Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 12 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Είπα να δοκιμάσω κ αυτή μιας που έχω πάρει τις υπόλοιπες του γραφείου. για βυζιά πήγαινα φυσικά κ βυζιά πήρα. 4αράκια, στητά, φυσικά, ρόγα μέτρια που μεγαλώνει αν την καβλώσεις. στα υπόλοιπα τώρα. ξανθιά με κότσο 'τσίτα τραβηγμένο μαλλί', πρόσωπο γλυκούλι με ωραία μάτια. στο σώμα κοντούλα είναι αυτό που λέμε slim and stacked χωρίς ίχνος λίπους με τα βυζιά να εξέχουν. εγώ δεν είδα ούτε κυτταρίτιδες ούτε πλαδαρότητα. λέει ότι είναι από πράγα. εγώ (ως συνήθως) λόγω προφοράς λέω ότι είναι από αλβανία. στο δια ταύτα. πίπα καλή αλλά με χεράκι, γαμήσι σε όλες τις στάσεις κ με δικές τους πρωτοβουλίες, βογκάει καλά αλλά το καταλαβαίνεις ότι είναι show. υγραίνεται αλλά δεν αφήνεται να χύσει. στα μείον τώρα. ενώ προσπαθεί να είναι φυσική στην συζήτηση κ στο σεξ, δεν της βγαίνει. δείχνει αμήχανη, άχρωμη. σε καμιά περίπτωση δεν βγάζει πουτανιά, προστυχιά ή έστω κάτι σέξυ. όταν την ρώτησα τι άλλο κάνει εκτός από το νορμάλ, δεν ήξερε τι να απαντήσει. όταν ρώτησα για κώλο μου είπε το κλασσικό "άν είναι μικρό... κτλ" κ μου είπε ότι προτιμά να μην το κάνουμε. γενικά ενώ το σώμα σε προδιαθέτει για πολλά η συμπεριφορά της σε φρενάρει. όταν δοκίμασα να το παω αλλιώς το πράγμα στο 'έλα να αγαπηθούμε' απέφευγε τα φιλιά κ τα βαθεία βλέμματα. οπότε, για 130 ευρώ, μάλλον είναι πολλά...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 01, 2011
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
silverpalm
Σπουδαίος
Εγγραφή:
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
12
Πόντοι:
2.930
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Σεπτεμβρίου, 2011
130€ για ένα γύρο;
13 Σεπτεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αυξηθηκε και το ΦΠΑ στα ειδη διατροφης γιαυτο.....ακριβηνε ο γυρος..... Πλατύ χαμόγελο
G
gl
13 Σεπτεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

και που να ζήταγε και καμιά μπύρα ο +δελφος...
14 Σεπτεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ναι φίλε. για ένα.
14 Σεπτεμβρίου, 2011
ξέχασα επίσης να γράψω ότι δηλώνει 20 αλλά μου κάνει πιο πολύ για 25.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5