Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 48 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
η γνωστη και μη εξαιρετεα busty νταιανα εκανε σημερα βαρδια στο συγκεκριμενο μαγαζι και αποφασισα να την τιμησω....τα προγραμματα αναλυθηκαν απο την τσατσα και προτιμησα ενα φουλ με γλειψιμο,κωλο καιγυμνο τσιμπουκι στα 100 ευρω......
πολυ καλη στην εισαγωγη και ευγενικη με ρωτησε σε καλα ελληνικα πως θελω να ξεκινησουμε.....την εβαλα να ξαπλωσει και αφου της εγλειψα τις βυζαρες της και τα λοβια των αυτιων προχωρησα στην σεξι κοιλιτσα και στο καθαρο ξυρισμενο μουνακι.....εγλειψα και την κωλοτρυπιδουλα της και προχωρησαμε σε 69.....το τσιμπουκι της τελειο και βαθυ και υγρο αλλα χωρις γλειψιμο στα μπαλακια....
εγω συνεχιζα να της καρφωνω δαχτυλακια στο μουνακι και στην κωλοτρυπιδα της και προχωρησα και σε fingerfucking και απο τις δυο τρυπουλες ταυτοχρονα ενω επιτηδες την αφηνα να με καυλωνει οσο πηγαινε με την πιπα της εωσοτου το υγρο πυρ χυθηκε μεσα στο στομα της και αυτη συνεχιζε παθιασμενα να με πιπωνει.....τα ρουφηξε ολα μεσα και συνεχισε μεχρι να βγει και η τελευταια σταγονα και μετα τα εφτυσε στον νιπτηρα....δεν εδειξε λεπτο να δυσανασχετει και αυτο με κανει να της δωσω το αριστα και να της υποσχεθω συντομα να ξαναπερασω και για το κωλαρακι που αυτην την φορα δεν πηρα...σημασια εχει παντως πως περασα καλα και εκανα πραξη μια φαντασιωση μου μαζι της
εμφανισιακα εχει χασει λιγα κιλα,ειναι ακομα βεβαια κατηγορια νταρντανογκεομενας,ψηλη και προμιλφ αλλα για τα δικα μου γουστα ειναι μια ξανθια σεξοβομβα....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 26, 2011
Όνομα κοπέλας
Νταϊάνα
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού