Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 194 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετα απο ασχημη καταθεση στη Φωκαιας εψαχνα να ρεφαρω και επεμενα για πιπινι! Μετα απο 3-4 επισκεψεις σε σπιτακια πετυχαινω τη Μιραντα. Η τσατσα ανακοινωνε τα προγραμματα και διατυμπανιζε οτι δε χτυπα πορτες και τα σχετικα, τα οποια βεβαια εγω τα ακουω βερεσε και ολα στην πραξη επαληθευονται ή διαψευδονται... Τελος παντων μου εκανε καποιο κλικ η Μιραντα, ακουσα το ενστικτο μου και περασα στο δωματιο.

Εμφανιση: πιπινακι του γαλακτος, γυρω στα 20-21 το πολυ την κανω, καστανα μαλλια, ωραιο σφιχτοτατο σωματακι, ωραια βυζακια, προσωπακι ονειρο και κωλαρακι κολαση! Ερχεται στο δωματιο, βγαζει τα τακουνια και κατεβαινει κανα δεκαρι ποντους Μεγάλο χαμόγελο Εχει πολυ καλη διαθεση, ελληνικα μου ειπε δεν ξερει καλα και μιλησαμε μονο αγγλικα, τα οποια τα μιλαει καλα. Ειχαμε λιγα χαδακια, φιλακια και τα συναφη, με ρωτησε αν θελω ακα ή οχι και ξεκινησε μια ξεσκουφωτη πιπα δυνατη. Αν και δεν εκανε παιχνιδι με το συνολο της περιοχης ηταν δυνατο το τρομπονι και θα μπορουσε να ειναι τελειωτικο. Της ζητησα να σταματησει, μου φορεσε κουκουλα και ανεβηκε απο πανω, με καλη κινηση. Δευτερη σταση πισοκολλητο με ωραιο στησιμο, μιλαμε εχει ενα κωλαρακι, να το φιλας και να το γλυφεις για ωρες Γλώσσα Τελειωμα σε ιεραποστολικο με πολλα φιλια και χαδια εκατερωθεν και αληθοφανη βογγητα και αναστεναγμους, οταν τελιεωνα εδωσε ρεσιταλ με κινησεις της λεκανης/κολπου, με ξεζουμισε!

Δεν ξερω αν ηταν θεμα χημειας ή οτι ξερει να γαμιεται ή και τα δυο, αλλα οτι κι αν ειναι εγω περασα καλα και θα ξανατιμηθει!
Καθως εβγαινα η τσατσα εδιωξε δυο πακιστανια, "only greek κι ετς", τωρα αν ειναι πολιτικη γενικοτερη ή το εκανε επειδη ημουν μπροστα δεν το ξερω, εγω απλα το αναφερω.

Τιμη 20 ευρω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 02, 2011
Όνομα κοπέλας
Μιράντα
Υπηρεσίες
duskolieggrafi
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
203
Likes:
5.126
Πόντοι:
17.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsitsibirdis, xenitemenipsixi

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού