Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 194 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Μιράντα είναι ένα πανέμορφο κοριτσάκι από Πολωνία. Καστανή, με πολύ ωραίο σώμα, μέτρια στητά βυζάκια, πολύ γλυκό πρόσωπο και μία απίστευτη κωλάρα. Από τις καλύτερες που έχω δει.

Περνάω στο δωμάτιο όπου ήταν μεγάλο, καθαρό και είχε έναν μεγάλο καθρεύτη στα πλάγια.

Μετά από 5 λεπτά ήρθε η κοπέλα στο δωμάτιο. Δεν μίλαει Ελληνικά αλλά ξέρει πολύ καλά Αγγλικά. Ξεκίνησε στραβά γιατί μου είπε για πίπα χωρίς ίχνος προκαταρκτικών. Με ρώτησε πως την θέλω, της είπα με καπότα και μου την τοποθέτησε στον πεσμένο μου πούτσο. Ευτυχώς η πίπα της ήταν πάρα πολύ καλή, χωρίς χέρια και σηκώθηκε αμέσως. Πρώτη στάση ήταν αυτή από επάνω, με καλά κουνήματα. Μετά είδα ότι κουράστηκε και την έστησα στα 4, όπου η θέα ήταν το κάτι άλλο. Τι πατούρι ήταν αυτό. Στην συνέχεια ιεραποστολικά και τέλος της είπα για 69 και είναι η πρώτη μου φορά που το κάνω σε μπουρδέλο. Απίστευτο στήσιμο, της έγλυψα για λίγο το πεντακάθαρο μουνάκι της και στο τσακ κρατήθηκα για να μην της κάνω γλυφοκώλι. Κάπου εκεί η τσατσά άρχισε να φωνάζει να βγει η κοπέλα έξω και της είπα να μου την παιξει για να χύσω. Έτσι και έγινε, έχυσα μέσα στο στόμα της με καπότα. Με ευχαρίστησε και έφυγε. Προτείνεται στους λάτρες τω πιπινιών και αυτών που τους αρέσουν οι τουρλοτές κωλάρες!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 07, 2011
Όνομα κοπέλας
Μιράντα
opeth
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
77
Likes:
13
Πόντοι:
1.096
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Σεπτεμβρίου, 2011
Μ' αρέσεις που γυάλισες το μουνί της αλλά η καπότα, καπότα στο στοματικό.
Σαν να της λες ένα πράμα ότι το μουνί της είναι πεντακάθαρο αλλά ο πούτσος σου βρωμιάρης...
Π
Πύρκαυλος
08 Σεπτεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ε μην το παρακάνουμε κιόλας... Γλώσσα
08 Σεπτεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πρόσεχε γιατί αν σου συνεχίσεις έτσι θα σου απονεμηθεί δικαιωματικά ο τίτλος "Μπατανόβουρτσας" ;)
Π
Πύρκαυλος
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3