Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 128 10
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Στο σπιτι αυτο κατα καιρους ερχονται καποια καλα κομμματια, ειχα παρει πριν περιπου ενα χρονο μια οριακα milf υπαρξη απο την Αλβανια η οποια μεσα στο δωματιο ηταν μαπα. Λενε οτι η προιστορια υπαρχει για αυτο ακριβως το λογο, για να σου γνεφει δηλαδη απο μακρια και κατα καποιο τροπο να σε "προειδοποιει" για κατι καλο η κακο. Αφου λοιπον σταμπαρω ενα πετιτ ρουμανακι με μαυρα μακρια μαλλια λεπτο σωμα μικρο αλλα καλο κωλαρακι και με το που η τσατσα (που μιλαγε αποτομα σοτυς πελατες) μου λεει 10 ευρω μπαινω στο δωματιο. Στην ιδια βαρδια ηταν και μια αλλη κοπελα μαζι της οπου προηγουμενος συναγωνιστης τις ειχε παρει παρτου πριν απο μενα.
Ονομα κοπελας δεν θυμαμαι. Μπαινει λοιπον μεσα αγγλικα γιοκ ελληνικα γιοκ και ξεκιναει μαι πιπα κακη (εντωμεταξυ τι χουι ειναι αυτο που πανε να φορεσουν καποτες μερικες σε οργανο χωρις να τραβηξουν το κεφαλι δεν το καταλαβαινω. Μου εχει τυχει πολες φορες) μετα της λεω να ανεβει πανω μου αλλα η στυση μου ηταν πολυ χαλαρη. Σε τετοιους χωρους οφειλει η εργαζομενη να σε κανει να αισθανθεις ανετα οστε να μπορεις να αποδωσεις αλλα ok δεν ανακαλυψα εγω την Αμερικη προφανως. Ειμαι μισοσκληρος μεσα της και μετα απο κανα λεπτο μου λεει να αλλαξουμε. Την γυρνω ιεραποστολικο και στη συνεχεια πισοκωλητο. Και ΝΑΙ!! εχουν περασει 5 λεπτα και η εριστικη τσατσα χτυπαει την πορτα! Η πουτανα ηλεκτριστικε και πεταγεται σαν το παιδακι που ακουει το κουδουνι του διαλειματος στο σχολειο! Λεω δεν παιζει παιξτον μου να χυσω. Μεσω χειρονομιων μου εδινε να καταλαβω οτι "Δεν γινεται με φωναζει η κυρια" Ημουν στα προθυρα να τη βρισω αλλα υπερεβαλα εαυτον και της λεω ηρεμα και αποφασιστικα με νοηματα "παιξτον" Αρχιζει να το κανει εμφανως στραβωμενη και ακουσων ακουσων με το που βλεπει την πρωτη σταγωνα σπερματος στο σακουλακι με αφηνει και τρεχει στην εξοδο... Βγαινοντας κανω παραπονα στην τσατσα και εκεινη μου λεει οτι "ρε φιλε τι περιμενεις με 10 ευρω? δεν τελειωσες?" Αυτο το "ρε φιλε" το λεει συχνα σε κοσμο εχω παρατηρησει και ειναι θεμα χρονου να εισπραξει αναλογη απαντηση. Τεσπα της απανταω "οχι" και καλα και μου κανει μορφασμο σε φαση "τι φταιω εγω". Αναχωρησα χωρις σκεψεις καθως η ζημια ηταν μονο 10 ευρω αλλα στο συγκεκριμενο σπιτι δεν νομιζω να ξαναπατησω. 2/2 fail.
Ονομα τανας δεν συγκρατησα δυστυχως και παρκινγκ μοτο. Δωματιο τυπικο μεταξουργειου.
Μέλος
Εγγραφή:
22 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού