωσεις...(αρχιζει το ξενερωμα εδωΘυμός)...
...προσπαθουσα να βρω κανα ανοιγμα να πιασω λιγο ψαχνο...πουθενα ανοιγμα!!Θυμός
...χωνω το χερι και καταφερνω να πιασω ενα βυζι..."κατσε,ξαπλωσε,με με πειραζεις"!!!! ΘυμόςΘυμόςΘυμός
τι να μη σε πειραζω μωρη ψωλα!!!να σε γαμησω ηρθα!!!ΘυμόςΘυμόςΘυμός

...για να μη συγχιστω παραπανω ξαπλωνω και την αφηνω να κανει αυτη παιχνιδι...αφου η τυπισσα θελει να βαζει αυτοι τους κανονες...κι ετσι ημουν ανασκελα βλεποντας ενα καραφλο κεφαλι να με τσιμπουκωνειΘυμός

εγω ομως δε φτιαχνομαι ετσι...και δε μπορω να εχω τοσο παθητικο ρολο...οποτε οσο τρομπονι και να παιρνε η στυση μου δεν ηταν καλη...
...η πιπα της ηταν εκβιαστικη και δεν εναρμονιζοταν στις διαθεσεις της πουτσας μου...
...προσπαθουσε να με κανει να χυσω προωρα...
...με πιεζε συνεχως και κατω απ τ αρχιδια(προστατη),το οποιο ηταν ιδιαιτερα ενοχλητικο...
...γενικα μου καταπιεζε το καυλιΘυμός

σε καποια φαση μου λεει "θες να τελειωσεις ετσι η να το κανουμε?"εγω εντωμεταξει εξακολουθουσα να εχω μια μετριοτατη στυση ακαταλληλη για σεξ ποσο μαλλον για οργασμο..."να το κανουμε της λεω"...
...της το βαζω πισωκολλητα...ηταν εντελως στεγνη και κλειστη...
...οτι να ναι...
...αρχιζω να γαμαω εγω οπως γουσταρω,αλλα μετα απο λιγο συνειδητοποιω οτι δεν προκειται να τελειωσω ποτε με το κουτσουρο που γαμουσα και βγαινω και της λεω οτι θα τον παιξω να τελειωσω...
αλλα ουτε αυτο δε μ αφησε να κανω!!!ΘυμόςΘυμόςΘυμός
μου παιρνει το χερι απ τον πουτσο και μου λεει ξαπλωσε...και με αρχιζει παλι στην πιπα...

παλι δε μπορουσα να πιασω τιποτα!
..τοκ τοκ...χτυπαει κι η γαμιολα η τσα2 την πορταΘυμόςΘυμός

συνεχιζει αλλο λιγο...και μετα μου λεει θες να τον παιξεις εσυ και να σε γλειφω εγω απο κατω?
τον πουτσο κλαιγανεΘυμός

αρχιζω εγω να τον παιζω και μου γλειφε τ αρχιδια ελαφρα τ αρχιδια...
...κι εκει που μετα απο λιγο ΞΕΚΙΝΑΩ να χυνω..."σ ευχαριστω μωρο μου"...και ΣΗΚΩΝΕΤΑΙ ΑΠ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙΘυμόςΘυμόςΘυμός

αυτο το πραγμα πρωτη φορα μου συμβαινει...δεν προλαβα να ξεκινησω να χυνω και η γκομενα με παρατησε και εφυγε αρον αρον!!

--------------------------------------------------------------------------------------------------

πραγματικα πρεπει να γυρισω τουλαχιστον 50 γαμησια πισω για να θυμηθω τετοια φολα...

βγηκα απ το μπουρδελο και περπαταγα στο δρομο,συνειδητοποιωντας οτι ειναι ισως η πρωτη φορα που δεν ενιωθα την παραμικρη εφιδρωση,ζεστη,ενταση και ολα τα υπολοιπα μεταγαμησιακα συμπτωματα...ενιωθα σα να μην ειχα γαμησει,σα να μην ειχα χυσει...

θα προτεινα στο μπουρδελακι να κανουν μια τρυπα στον τοιχο...μια glory hole...και να συνεχισει εκει τις πιπες η καραφλη ντιβα σονια,που δε θελει και να την αγγιζουμε¯...

να πω τελος οτι δεν ειμαι κανας παραξενος...και ειναι πολυ σπανιες οι περιπτωσεις που χαλιεμαι απο μπουρδελογαμησι...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 21, 2011
Όνομα κοπέλας
Σόνια
lustforlife
Τιμημένος
Εγγραφή:
9 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
25
Πόντοι:
1.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Σεπτεμβρίου, 2011
Ειχα δικιο τελικα που ειχα αμφιβολιες για τις υπηρεσιες της και ο λογος που δεν εμπαινα ηταν ακριβως αυτο το υφακι της ντιβας...ΟΥΣΤ στις ξεπετες!!!
21 Σεπτεμβρίου, 2011
Ακριβώς γιαυτο και εγώ την απέφευγα.. Είχε ένα περίεργο στυλ στο σαλόνι..
22 Σεπτεμβρίου, 2011
ρε μαγκες εγω στο φυλης 92 την ειχα παρει πολλες φορες και ηταν σουπερ η γκομενα,μπορει τωρα να βαρεθηκε και να αρχισε τις ξεπετες.Παντως την ειχα στα στανταρακια με σουπερ πιπα,απλα αμα αργουσες να χυσεις ειχε ενα θεμα,αλλα ειχε καλη συμπεριφορα γενικα!!!!!
22 Σεπτεμβρίου, 2011
Την είχα δοκιμάσει στου Αλκιβιάδους 16Γ, προ κρίσης .30 ευρώ - ελεύθερο στοματικό.Σπαστικιά και ξεπέτα.Για ξεπέτα το πήγαινε δηλαδή.
Στα 6-7 λεπτά ενώ την πήδαγα πισωκολλητό, άρχισε να επαναλαμβάνει:
"Να σε βοηθήσω να τελειώσεις μωρό μου;"
J
jockerx
22 Σεπτεμβρίου, 2011
Απο την υπερ 40 ετη πειρα μου στα μπουρδελα,[και επειδη το ιδιο υφος (και χειροτερο) το ειδα προ ημερων και σε στουντιο (Αντζελα,Βουλ. 144),που μου εκανε περισσοτερη εντυπωση ( πρεπει να εισαι και πολυ μαλακας για να δωσης 60 + ευρω για μια που βγαινει με τοσο σκατο-υφος-που ? σε στουντιο!)]εχω τη γνωμη οτι το υφος αυτο ειναι κλασσσικο για την ιεροδουλο που εχει νταβατζή και ειναι καψουρα μαζι του. Ισως ομως και να μην ισχυει αυτο απολυτα.Την Σονια -Ευα την εχω δει και γω πολλες φορες,ποτε δεν την πηρα,λογω ακριβως του υφους της,ειναι οπως το λενε παραπανω τα παιδια.
22 Σεπτεμβρίου, 2011
μεγαλη φακλανα μαγκες η τυπισσα την ειχα παρει πριν απο κανα χρονο στην αλκιβιαδου οταν δεν εγραφα κριτικες απλα θελει να σε ξεπεταξει και δειχνει οτι δεν γουσταρει τη δουλεια που κανει αλλα αμα εχει και καραφλα τοτε τι να πω γαμα τα
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6