Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325763
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
First-timer εκεί, ωραίος ο χώρος, άνετος.

Έσκασε η κορασίδα Candy, πρώτη εντύπωση πολύ καλή αν και δεν είναι ακριβώς ο τύπος μου το κοντό ξανθό μαλλί σε νταρντανέ Χαμόγελο

ωραίο sexy κορμί, παρήγγειλα το 100αρι και μπήκα στα ενδότερα. κατά τα λοιπά:

ήρθε, φοβερη και από κοντά και actually γλυκειά (e.g θα την περιμένα πιο bitch)

έσκυψε πάνω από το πρόβλημα με περισυλλογή (καλή έως πολύ καλή αλλά όχι 10αρι)

γενικώς το σκηνικό με πόρωσε -πράγμα σπάνιο για μένα σε φάση studio, δεν είμαι regular και κάτι με χαλάει- και έδωσα βάση κι εγώ στο θέμα 69 (που παλαιότερα ούτε κατά διάνοια σε studio), μάλλον όσο μεγαλώνεις αλλάζεις ιδεές - και ελπίζω μην το μετανιώσω Χαμόγελο τεσπά κάπου εκεί μάλλον παραέδωσα βάση (GF mode) και τράβηξε αρκετή ώρα αυτό, το χάρηκε ή είναι καλή ηθοποιός [δεν έχω ψευδαισθήσεις:], ανέβασε και αυτή απόδοση και Μ.Ο. στο στοματικό από 6 οταν ξεκίνησε σε 8++.

ψέλλισε ένα "this could go all night" και γύρισε, signal για το παμ'παρακάτ. εγώ κάπου εκεί ήμουν σε καλό σημείο, έπαιξαν κάτι ψευτοφιλάκια, ψευτοσκαμπιλάκια κοκ, το riding πολύ καλό, όχι απαραίτητα τεχνικά αλλά κυρίως γιατί έδειχνε να το γούσταρει (να ευχαριστήσει).

αυτό πήγε λίγο ακόμα, εν τέλει λίγο πριν το σφύριγμα, γύρισε μου λέει έλα, έρχομαι κι εγώ για το finale, εκεί βγήκα λίγο εκτός εαυτού και έπεσαν κάτι καλά σκαμπιλάκια, αδιαμαρτύρητα όμως, εξάλλου ήταν με αγάπη Χαμόγελο

ακόμα και μετά το τέλος του καταθετήριου, δεν υπήρχε βιασύνη, όλα χαλαρά και όμαλά.

all-in-all, πολύ καλά, δεν είμαι regular στα studio αλλά στα 17-18 χρόνια στο κουρμπέτι έχω μπει σε διάφορα. Το σημερινό ήταν από τα καλύτερα, ίσως γιατί κι εγώ ήμουν ορεξάτος. Φυσικά μέτρησε και η διπλή ταρίφα και στη συμπεριφορά της κοπέλας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 06, 2011
Όνομα κοπέλας
Κάντυ
kyost
Μέλος
Εγγραφή:
22 Μαρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού