Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 196 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
απορω πως ειναι δυνατον να μην εχει αναφερθει πουθενα αυτο το μωρο...

εμφανιση σοφιας:μιλφαρα ηλικια~42,υψος~1.64,τσουπωτο σωμα με κωλαρα και κανονικα συμπαθητικα βυζακια με ωραιες ρωγες...γενικα το σωμα της,οπως και ολα της εχουν μια φρεσκαδα και μια ζωντανια αταιριαστες με την ηλικια της...

η σοφια εχει μια ζωωδη ενεργεια,που φαινεται στον τροπο που περπαταει,που μιλαει,που γελαει(εχει ενα ξαφνικο δυνατο γελιο σαν της μαγισσας που ετοιμαζεται να ριξει το μπαγκς μπανι στο καζανι να τον κανει σουπα)....και πανω απ ολα στον τροπο που γαμιεται...

επαιξα με τη μουναρα της που χυνει σαν ηπειρος πολλη ωρα ενω αυτη μουγκριζε σαν αρκουδα και με δαγκωνε αγρια παιζοντας τον πουτσο μου...
...μου βαλε καποτα βιαστικα κι επεσε για πιπα σα λυσσασμενη χαιδευοντας μου κωλο αρχιδια,ενω εγω τη χουφτωνα λες και δεν ειχα ξαναπαει με γυναικα...

...η καυλα ειχε βαρεσει κοκκινα...μου στηθηκε στα 4 κι αρχισα να την καρφωνω μανιωδως σα σκυλος,ενω σκουζαμε κι οι δυο σαν τα κουνελια...lets do it like they do on the discovery channel εντελως η φαση...

η γυναικα ειναι πραγματικα μονο για αγριες ζωωδεις καταστασεις...

ακαποτα,γλωσοφιλα,γλειφομουνια γλειφοκωλια κλπ δεν κανω οποτε δεν ξερω αν δεχεται...

σημειωση:φοραει βαρυ εντονο αρωμα που μενει μετα στον πελατη,οποτε παντρεμενοι κλπ εχετε το υποψιν σας...

ποντια δηλωνει...
...το καλοκαιρι την ειχα παρει τροφωνιου 13 απογευμα...της ειπα σημερα οτι την εψαχνα και μου πε οτι δε δουλευε και τωρα ξαναξεκινησε...
...ο μαλακας δε ρωτησα αν θα ναι βεργας πρωινη ή αν θα δουλεψει και αλλου...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 16, 2011
Όνομα κοπέλας
Σοφία
lustforlife
Τιμημένος
Εγγραφή:
9 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
23
Πόντοι:
1.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού