Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 25 10
Εκκρεμεί έγκριση
Sex Studio 29110
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η ιστορία ξεκινά έτσι:

Προσπάθησα, λοιπόν, να κλείσω ραντεβού με Jane (x-companion) και έφαγα πόρτα στην αρχή (η ιστορία είναι γνωστή, αν δεν γνωρίζετε βλέπε τόπικ) και μετά, εφόσον αποφάσισα να πάω στην Άντρεα που είναι στα ίδια "κυβικα", τελικά με δέχθηκe (ποιος την χάρη μου) το πρακτορείο. Ελα ντε που δεν ήθελα εγώ. Είχα ξαναεπισκεφτεί την Αντρέα και ήξερα ότι η γυναίκα αυτή είναι τέλεια στην δουλειά της και δεν λέει οχι σε τίποτα. Μπορεί να μην έχεις την άνεση χρόνου και χώρου που σου προσφέρει ένα ct αλλά....Οπότε αποφάσισα Άντρεα.

Τι να πω για την συγκεκριμένη. Που να αρχίσω. Σκάω μύτη μια χαρά, καθαρό δωματιάκι με πετσέτα κτλ, παίρνω προγραμμα με 80€ (ισπανικό, 69). Την προηγούμενη φορά είχα πάρει απλό και το είχα μετανιώσει. Μια φορά γίνεται το λάθος. Ντουζάκι και περιμένω την θεά. Σκάει μύτη, χαι - ο χαι κτλ και πάει βουρ για ντουσάκι κάτι που δείχνει ότι είναι επαγγελματίας. Ξαπλώνει στο κρεβάτι αρχίζει τριψίματα, φιλιά-χάδια σ' όλο το σώμα, παιχνίδι με τα τεράστια gazongas που έχει, κάγκελο ο δικός σου. Αρχίζει ισπανική και καπάκι την γυρνάω σε 69. Δαχτυλώματα, βουρ αυτή βουρ και εγώ σε κάποια φάση την σταματάω (αλλιώς θα είχαμε τέλος εκεί) και την βάζω από πάνω. Πάνω κάτω τα βυζιά παιχνίδι φιλιά όλα οκ. Γυρνάω πισοκολητό, φλάπα φλούπα έμπαινε γιούτσο κτλ. Μετά την δουλειά, ώρα 3μμ ολίγον τι κουρασμένο λέω να το τελειώσω το θέμα spanish style! Και εκεί η έκπληξη. Την γυρνώ κανονικά αρχίζω την ισπανική και έτσι όπως είμαι την τον βάζω στο στόμα και αρχίζω ένα καλό throatfuck. Η τύπισα δεν κόλωσε πουθενά! Εκεί με τρέλανε! Ε δεν ήθελα και πολύ μετά απ΄ αυτό τελειώνω στο στόμα της (σκοφομένος) τα είπαμε λίγο (φεύγει διακοπές όλο το Σεπτέμβρη γι΄ αυτό όσοι πιστοί προλάβετε) και ντουζάκι και έφυγα.

Η συγκεκριμένη αξίει με τα χίλια γιατί πρωτίστος τιμά τον πελάτη και τις ορέξεις του και είναι δεκτική στα πάντα αρκεί να την πάρεις με το καλό.

Thank you Andrea baby...Have a nice vacation!! Χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 30, 2011
Όνομα κοπέλας
Αντρέα
Μέλος
Εγγραφή:
17 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
96
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού