Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 75 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
μετα απο δυο περιπου χρονια σε ενα μαγαζι γεματο αναμνησεις,εκει οπου εκανα και τα καλυτερα τελευταια γαμησια πριν δυο χρονια με το πουλεν μου την αννα μαρια βρεθηκα σημερα και συνευρεθηκα με την ρωσιδα ναταλι...
ψηλη,νταρντανα,μελαχρινη με βυζαρες φυσικες,καλα ελληνικα και γενικα ευχαριστη διαθεση....φορουσε σεξι στριγκακι που εβγαλα για να απολαυσω το καθαρο μουνακι της με λιγη τριχουλα οπως ακριβως μου αρεσει....προκαταρτικα λιγα και εχει ενα θεμα με τα βυζια της να μην τα πονεσεις και καλα....κατα τα αλλα δεχτηκε χαιδεμα εξωτερικο στο μουνακι το οποιο μετεξελιξα σε μια ωραιοτατη μαλακια με αποτελεσμα καθως ημουν ο πρωτος πελατης της να την κανω να χυσει δυνατα πραγμα που παντα μου αρεσει....γλειψιμο δεχτηκε και στην πισω τρυπουλα χωρις μη και μη και μετα ακολουθησε γαμησι στα τεσσερα...κρεμα δεν εβαλε και ειχα καλη αισθηση....

μια αξιοπρεπης αλλα λιγο ακριβη καταθεση στα 80 ευρω με 69....τεσπα δυναται να ξαναπροτιμηθει πρωτον επειδη ειναι ωραια γκομενα και δευτερον γιατι χυνει.....κανει και γυμνο για τους λατρεις στα 70 ευρω και αλλα προγραμματα πλην κουλουριου...γλωσσοφιλα απεφυγε ευγενικα και καραμπαλικινγκ ουτε εδω ειχαμε...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 26, 2011
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού