Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 36 10
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Χθες εκανα βολτα εις τον θρυλικο δρομο ειδα οτι αρκετα σπιτια ηταν κλειστα μεσα σε αυτα και τις ΑΝΤΡΙΑΝΝΑΣ αλλα με ενα μεγαλο αλλα τις ΙΣΑΒΕΛΛΑΣ {{ηταν prive απο ξενους ]], τελικα κατελιξα εις την ΑΦΡΟΔΙΤΗ εις το 4 ολο ξενερα πηρα το FOUL προγραμμα υποσχομενη τα παντα μα τα παντα , τωρα εις το δωματιο μου εκανε διαφορα σπαστικα ερχεται με την κρεμμα στο χερι και μου λεει δεν με νιαζη να σου το χοσω στον κωλο Πρωτο σπαστικο τις ζητησα μασσαζ με κοροιδεψε μου εκανε για ενα λεπτο μετα γυρισε αυτη και τις εκανα εγω για ενα δεκαπενταλεπτο μου ελεγε τι ωραιο μασσαζ που εμαθες συνεχεια , πηγα να τις τον ακουμπησω στο κωλαρακι μου φωναζε ΟΧΙ ΜΗ και εκανε πως κοιμοτανε καποια στιγμη με γυρναη απο κατω και παει να μου βαλη καποτα επαναστατω η απαντηση τις ηταν το προγγραμα λεει ναι ακαποτο αλλα εσυ εκανες γλειφομουνι - γλυφοκωλη αρα τιποτα και μου την σπαει εντελως τοσο που ΣΥΚΩΘΗΚΑ ΝΤΥΘΗΚΑ για να ΦΥΓΩ , τοτε καταλαβε τι εκανε και μου ειπε ξεντησου να σου κανω καλω τσιμπουκι , τελικα το εκανα ληφθη υποψη οτι μου ειχε πεσει εντελως με τα πολλα μου τον σηκωσαι τοτε καθιζει αλλα που να χυσω με τα σπαστικα τις αρχιζει με το χερι και εκανε πως τον εβαζε στο στομα τις και μου ελεγε αν δρν χυσεις δεν σε αφηνω να φυγεις .

ΜΟΛΙΣ ΤΗΝ ΖΟΡΙΖΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΕΙΜΑΙ ΡΟΥΜΑΝΑ ΟΧΙ ΕΛΛΗΝΙΔΑ

ΑΠΟ ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΖΕΤΑΙ Μ Α Κ Ρ Υ Α ............. Μ Α Κ Ρ Υ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 23, 2011
Όνομα κοπέλας
Αφροδίτη
manolis69
Ανώτερος
Εγγραφή:
25 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
1.306
Πόντοι:
5.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Ettore, lkjhgfdsaa και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού