Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 219 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πολύ γνωστό Studio για μένα αλλά 1η φορά μου με τη Λίντα. Μπήκα στο δωμάτιο χωρίς να το σκεφτώ αφού πήγα για να γνωρίσω το συγκεκριμένο κορίτσι με τις καταπληκτικές κριτικές...
Αναμονή στο δωμάτιο περίπου μία ώρα!!!!!!!!!!! Κάθε 15 λεπτά που περνούσαν σκεφτόμουν να ντυθώ και να φύγω καθώς δεν ήταν μόνο η ξενερωτική αναμονή... Στα δωμάτια υπήρχε δυνατή μουσική που ακουγόταν ο Sfera με mix από τον Σουλιώτη ποπ-κιτς-ελαφροσκυλάδικα...Το παράξενο ήταν ότι δεν υπήρχε εμφανώς κόσμος στο μαγαζί που να δικαιολογούσε την αναμονή... Τέλος πάντων μπήκε η Λίντα και χαμήλωσε πολύ τα φώτα προφανώς για να μην φαίνεται καλά..Φορούσε μια ξανθιά περούκα καρέ... Μασάζ και στη συνέχεια στοματικό που το κάνει με πάθος αλλά και με σκοπό να σε τελειώσει...Δεν ήταν άσχημο. Στη συνέχεια σεξ στα 4 που προσπαθώντας να το παίξει PSE γίνεται αδιάφορο.
Από την συνολική στάση της, κατάλαβα που οφείλονται τα πάντα θετικά σχόλια για αυτήν. Το παίζει καλή πουτάνα αλλά για μένα προσωπικά δεν είναι!
Είναι στυλ Μαντόνα της Βριλησσού που επίσης δεν μου πολυάρεσε.
Εξακολουθώ να έχω στα Top 3 μου Studioκοριτσα την Άννα, την Αλίσα και την Τζέσικα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 03, 2011
Όνομα κοπέλας
Λίντα
yiaramis
Τιμημένος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
60
Likes:
254
Πόντοι:
5.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Σεπτεμβρίου, 2011
Στη σημερινή σου κριτική γράφεις για τη Μαντόνα ότι δεν σού πολυάρεσε. Στην κριτική σου όμως για τη Μαντόνα (27/8/2010) συμπεριλαμβανομένης και της βαθμολογίας φαίνεται ακριβώς το αντίθετο. Θεωρείς ότι αυτές οι δύο προσεγγίσεις σου είναι συμβατές? Έχω προσωπική άποψη για τη Μαντόνα καθώς την επισκέφτηκα 7/7/2010 (νομίζω δεν είχε δημοσιευτεί καμιά κριτική μέχρι τότε!). Δεν ανέβασα ποτέ κριτική ούτε και εξέφρασα άποψη. Δεν λέω ότι πρέπει να σού αρέσει σαν στυλ ή σαν εμφάνιση και ούτε όχι. Αναρωτιέμαι όμως εάν έχεις την ίδια γνώμη τότε και τώρα.

Όλοι έχουμε τα top-3, top-5 μας κτλ. Κι εγώ έχω γράψει για τα δικά μου. Θεωρείς ότι είναι σκόπιμο σε κάποια κριτική να αναφέρεις και άλλες κοπέλες? Το ρωτώ διότι έχω ως αρχή («ηθικός κώδικας» μου) να μην αναφέρω άλλα ονόματα σε κάθε κριτική μου παρά μόνο για την κοπέλα που γράφω. Δεν θυμάμαι εάν το έκανα ποτέ, αλλά εάν ναι το έκανα μόνο από λάθος. Προφανώς γράφω ότι μού αρέσουν π.χ. 3 κοπέλες, χωρίς τα άλλα ονόματα όμως και παραπέμπω τον αναγνώστη σε άλλες κριτικές.
08 Σεπτεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Και για τις 2 (Μαντόνα και Λίντα) ισχύει το ίδιο, ότι δηλαδή είναι καλές αλλά ΟΧΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ. Αν διάβασες προσεχτικά την κριτική μου για τη Μαντόνα θα είδες ότι αναφέρω αντικειμενική και υποκειμενική αλήθεια...
Για το δεύτερο μέρος του σχόλιου σου, μπράβο σου αν νομίζεις ότι είναι σημαντικό να έχεις έναν "ηθικό κώδικα", αλλά επέτρεψε μου εγώ να είμαι ανήθικος. Κοινώς και ονόματα θα αναφέρω και γενικά θα γράφω ότι γουστάρω...
08 Σεπτεμβρίου, 2011
Ελα yiaramis που δεν σου αρεσει το ποπ mix με τον Σουλιωτη.Αλλη φορα να ζητησεις να σου βαλουν χιπ-χοπ!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3