Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 390 10
Sex Studio 324829
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Ντίβα είναι Ιταλική λέξη, χρησιμοποιείται όμως ευρέως στην νεοελληνική και σημαίνει εντυπωσιακή γυναίκα.

Μία τέτοια λοιπόν είναι και η Κάντυ με την οποία είχα την τύχη να συνευρεθώ για 2η φορά μέσα σε τρεις μέρες. GAME OVER - TRY AGAIN όπως γράφει και το νέο μου Άβαταρ, που σημαίνει δηλαδή ότι όταν το παιγνίδι τελειώνει και δεν έχεις κάνει το καλύτερο δυνατό σκορ, πρέπει να ξαναπροσπαθήσεις.

Πρωινός πρωινός λοιπόν στο villa, το μωρό σαλοναρίστηκε με ένα κοντό σούπερ μίνι λευκό κολλητό φορεματάκι που τόνιζε επιδέξια τις καμπύλες του, και άφηνε επίτηδες το μισό του κωλομέρι απ΄ έξω κάνοντας το πολύ καυτό. Στα χέρια φορούσε άσπρα δανδελωτά χαντάκια με έξω τα δάχτυλα, και η σιλουέτα της, ήταν πάνω σε 12ποντα παρόλο που είναι ούτως ή άλλως πολύ ψηλή γυναίκα.

Με την τσατσά είχαμε κάποιο φραστικό επεισόδιο μιας που την ανάγκασα να μου πει το πρόγραμμα, και ακολούθως να πάρω το απλό πρόγραμμα των 40 ευρώ, το οποίο μάλιστα το πήρα χωρίς να της κάνω κάποιο παζάρι. Ρώτησα και αν δίνει κολαράκι, και μου απάντησε επί λέξει, δώσε 100 και πάρτης το, πολλά τα λεφτά της είπα, έδωσα το διό 20αρικα και πέρασα στο δωμάτιο. Θέλω εδώ να επισημάνω ότι οι τσατσάδες σε αυτό το μαγαζί πάντοτε ήτανε προβληματικές και το θεωρώ αδιανόητο να έχει το μαγαζί τέτοια ποιότητα σε γυναίκες και σε τσατσάδες να είναι κάτω από τη βάση, ενώ ο αφρός από τις τσατσάδες να δουλεύει στα καταστήματα του Βαρδάρη. Κόκκινη κάρτα.

Σε λίγο ήρθε και το μωρό, στιγμιαία αγάθεψα στην όψη του, αλλά γρήγορα την περιέλαβα στην αγκαλιά μου όπου είχαμε και αρκετά προκαταρκτικά χαδάκια. Θέλω να επισημάνω ότι η κολάρα της είναι πάρα μα πάρα πολύ ζουμερή και σε συνδυασμό με την καταπληκτική επιδερμίδα της, όταν την χαϊδεύεις, σου δημιουργεί έκσταση.
Στη συνέχεια ξαπλώσαμε, μου πέρασε το προφυλακτικό σαν κάλτσα και ξεκίνησε μια πίπα πολύ δυνατή και καυλωτική αλλά δυστυχώς αρκετά μικρή σε διάρκεια, για καλαμπαλίκινγκ βέβαια ούτε συζήτηση. Ταυτόχρονα περιεργαζόμουν και την πίσω τρυπούλα της, βάζοντας της και λίγο δαχτυλάκι, το οποίο δέχθηκε αδιαμαρτύρητα.
Με αυτά και με αυτά η στύση μου έγινε κατοστάρα και το μωρό με καβάλησε από πάνω. Πήγε να κουνηθεί λίγο στην αρχή αλλά μετά άφησε σε μένα την πρωτοβουλία, αλλά δυστυχώς δεν κάνεις εύκολα κουμάντο τα κυβικά της.
Γύρισμα σε πισοκολητό μετά, ομολογώ ότι έκανε φιλότιμη προσπάθεια να στηθεί σωστά αλλά ούτε και εκεί μπορείς να την κάνεις κουμάντο εύκολα και δεν μπορώ να πω ότι την χάρηκα ιδιαίτερα παρόλο που η θέα της κολάρας της είναι όλα τα λεφτά.
Εκεί όμως που με αποζημίωσε ήταν το Ιεραποστολικό, που στη θέα και μόνο αυτής της ξαπλωμένης γυναικάρας όρμηξα κατευθείαν σαν ταύρος σε υαλοπωλείο, και ρίχνοντας και λίγο από το βάρος μου που το άντεξε αδιαμαρτύρητα, γέμισα και τα χέρια μου με τις μπουτάρες της και κατέθεσα μετά από λίγο με κτηνώδεις κραυγές.

