Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 71 10
Sex Studio 191910
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
ΡΕ παιδια ημαρτον.τι συμβενει πια.Ξεπετα και τιποτε αλλο.Μολις μικα μου λει ο τσατσος καραπυσταρα του κερατα τα προγραμματα.Διαλεγο ελευτερο στοματικο και γαμησι μετα με προφυλακτικο.Ποσο κανει κυριε 60 ευρω.Παρτα καμια αντιρηση.Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
Με το λοιπν σκαει το ρωσακι στο δωματιο και αρχιζει με χερια να μου κανει την ακαποτη πιπα.ΛύπηΛύπηΛύπηΛύπηΛύπη
Λεω εγω μια απο τα ιδια.Της παιρνω τα χερια εκεινη τα ιδιαΧμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
Καλα τελοσπαδων δεν περνανε 2 λεπτα χραπ!!!!!!!!!!! μου πιανει την καποτα να τον σκουφωσει για να συνεχιστει το γαμησι λες και περιμενε εξω λαοςΧμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Να μην σας τα πολυλογω χαλαστηκα τοσο που της λεω ανεβα πανω και καβαλα εσει.Ελιωσε η καραπουταναρα.Ανοιξαν τα ποδια της.
Μετα μου λει.δεν θεσ να με παρεις απο πισω?ΟΧΙ της λεω εγω.Τελοσπαντων τελεισα πανω αυτη αλλα ειδε καο αποειδε μεχρι να τελειωσω.
Παιδες εχω να σας πω μια συμβουλη.ΚΑαλυτερη μια καλη μαλακια παρα σε τετοιες πιπεσ που μας κοροιδευοθν και εμεις σαν μαλακες τους τα σκαμε.
Εντομεταξυ ενα τελευται .η εν λογω κυρια ηταν η τελεια πλαδαροτητα σε ολο της το σωμα συν του οτι ηταν και αβυζη

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 18, 2011
Όνομα κοπέλας
Άννα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
1.258
Πόντοι:
201
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού