Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 161 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
μια μεσιμεριανι τσαρκουλα στα κοκινοσπιτα τισ οδου φιλισ αφου επασχα εντονα απο τιν ασθενεια τισ καυλας!

ι ασθενεια ειχε παραλισει τα εγκεφαλικα μου κιταρα και επρεπε επιγοντοσ να βρεθει μια θεραπεια...και αυτο σαλπαρο κατευθειαν με τον λαγνο μιχανοκινιτο σιφουνα στα αμαρτολα στεκια τισ πουτανιαρασ φιλισ!



καυλιαριδες και σινεμπουρδελιαριδες ιρθε ι ορα να σας λιθει ι πιο πανο πορνοαπορια σας!

τιφλομενοσ απο ξεφρενι καυλα...μιας και ι ασθενεια ειναι ο μαγικοσ ζομος του αστεριξ και οβελιξ!σου ανεβαζει τι λιμπιτο και σου διεγιρει τισ ορμες!



μπενο λοιπον μεσα στο φιλισ 67!!!!!

και μολισ βλεπο το πορνιδιο θολονο...

ενα ξανθουλικο ,γλικουλικο με καυλιαρικο ποπουδακκι σαν μορου πορνοκοριτσο!!!φατσουλα μεσ στι καυλα!!!

ενασ τριφεροσ αγγελοσ και ταυτοχρονα ενασ μικροσ σατανασ που προκαλει τισ επικινδινες ορμες τον μπουρδελιαριδον!!!!

ετσι λοιπον δεν αντεξα και το πορνοευρο εφιγε κατευθειαν απο το χερι μου...!

μετα απο μερικι ορα αναμονισ στο σαλονι και επειτα στο λαγνο δομαατιο μπενι ι μονικα ..παρεπιπτοντος απο βουλγαρια!

εχο να πο μονο οτι το πορνιδιο ειναι πολι επαγγελματιασ σε αυτο που κανει!

ξαπλονο στο κρεβατι και μου φοραει το καποτιδιο με το χερακι του και επισισ με λιγι βοιθεια και το στοματακι του!

ειχε τοσο απαλουλα γλοσουλα και ρουφαγε τον σαρκοφορο πεοντα τοσο καυλιαρικα που γουσταρα τρελα...

επισισ ειχε και σκουλαρικακι στι γλοσιτσα του!

απο πιπα σκετι απολαυσι!

παιρνο προτοβουλια και τισ ζιταο να καβαλικαυσει το ταυρο μου..!

ερχεται λοιπον πανο και αρχιζει να κουνιεται σα μικρι γατουλα ενο παραλιλα με φιλουσε και με χαιδευε σε ολο το κορμι!

σικονομαι στα γονατα και τιν παιρνο αγκαλια ενο αυτι βρισκοταν μεσα μου...!και αρχιζουμε να φιλιομαστε πεταχτα στο στοματακι και επισισ στο λαιμουδακι!

ενο αυτι απολαμβανε τιν στιγμι εγο τιν ειχα πεθανει στα φιλια...εμ με τετιο δερματακι !!!!!!σκετι καυλα!

τελευτεα στασι ιεραποστολικι....οπυ αργα και βασανιστικα τιμορουσα το ατακτο και ιγρο σπιλεο τισ!

ενο παραλιλα αρχισαμε ξαφνικα τα γλοσοφιλα!

οπου ενεδινα για τα καλα!!!!

τεσπα....μετα απο τοσα γλοσοφιλα το σπερμα μου βρικε διεξοδο στο λαστιχιενιο καποτιδιο!!!!



σινιστατε ανεπιφιλακκτα καυλιαριδες!!!!

το πορνιδιο ειναι ολα τα ευρο λεμεεεε!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 10, 2008
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού