Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 554 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Η βικτωρια είναι μια ξανθια ουκρανεζα κοπελα που στο σαλονι είναι ανετη και με χαμογελο,στο δωματιο όμως αλλα περιμενα και αλλα βρηκα.Αφου ξεκινησα με φιλια και γλυψιμο στο στηθος της,μιας που το χει στητο και ωραιο διακρινοντας μια αμηχανια στο προσωπο της ξεκινησε ένα στοματικο που δεν καταλαβα τιποτα.Στη συνεχεια την εφερα να κατσει από πανω μου στην ακρη του κρεβατιου εχοντας φοβο να μην πεσει.λες και υπηρχε περιπτωση και κατοπιν και αφου εκει εδειχνε να τα πηγαινει καλα ,την εβαλα να ξαπλωσει στο κρεβατι .Κατα τη μετακινηση παλι αμηχανια λες και δεν ηξερε ότι παμε να το κανουμε ιεραποστολικα..Εκει και ενώ προσπαθουσα να διεισδυσω αφου φαινοταν ν αποφευγει τη βαθια διεισδυση αρχισε τα γελια.Πιθανολογω λογω της ορμητικοτητας,των φιλιων και των αναστεναγμων μου αλλα τι να κανουμε ,ετσι λειτουργω στο κρεβατι..Εκει σκεφτηκα να της δωσω ένα χαστουκι αλλα η δουλεια που κανει και που από μονη της είναι ένα θεμα δεν μου το επετρεψε από ηθικης πλευρας.Φυσικα για να μου πεσει ουτε λογος,συνεχισα κανονικα αφου εν τω μεταξυ αρχισε να με ρωταει αν εχω τελειωσει..φαινεται εχει μαθει ότι μετα τα 6-7 λεπτα ο αντρας εκσπερματωνει..Κατοπιν με μενα στα γονατα την εφερα πλαγιαστα,σ αυτή τη σταση χρειαστηκε να φερω τα ποδια της προς τα πλαγια αφου αυτή τη σταση δεν την ηξερε,τα ποδια της ηταν αλυγιστα αρχικα και δεν καταλαβαινε πως γινεται η μεταβαση..εκει συνεχισα ασχολιομουνος με το στηθος της για να παμε τελικα στο τοιχο και να τη παρω στα ορθια.Ουτε και εκει καταλαβε τι παμε να κανουμε..αφου την πηγα στο καθρεφτη με μενα από πισω της το εργο συνεχιστηκε για λιγο και κατοπιν στο κρεβατι πισωκολλητα με μενα ορθιο αρχικα και κατοπιν μπρουμητα.Προτου τελειωσω και ενώ ειμαστε στο πισωκολλητο βγηκα από μεσα της,εβγαλα το προφυλακτικο χωρις να τελειωσω και εφυγα.Βεβαια απορησε γιατι δεν τελειωσα,μαλιστα μου ειπε ότι ηταν καλα,αλλα δεν εχει σημασια.Μετα τη σαμπρινα από κωνσταντινουπολεως αποφασισα πως όταν δεν περναω καλα δεν χρειαζεται να τελειωνω

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 18, 2011
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού