Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 87 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η ώρα είναι περίπου 17:30, μπαίνω μπας και βρω το met-art που περιέγραψε προηγούμενος συνάδελφος. Τζίφος... 'Ερχεται μια κοπέλα, αδυνατούλα με ωραίο στητό 1.5άρι στήθος, μελαχρινούλα και παρουσίαζεται ως Λιλλυ από την Ουγγαρία. Είπα να δοκιμάσω μιας που δεν είχα όρεξη να ψάξω γι'αλλού. Παίρνω το 60άρι με ελεύθερο στοματικό. Μπαίνω στο δωμάτιο που το μόνο που διαθέτει είναι ένα μικρό κρεβάτι κι έναν νιπτήρα. Έρχεται χαμογελαστή η Λίλλυ (ένα μπροστινό δόντι της είναι μισόμαυρο και με χάλασε πολύ αυτό, αλλά λέω, "να γαμήσω ήρθα, ξέχνα το"... και μου πιάνει την κουβέντα. Μπλα μπλα, 2 μήνες στην Ελλάδα, μπλα μπλα, 20 χρονών λέει και το πιστεύω... Της λέω πως δεν έχουμε πολύ χρόνο κι αρχίζω να της χαιδεύω το νουνάκι της που ήταν τρυφερό και στενό ... άρχισε να υγραίνεται ενώ μου τον έπαιρνε ακάποτο στο στόμα. Μέτριο τσιμπούκι, όμως το γυμνό είναι άλλο πράγμα όπως και νά'χει. Μου λεέι πως "προσοχή, μην χύσεις στο στόμα"... και της λέω να μου φορέσει προφυλακτκό τότε. Μου ανοίγει τις όμορφες ποδάρες της κι αρχίζω το σφυροκόπημα "όχι δυνατά, έχω μικρό μουνάκι" μου λεέι δείχνοντάς μου έναν μορφασμό πόνου... Το πήγα στο πιο χαλαρό και φάνηκε να το απολαμβάνει κι ίδια... Επειδή είχε ήδη περάσει κάνα 15λεπτο με κουβέντα και στοματικό, άρχισε η τσατσά τα καμπανάκια και μου την χάλασε πάνω που ήθελα να τελειώσω... Φτου κι από την αρχή, κάνα 5λεπτο σφυροκόπημα... τίποτα... τότε τον βγάζω έξω και της λέω "σε πειράζει μωρό μου να τελειώσω επάνω σου" ?... Μου κάνει νεύμα "οκ", σκεπάζει το κεφάλι της με το μαξιλάρι κι αρχίζω να τον παίζω γύρω από τα όμορφα και σφικτά της στήθη ώσπου και κατάθεσα. Ως επίλογο πιστεύω πως για τα εξήντα μάλλον δεν θα την ξανάβλεπα την Λίλλυ. Να πω την αλήθεια, μετάνιωσα που δεν την στρίμωξα όσο τον είχε στο στόμα να της χύσω το στόμα και το πρόσωπο... Δηλαδή τί θά'κανε ??))

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 06, 2011
Όνομα κοπέλας
Λίλη
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
7 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού