Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 108 10
Sex Studio 215148
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Επίσκεψη το Σάββατο το απόγευμα, Σούλα και Σόνια στο πρώτο σπιτάκι. Παίρνω τη Σούλα τελικά, ομορφούλα μελαχροινή με φυσικό βυζάκι και σκουλαρίκι στη μύτη, καταγωγή από Πελοπόνησο μου είπε. Και μάλλον αλήθεια είναι γιατί μέσα στο δωμάτιο βγήκε αγγούρι καλαβρέζικο. Προκαταρκτικά μηδέν, ρηχή πίπα των 20sec, και μετά στήθηκε στα τέσσερα σαν καρέκλα. Τα πήρα στο κρανίο και άρχισα να τη σφυροκοπάω δυνατά μέχρι που τραβήχτηκε λέγοντας ότι δεν μπορούσε άλλο γιατί πονούσε. Την έδιωξα από το δωμάτιο και ακόμα κλαίω τα 30. Ο τσάτσος ούτε που έδωσε σημασία στα παράπονα που έκανα. Εν τω μεταξύ όση ώρα ήμουνα εκεί δεν υπήρχε ψυχή, μόνο το δικό μου αυτοκίνητο. Καλά κάνετε εκεί στη Λάρισα και τους έχετε ρίξει μαύρο, η Βύρωνος είναι χιλιόμετρα μπροστά από τα κομοδίνα του Ερότικα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 17, 2011
Όνομα κοπέλας
Σούλα
Μέλος
Εγγραφή:
10 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Σεπτεμβρίου, 2011
Σοβαρα μιλας ρε μεγαλε? Γιατι τι επα8ε το Σουλακι και ε3ηγιεται ετσι?
Οντως απ'το Ναυπλιο ειναι...δεν 3ερω αλλα εγω που την ειχα παρει πριν απο κανα 2-3 μηνες που δουλευε στον "οικο εποχης" ηταν πολυ μπομπα η γκομενα και υπηρξε και πολυ χημεια κιολας...
22 Σεπτεμβρίου, 2011
...κατι ξερω δηλαδη που δεν εχω παει ποτε στο βιλα εροτικα...και οπως βλεπω...ουτε προκειτε να παω..
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2