Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 28 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μόλις διάβασα για Ελληνίδα κοπέλα για καλό sex από το φίλο του φόρουμ πήγα να το διαπιστώσω .Όντως η Τζώρτζια είναι Ελληνίδα 100% με τα πιασίματα της και ένα βυζί τεσσάρι και για μένα χαλάλι τα 60 ευρώ που δώσαμε, χώρος καθαρός η πετσέτα μιας χρήσεως αλλά αυτό που αξίζει είναι η περιποίηση της Τζωρτζια.Η κοπέλα άρχιζε με απίστευτα προκαταρκτικά, φιλιά και ρουφήγματα, γενικός ένα κλίμα ρομαντικό και χαλαρωτικό (μετά από δεκάλεπτο συζήτηση που κάναμε και μου εξήγησε για επιπλέον υπηρεσίες που προσφέρει η ίδια αλλά και ότι στο ίδιο χώρο έχει και άλλη Ελληνίδα κοπέλα ).
Όσο μιλάγαμε αυτό το δεκάλεπτο το χέρι της χάιδευε τους όρχεις μου, ώμος η θερμοκρασία ανέβηκε στην 69 οπού είδα και την πεντακάθαρη δίοδό της.
Όποιος αντέχει το καλό και βαρβάτο σεξ το συνιστώ ανεπιφύλακτα η κοπέλα σε κάνει να είσαι ζωντανός και το γουστάρει.
Με ότι κατάλαβα στο εικοσάλεπτο της ηδονής εκείνης της ζεστής και υγρής ημέρας κάποια κορίτσια προσφέρουν περισσότερη κάυλα από τι νομίζετε.
Για άγριο πραγματικό και βαρβάτο γαμήσι το 92 στο πρώτο όροφο μέχρι στιγμής εγγύηση, άντε και την επόμενη φορά μήπως δοκιμάσουμε και κάτι πιο τολμηρό.
Παρεμπίπτοντας στο Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας θέλω να βάλω δέκα αλλά η σελίδα δεν το βγάζει Γιατί???

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 09, 2011
Όνομα κοπέλας
Τζώρτζια
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
10 Σεπ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Σεπτεμβρίου, 2011
"Παρεμπίπτοντας στο Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας θέλω να βάλω δέκα αλλά η σελίδα δεν το βγάζει Γιατί???"

Γιατί είσαι προμοτοράκος, χαχαχα
10 Σεπτεμβρίου, 2011
Αυτή η Τζώρτζια είναι η μουνάρα που δούλευε πέρσι Φυλής και δεν σε άφηνε ούτε να την ακουμπήσεις;
Π
Πύρκαυλος
(Updated: 11 Σεπτεμβρίου, 2011) 11 Σεπτεμβρίου, 2011
με 1.087 ανά ημέρα εσύ και αν εισαί Διαφημιστάκος**

**-(προμοτορακος στα ελληνικά)
P.S.Ακόμα και το όνομα του χρήστη είναι τούρκικο.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3