Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 238 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από τα θετικά σχόλια που είχα διαβάσει για τη Τζούλια κατηφόρισα συστημένος γι΄ αυτήν. Μόνος μου στο σαλόνι, ήρθε η τσατσά με τη Τζούλια και παρουσίασαν πρόγραμμα. Μπούκαρα αμέσως μέσα. Το δωμάτιο παλιατζούρα αλλά καθαρό και μία TV του 1950 να παίζει τσόντα. Η κοπέλα ήρθε μετά από κανένα τέταρτο με όρεξη για συζήτηση περί των προσωπικών της προβλημάτων και ότι παλαιότερα είχε περισσότερη πελατεία και έβγαζε. Έτσι μπορούσε να συντηρεί το παιδάκι της στη Ρουμανία άνετα. Τώρα μαύρα τα πράγματα, βάζει και από την τσέπη της αφού πρέπει να συμβάλει και η ίδια στη συντήρηση του μπουρδέλου για να μην ρημάξει. Είπε και άλλα πολλά αλλά δεν είναι η ουσία μας. Στα επί του θέματος. Χούφτωσε απ΄ ευθείας τον σούτσο και τον πήρε ακάποτα στο στόμα και με πολύ τέχνη τον περιποιήθηκε όπως και τ΄ αρχίδια μου κατόπιν δικής μου διαταγής. Καλή η πίπα της αλλά παρατήρησα βιασύνη και δεν είχε χαλαρό σώμα, δηλαδή κάπως δύσκολα της σήκωσα τα πόδια για να της χαϊδέψω το μο..... της. Στο μ.....της φέρει μεγάλο σκουλαρίκι. Στη πίπα τελείωσα αφού τα στράγγισε όλα και αδιαμαρτύρητα στο στόμα της τα οποία στη συνέχεια άδεισε στο νεροχύτη. Ούτε που πρόλαβα να της τα χώσω έστω και λίγο.
Συμπερασματικά βαθμολογώ τη κοπέλα ως εξής:
Φάτσα κοπέλας: 7/10 (χαρακτηριστική ρουμανόφτσα, όχι άσχημη αλλά όχι και μουνάρα, λευκόδερμη με καστανά μακριά μαύρα μαλλιά και πολλά piercings) .
Σωματότυπος: 6/10 [κοντούλα προς το 1,60 με 2-3 κιλάκια παραπάνω και αγύμναστη (είχε κοιλιακό σκεμπεδάκι, μάλλον λόγω γέννας)].
Συμπεριφορά : 9/10 (ήταν πολύ κοινωνική ομιλητική (σπαστικό ήταν το μάλιστα, το οποίο το επαναλάμβανε συνέχεια λες και μίλαγε με τον θείο της από το Βουκουρέστι).
Συμμετοχή στον αγώνα : 8/10 (Δεν ξέρω, ίσως ήταν και η εντύπωση μου, αλλά παρατήρησα βιασύνη από μέρους της. Ωστόσο η πίπα της ήταν δυνατή και καυλωτική. Επίσης δέχεται άνετα διαταγές και υποδείξεις.
ΥΓ. Η κοπέλα εργάζεται 9:00 με 17:00 στο συγκεκριμένο σπίτι αλλά θα πλακωθεί λόγω αφραγκίας και οικονομικών δισχεριών στις διπλοβάρδιες στην Αλκιβιάδου, Φωκαίας και Φυλής χωρίς να ξέρει και η ίδια σε ποια ακριβώς σπίτια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 12, 2011
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Larson
Μέγας
Εγγραφή:
19 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
3.291
Πόντοι:
4.587
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού