Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 128 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Λοιπόν, guys, με καμία γκόμενα δεν καβλώνω τόσο τρελά, όσο σε μπουρδέλλο. Πολλές φορές είμαι με κάποια στο κρεββάτι και φαντασιώνομαι οτι πηδάω πουτάνα. Αυτή η βόλτα στη Φυλής ή και αλλού, με χαλαρώνει. Βλέπω τον κόσμο να μπαινοβγαίνει πόρτα-πόρτα, και προσπαθώ να φανταστώ τι μουνί βρήκαν εκεί μέσα πριν μπω εγώ. Αναρωτιέμαι αν πήδηξαν και τους άρεσε ή όχι, ή αν μπήκαν, είδαν κι έφυγαν, για να συνεχίσουν κι αυτοί τη βόλτα τους, σαν κι εμένα. Καμιά φορά ρωτάω κάποιον αν ήταν καλό το μουνί που είδε. Άλλοι μου λένε μάπα, άλλοι, πάλι, δείχνουν ενθουσιασμένοι. Πολλοί μου απαντάνε μονολεκτικά: "μπα", ή "ΤΟ γαμήσι, φίλε!", ενώ κάποιοι έχουν διάθεση να πιάσουν κουβέντα και να συνεχίσουμε μαζί τη μπουρδελότσαρκα. Μου λένε οτι γνωρίζουν κάποιο μουνἀκι δοκιμασμένο και μου περιγράφουν τις πίπες και τα πισοκολλητά ξεσκίσματα που κάνει. Πηγαίνουμε στο συγκεκριμένο μπουρδέλλο κι άμα είναι η ίδια μπαίνουμε ο ένας μετά τον άλλον, αλλιώς ψάχνουμε αλλού για καινούριες εμπειρίες. Μετά πάμε για καμιά μπύρα ή να δούμε μπάλα. Με κάποια παιδιά έχουμε ανταλλάξει και τηλέφωνα, και καμιά φορά πηγαίνουμε μαζί για βόλτα στις πουτάνες. Κάποιες φορές μπορεί να δούμε και καμιά τσόντα πριν τη βόλτα. Έτσι, σιγά-σιγά, συνήθισα να μη πηγαίνω μόνος μου για άδειασμα. Είναι βαρετό. Μπαίνεις, γαμάς και φεύγεις. Και μετά, βαρεμάρα στο σπίτι. Ενώ με κάποιον γνωστό, κάνεις και τα σχόλιά σου, ξέρεις τι να ζητήσεις μετά όοταν βγει αυτός απ' το δωμάτιο. Άλλες φορές, γελάμε με τις τσατσάδες, που ρωτάνε: Ἑισαι Έλληνας;" ή λένε θυμωμένες: "Μην καπνίζεις μέσα!" Αλλά πιο πολλή πλάκα έχουν οι τσάτσοι, έτσι που μας κοιτάνε και σκέφτονται οτι θα ήθελαν να τους γαμήσουμε κι αυτούς... Χε, χε!
Σήμερα, όμως, που η Αθήνα είναι άδεια αυγουστιάτικα και λείπουν όλοι οι γνωστοί, κάβλωνα με τη ζέστη και είπα να πάω μόνος για χαλάρωμα. Μπαινόβγαινα στη Φυλής, δεξιά-αριστερά, αλλά δεν έβρισκα τίποτα το ενδιαφέρον. Σε κάποια στιγμή μου καρφώθηκε να πάω στο Νρ. 99, με τα τραβέλλια (δεν έχω τέτοια εμπειρία), αλλά όταν μπήκα μέσα και το είδα, έφυγα μηχανικά.
Περπατώντας πάνω κάτω στη Φυλής, σταμπάρισα οτι ένας νεαρός ψιλοδίσταζε να μπεί σε κάθε μπουρδέλλο. Στεκόταν απ' έξω, κοίταζε (σε κάποιες στιγμές χαμογελούσε, σα χαζούλης), έκανε ν' ανοίξει την πόρτα, το μετάνοιωνε κι έφευγε. Ή έμπαινε κκι έβγαινε σα βολίδα. Σε κάποια στιγμή μπαίνω εγώ σε μία πόρτα, ενώ αυτός μένει απ' έξω και χαζεύσει. Μένω μέσα λίγα λεπτά, μέχρι να δώ τη γκόμενα, αλλά δε μου αρέσει και βγαίνω. Ο τύπος, ακόμη έξω, κάθεται διστακτικός. Προχωράω, αλλάζω δρόμο, μπαίω στους πλαϊνούς της Φυλής, αλλά φεύγω απὀ παντού απογοητευμένος.
Μετά από αρκετή ώρα, τον πετυχαίνω να βγαίνει από ένα μπουρδέλο, όπου εγώ ήμουν έτοιμος να μπω, αποφασισμένος, πια, να γαμήσω ότι να 'ναι, γιατί είχα αρχίσει να κουράζομαι. Τον ρωτάω, λοιπόν, "φίλε, πώς ήταν η κοπέλα;" Εκείνος, αναστατωμένος, μου λέει: "Εεε, δεν ξέρω!"... "Τι δεν ξέρεις, ρε συ;", του λέω. "Σου άρεσε ή όχι;" Κι όταν είδα την αναποφασιστικότητά του, του λέω αυτό που έως τώρα με έκανε να γνωρίσω κάποιους φίλους, με τους οποίους περνάμε ωραίες βραδιές στις μουνότσαρκες: "Φίλε, αν θέλεις παρέα, πάμε να χαζέψουμε μαζί. Ξέρω κάνα-δυο καλά γκομενάκια." Εκείνος, μ' ένα χαμόγελο που έδειχνε "ευγενικό παιδί", δέχτηκε. Πιάσαμε την κουβέντα, και μου είπε οτι δεν ήταν η πρώτη του φορά (όπως νόμιζα εγώ), αλλά οτι ντρεπόταν κάθε φορά που έμπαινε σε μπουρδέλλο, μήπως και συναντήσει κάποιον γνωστό του!!!... "Ε, και;;;" του λέω τότε. 'Άντρες είμαστε, και ψάχνουμε να γαμήσουμε. Μήπως και οι γνωστοί σου γι' αυτό δεν θα είναι κάπου εδώ;" Σιγά-σιγά, και μιλώντας και για ποδόσφαιρο, ο καινούριος φίλος ανοίχτηκε, και μου είπε οτι είναι αρκετά δυνατός στο γαμήσι, αμέσως μόλις ξεπεράσει την πρώτη ντροπή του. (Τι μαλακία, να ντρέπεσαι στα 28 σου!!!) Μου εξήγησε οτι την πρώτη του φορά τον είχε πάει σε μπουρδέλλο ο καλύτερός του φίλος, αλλά όταν βρέθηκε στο δωμάτιο με την κοπέλα, δεν του σηκωνόταν, γιατί σκεφτόταν οτι έξω τον περίμενε ο φίλος του και οτι μπορεί και να τον άκουγε, ή και οτι μετά θα τον ρωτούσε, κι εκείνος θα έπρεπε να του περιγράψει το πρώτο του πήδημα...) Με τα πολλά καταλήξαμε να πάμε προς την Ιάσωνος, στην Ομόνοια. "Ρε συ," του λέω έτσι, στο ξεκάρφωτο "είσαι να ψάξουμε καμιά παρτούζα;" Ο τυπάκος ψιλοδίστασε, αλλά κατάλαβα οτι θα ήθελε να έχει κι αυτήν την εμπειρία.
Στην τσατσά χρησιμοποίησα τη δικαιολογία που ο ίδιος μου είχε πει: της εξήγησα οτι ήταν η πρώτη του φορά και οτι είμαι ο κολλητός του και με θέλει μέσα. Κι ενώ στα σπίτια στην Ιάσωνος βρίσκεις μουνιά και με κάτω από 20 ευρώ, η τσατσα μας ζήτησε 50...
Μέσα στο δωμάτιο, γδυθήκαμε, αλλά ο τύπος άφησε τις κάλσες του. Μου είπε οτι έχει φετίχ και καβλώνει καλύτερα έτσι. ΟΚ. Τι με νοιάζει εμένα. Γδυθήκαμε, λοιπόν, και ξαπλώσαμε. Περιμέναμε, γιατί η κοπέλα μόλις είχε μπεί σε άλλο δωμάτιο. Εγώ ήμουν λίγο κουρασμένος, και άρχισα να τον παίζω λίγο, για να είμαι έτοιμος μόλις θα έμπαινε η γκόμενα, (η οποία παραδόξως, ήταν αρκετά καλή μουνάρα. Πολύ λεπτή, λίγο να την έσφιγγες, θα έσπαγε, αλλά με βυζάρες και ολοστρόγκυλο κολαράκι. Χείλια σαρκώδη, σα μουνόχειλα καλοδουλεμένα, πράγμα που με έκανε να θέλω μόνο πίπα για να χύσω και να χαλαρώσω.)
Όταν, επιτέλους, μπήκε η πουτάνα στο δωμάτιο, μας ρώτησε τι θα θέλαμε σε άψογα ελληνικά, και αυτό μ' έφτιαξε. Έχω βαρεθεί τη βλαχοπροφορά των Ρωσσίδων... Πριν προλάβω να της απαντήσω (γιατί ο τύπος είναι και λίγο αργός), εκείνη έκατσε στα τέσσερα και του πήρε μία πίπα. Πρώτη φορά άκουσα χείλια να κάνουν τόσο θόρυβο όταν παίρνουν πίπα. Κι ενώ ο πούτσος μου δεν είχε σηκωθεί με το ελαφρύ παιχνίδι που του είχα κάνει όσο περίμενα, μόλις άκουσα αυτόν τον ήχο, έγινε πύραυλος!!! ΄ταν, όμως, και η θέα εκείνου του κώλου! Ασύμμετρα μεγαλύτερος από τη λεπτή της μέση, ολοστρόγκυλος, φρέσκος και απαλός κι ελαφρά κοκκινισμένος από τη μίο πλευρά, από τα σκαπμίλια που θα είχε φάει στο προηγούμενο δωμάτιο. Αυτό, όμως, που μ' έκανε να χύσω τρελά (αργότερα) ήταν το οτι με άφησε να της βάλω κωλοδάχτυλο, όσο εκείνη έπαιρνε την πίπα στον άλλο. Ήταν μία κωλότρυπα καλοδουλεμένη (μας είχε πει η τσατσα οτι με κάτι extra την παίρναμε και απ' τον κώλο), στρογκυλή, που άνοιξε αμέσως σα λουλούδι μόλις έβαλα και δεύτερο δάχτυλο. (Μάλλον κι αυτή θα έσπρωξε επίτηδες λίγο προς τα έξω.)
Μετά γύρισε προς τα μένα και με άρχισε στις πίπες. Χωρίς να το περιμένω, έβαλε και τα δύο αρχίδια μου στο στόμα της και με τη γλώσσα της τα πίεζε, μέχρι που το πουτσοκέφαλό μου βγήκε έξω (ακόμη χωρίς προφυλακτικό, με τον ίδιο καβλωτικό ήχο. Μετά μου έβαλε την καπότα. Οι χειλάρες της αγκάλιαζαν το πουτσοκέφαλό μου, κι εγώ κρατιόμουν να μη χύσω αμέσως, γιατί ήθελα να κρατήσει λίγο ακόμα. (Η κοπέλα μας πρόσφερε διπλάσιο χρόνο, αφού ήμασταν δύο άτομα.)
Εν τω μεταξύ, ο φίλος την έπαιρνε από πίσω τόσο δυνατά, που νομίζω οτι εκείνος της έδινε με το απίστευτα δυνατό σπρώξιμό του το ρυθμό για να μου παίρνει πίπα. (Τελικά είχε δίκιο, ο μαλάκας... Είχε ξεπεράσει την ντροπή κκαι ήταν απίστευτα δυνατός. Η γκόμενα βογκούσε μάλον απ' τον πόνο. Δεν ξέρω αν την έπαιρνε απ'τον κώλο, ή πισοκολλητό, γιατί έτσι όπως ήμουν εγώ τελείως ξαπλωμένος, κι εκείνη στα 4, το μόνο που έβλεπα ήταν τ' αρχίδια του να χτυπάνε πάνω της. Ήταν σα βίντεο πορνό, κι αυτό με κάβλωσε τρελά.
Ξαφνιάστηκα, όμως, όταν ο τύπος έπιασε το πόδι μου κι έκανε ποδολαγνεία. Έγλειφε την πατούσα μου και βογκούσε. Εγώ το έχω κάνει σε κοπέλα, αλλά εμένα δεν μου είχε ξανατύχει. Πόσο μάλλον από έναν μαλάκα... Κι όμως, σα να μ' έφτιαξε! (Και είμαι 100% straight)
Τελικά, όταν ο τυπάκος άρχισε να φωνάζει: "Χύνω κωλάρα μου, χύνω", τότε αφέθηκα κι εγώ ελεύθερος κι έχυνα τόσο, που νόμιζα οτι θα σπάσει το προφυλακτικό. "Όλα μέσα, μουνάρα," της είπα "και τ' αρχίδια μέσα, και οι τρίχες μέσα", κι έχυνα τόσο, που μου φάνηκε οτι κράτησε ολόκληρα λεπτά. Ῥούφα τα χύσια μου", της φώναζα, "και πάρε και τον φίλο στην κωλάρα σου, καβλομουνάρα!"
Όταν χύσαμε και οι δύο, ο πούτσος μου έκανε ακόμα συσπάσεις. Αυτό δείχνει το πόσο είχα καβλώσει αυτήν τη φορά. Πάντα με τρελαίνουν τα μπουρδέλλα, αλλά αυτό ήταν άλλο πράγμα. Τότε η μουνάρα μου τον έπαιξε λίγο, ενώ εγώ της ζήτησα να καθήσει λίγο πάνω του μέχρι να ηρεμήσει. Εκείνη, εν τω μεταξύ έβγαλε την καπότα του φίλου, και του τον χάιδεψε λίγο, ενώ εκείνος ήταν εξανλτημένος.
Όταν βγήκαμε απ'το μπουρδέλλο, ρώτησα τον τύπο: "γιατί, ρε μου έγλειφες το πόδι;" Εκείνος δεν απάντησε, και μ' άφησε να καταλάβω οτι στο sex τα πάντα παίζουν. Κι ότι δεν μας αρέσει, το λέμε...
Μετά, πήγαμε για μπύρα, αφού σήμερα δεν είχε τίποτα σπουδαίο από μπάλλα. Και ο καινούριος φίλος που γνώρισα μου είπε οτι με την παρτούζα ξεπέρασε την ντροπή του να μπαίνει στα μπουρδέλλα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 21, 2011
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
22 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Αυγούστου, 2011
Χαχα, και έκατσες και έγραψες όλα αυτά;

Πολύ παραστατική περιγραφή πάντως ρε μπαγάσα, γράφεις ωραία.

Μια μικρή συμβουλή Αντρέα(παραθέτω μέρη από την κριτική σου):

"Ξαφνιάστηκα, όμως, όταν ο τύπος έπιασε το πόδι μου κι έκανε ποδολαγνεία. Έγλειφε την πατούσα μου και βογκούσε. Εγώ το έχω κάνει σε κοπέλα, αλλά εμένα δεν μου είχε ξανατύχει. Πόσο μάλλον από έναν μαλάκα... Κι όμως, σα να μ' έφτιαξε! (Και είμαι 100% straight")

"Όταν βγήκαμε απ'το μπουρδέλλο, ρώτησα τον τύπο: "γιατί, ρε μου έγλειφες το πόδι;" Εκείνος δεν απάντησε, και μ' άφησε να καταλάβω οτι στο sex τα πάντα παίζουν. Κι ότι δεν μας αρέσει, το λέμε..."

"Και ο καινούριος φίλος που γνώρισα μου είπε οτι με την παρτούζα ξεπέρασε την ντροπή του να μπαίνει στα μπουρδέλλα... "

Πρόσεχε με τον καινούριο σου φίλο ..... τώρα που ξεπέρασε τις ντροπές ..... μην του ξυπνήσουν και τίποτα άλλες ορέξεις.....:p

Καλά να περνάς.
23 Αυγούστου, 2011
ονομα δεν εχει η κοπελα , στην μαρια αναφερεσαι??? σε ποια βαρδια
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2