Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 87 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
...Και παμε τσαρκα που λετε με τον κολλητο μου ξεκινωντας απο τον βαρδαρη και αφου εχουμε δει 4-5 κοπελες φτανουμε σε αυτο το μπουρδελακι,δεν ειχε πολυ κοσμο αν και παρασκευη και βγαινει που λετε απο το δωματιο η Μερτσυ.Ψιλη κοπελα μελαχροινη,αρκετα καλο προσωπο και αρκετα καλο σωμα με ωραιο κωλο.Μας πιανει με το φιλαρακι μου απο την πουτσα,βαζει τα χερια της μεσα απο τις βερμουδες μας,η γκομενα μιλαμε μας ειχε κανει καγκελαριους Μεγάλο χαμόγελο μας αρχιζει και τα γλωσσοφιλα και λεμε,εδω ειμαστε.Η τσατσα ενημερωνει οτι η παρτουζα παει απο 50/ατομο.Την κανουμε παζαρια και τα βρισκουμε στα 40/ατομο.Εν τω μεταξυ μας ελεγε και απο πριν οτι η κοπελα ειναι φωτια στο δωματιο και κατι τετοιες μαλακιες.Μπαινουμε στο βρωμερο δωματιο με τον φιλο μου και τρωμε εκει την πρωτη ξενερα,ψιλολερωμενα σεντονια,πεταμενα χαρτια στο πατωμα...Λεμε δε γαμεις η Μερτσυ θα τα πληρωσει ολα...ΚουλΓλώσσα.Με το που ξεντυνομαστε εμεις και περιμενουμε την κοπελα,ακουμε την πορτα του μπουρδελου,μπαινουν αλλοι 2 μεσα την βλεπουν την κοπελα και ο ενας μπαινει στο διπλανο δωματιο.Μας ανοιγει την πορτα η ηλιθια τσατσα και μας λεει : Σας πειραζει να βαλω πρωτα την κοπελα διπλα στο παιδι???Εχει παρει το απλο...Χμμμ;Χμμμ;Λεμε κι εμεις αντε ας παει και τρωμε τη δευτερη ξενερα...Ερχεται που λετε η κορασιδα και με το που μπαινει μεσα λες και μπηκε αλλος ανθρωπος.Ουτε φιλακια ουτε χαδακια ουτε τπτ.Παει να μας περασει την καποτα αμεσως και τη λεμε ετσι απλα χωρις παιχνιδια??? Τα παιχνιδια λεει εγιναν εξω,εδω λεει τωρα γαματε και φευγετε...3-0 τριτη ξενερα.Αρχισε κι εμας να πεφτει το ηθικο μας,λιγο η βρωμια του δωματιου,λιγο η τσατσα,λιγο η κομοδινε σταση της Μερτσυ περασε μετα και η ωρα,ημασταν κανα 20 λεπτο μεσα και αφου βλεπαμε οτι δεν προκειται να χυναμε ουτε του αγιου πουτσου την ειπαμε να σηκωθει να φυγει.Διπροσωπο το κοριτσακι παιδια,αλλη εξω και αλλη μεσα ,μαυρο και μακρια απο αυτην.Μας ειπε και το κορυφαιο οτι στην Ουγγαρια εχει παει και με 6 αντρες μαζι...Χμμμ;Χμμμ; Βρε αντε γεια ρε κομοδινο της κακιας ωρας...ΑΝτε γεια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 05, 2011
Όνομα κοπέλας
Μέρτσυ
Al Kavlone
Μέλος
Εγγραφή:
25 Αυγ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
3
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Αυγούστου, 2011
"Τα παιχνιδια λεει εγιναν εξω,εδω λεει τωρα γαματε και φευγετε.." EPIC FAIL
M
Maaneskyggen
22 Αυγούστου, 2011
Χαχαχα ψευτηηηηηηηηηηηηηηηη εμενα μου ειπε οτι πρωτη φορα δεν τελειωνει πελατης προχθς που πηρα τ @@ μου και την εκανα
χαχαχα φυσικα την πιστευψα


"Διπροσωπο το κοριτσακι παιδια,αλλη εξω και αλλη μεσα"
Θα συμφωνισω ...

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2