Χαμογέλασε το μωρό, με άφησε μάλιστα να μείνω μέσα της λιγάκι και όταν βγήκα χάζεψα την κορμάρα της, που γέμιζε το κρεβάτι, κρατώντας αυτή τη φάση σαν την πιο δυνατή της συνεύρεσης.

Συνολική διάρκεια συνεύρεσης κάτι λιγότερο από 10 λεπτά.

Θέλω να αναφέρω και μια ακόμη λεπτομέρεια που ίσως φανεί χρήσιμη για την οικονομία της γνώσης. Όταν το μωρό είχε βάλει το ρούχα του και ετοιμαζόταν να φύγει παρόλο που στεκόταν δίπλα στην πόρτα, αντί να την ανοίξει και να φύγει ήρθε κοντά μου εκεί που πλενόμουν στον νιπτήρα, και μου έδωσε ένα καυτό φιλί στα χείλη, ευχόμενη να έχω μια καλή μέρα. Και η ευχή της έπιασε, η υπόλοιπη μέρα μου ήταν καταπληκτική.

Σε γενικές γραμμές, ναι, έμεινα ικανοποιημένος και πιστεύω ότι σήμερα πήρα αυτό που πλήρωσα, όμως τίποτα παραπάνω. Η μικρή έχει καλό χαρακτήρα και είναι και καλό παιδί, δεν την κάνεις για πουτάνα και έχει και baby face, αλλά επίσης ξέρει πολύ καλά ότι μετράει σαν γκόμενα, και δυστυχώς λόγω αυτού του γεγονότος τεμπελιάζει λίγο στο δωμάτιο, και η συμμετοχή της δεν είναι η ιδανική.

Γιαυτό και η κριτική μου έχει σαν τίτλο η ντίβα που ναι μεν σημαίνει εντυπωσιακή γυναίκα, αλλά ταυτόχρονα και γυναίκα που γνωρίζοντας το πόσο εντυπωσιακή είναι, το έχει πάρει και λίγο πάνω της.

Όσοι λοιπόν πάτε να τα γνωρίζεται αυτά, για μένα αξίζει τον κόπο και μόνο για την εμπειρία να πηδήξετε μια τέτοια γυναίκα, και οι έχοντες άριστη φυσική κατάσταση σίγουρα θα περάσουν καλά.

Εγώ μπορεί να πάω ακόμη μια φορά μπορεί και όχι, εξαρτάται από το πόσο πολύ θα καθίσει κοντά μας.

Πάντως να ξέρει ότι αν δουλέψει σωστά και ιδρώσει τη φανέλα πολύ εύκολα θα ανεβεί στην κορυφή.

Έχει όμως πολύ δρόμο ακόμα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 09, 2011
Όνομα κοπέλας
Κάντυ
GAMEOVER
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
223
Likes:
500
Πόντοι:
3.250
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Σεπτεμβρίου, 2011
Φίλε gameover....επειδή εκτιμώ ότι είσαι και παλιός και ψυχή του φόρουμ πλέον...
μια απορία....
πως κρίνεις ότι είναι καλό παιδί μια κοπέλα που απλά πηδάμε επί πληρωμή 2-3-...20 φορές...
Φιλικά
12 Σεπτεμβρίου, 2011
Φίλε gameover καλως εισαι εσυ που τα σκας ! Εισαι καλη ψυχη στο φορουμ και στεναχωριεμαι ειλικρινα οταν πας και ξαναπας μελι εχει να ξερω ??? Βλεπω ασταθεια στις τιμες του μαγαζιου τωρα τελευταια και με ξυνιζει να με ειλικρινης ! Μετα γραφεις και γραψαν κι αλλοι μετα τα κυβικα της κοπελας παρολου την ομορφια της.
Παντως η συμπεριφορα της τσατσας να σας παρει ολους σας το 100αρι κατι δεν παει καλα !
Οσο κι ομορφη να νε με λες και τεμπελιαζει λιγο , "τι λιγο τι πολυ "στο κρεβατι εμενα παντως δεν με πειθουν οι τεμεπελες !
Ναι εχεις δικιο εδω που λες να ιδρωσει η φανελα της αλιως ...Ευχομαι μακαρι να δω αλλαγες να παω κι γω και αμα την αξιζει ας γινω τοτε "χουβαρτας".

Φιλικά


2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2