Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 823746
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καλησπερα καταρχην θελω να συγχαρω την Αντζελα γιατι ειναι ντρομπρος χαρακτηρας,ο λογος η καθαριστρια του μαγαζιου η οποια φροντιζει τα δωματια να ειναι τα παντα καθαρα οταν θα μπει ο πελατης.Μπραβο σου κουκλα μου,μακαρι το παραδειγμα σου να το ακολουθησουν και αλλοι.Τωρα στα της επισκεψης,μετα απο τοσο καιρο που ελεγα οτι θα επισκευτω την Αλεξανδρα,επιτελους σημερα βρηκα χρονο και πηγα.Χτυπαω το κουδουνι,μου ανοιγουν μπαινω μεσα και καθομαι στο σαλονι.Η Κυρια Πετρα(πολυ καλη κυρια)ηταν υπηρεσια μου λεει το ποιες κοπελες δουλευουν Αλεξανδρα και Νεφελη.Εκεινη την στιγμη η Αλεξανδρα ηταν απασχολημενη επανω,οποτε πληρωνω το αντιτιμο του προγραμματος που ηθελα και περιμενω στο σαλονι να αδειασει καποιο απο τα επανω δωματια.Μετα απο μερικα λεπτα αναμονης ηρθε η ωρα μου,παω στο δωματιο Νο.4 και κανω το ντουζακι μου μεχρι να ερθει το μωρο.Πραγματικα οση ωρα καθομουν και περιμενα τα λεπτα δεν περνουσαν με τιποτα,μετα απο μερικα λεπτα ακουσα τακουνια να ανεβαινουν τις σκαλες και να σου το μωρο.Μιλαμε η φωτο την αδικουν,απο κοντα ειναι ακομα ομορφοτερη,τελειο κορμι.Δεν θα μπω σε λεπτομερεις της συνευρεσης μας,απλα θα αναφερω μερικα χαρακτηρηστικα της τα οποια με εκαναν και σκεφτηκα γιατι τοσο καιρο δεν την ειχα επισκεφτει,τι εχανα ο μ.....ς.
1.Πολυ ομορφο προσωπο και πανεμορφο χαμογελοΧαμόγελοΧαμόγελο
2.Αρκετα μεγαλα βυζια,ειμαι λατρεις τους αλλωστεΧαμόγελοΧαμόγελο
3.ΠεντακαθαρηΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα μοσχοβολουσε ολοκληρη
4.Απιστευτη κωλαραΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα
5.Και τελευταιο αλλα πολυ σημαντικο σε κανει να μην αισθανεσαι αβολα,σπαει αμεσως τον παγο δηλαδη ειναι ομιλητικη,προσπαθει να σε χαλαρωση.
Αυτα απο μενα,δεν ηθελα να μπω σε λεπτομερειες γιατι αλλωστε δεν υπαρχει κατι παραπανω να αναφερω σχετικα με τις υπηρεσιες της Αλεξανδρα το οποιο δεν εχουν πει αλλοι συναγωνιστες που την εχουν επισκεφτει.Σ' ευχαριστω μωρο,πραγματικα χαλαρωσα και περασα τελεια μαζι σου και ανανεωνω το ραντεβου οσο πιο συντομα γινεται.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 18, 2011
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Kostas99
Σπουδαίος
Εγγραφή:
30 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
928
Πόντοι:
3.305
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού