Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 45 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ειναι η πεμπτη ή εκτη φορα που επισκεπτομαι την Αντρε απ΄οταν πρωτοεμφανιστηκε
πριν ενα χρονο στο τσιρκο, και εδω και λιγους μηνες στο Πρασινο.
Αρχικα την επερνα οταν δεν ευρισκα τα στανταρακια μου, αλλα σιγα - σιγα εξελισσεται
αυτη σε στανταρακι.

Φυσικα με γνωρισε αμεσως μετα απο τοσες φορες και μετα απο αγγαλιτσες και φιλακια
στο σαλονι, εδωσα το παραβολο των 50 ευρω για γυμνο στοματικο, και περασαμε στο
μεγαλο δωματιο.
Δυστυχως τα αλλα δυο δωματια στο συγκεκριμενο σπιτι ειναι επιεικως απαραδεκτα!

Οι αγκαλιες και τα φιλια συνεχιστηκαν για ωρα στο δωματιο, αρχικα στα ορθια και στη συνεχεια
στο κρεβατι. Αφου ειχε πεταξει το προφυλακτικο στο κομοδινο, "ψαχναμε" ο ενας τον αλλο σε καθε
γωνια του κορμιου του για κανενα δεκαλεπτο, χωρις καμια αναστολη, αλλα μεσα σε λογικα πλαισια
και χωρις ακραιες καταστασεις βεβαια, μια που το "σκουφακι" δεν ειχε περαστει ακομα.

Η πιπα υγρη, βαθια, με πολλα deepthroat, οπου αισθανθηκα οτι αν δεν την σταματουσα, θα συνεχιζε ακομα.
Η συνεχεια δοθηκε μ΄αυτην απο πανω να χοροπηδαει ομορφα, αλλα συντομα ανελαβα εγω πρωτοβουλια, μ΄ αυτην
κολημενη πανω μου, πραγμα που μ' αρεσει πολυ. Δυστυχως καπου εκει, μ΄αυτην να μου δαγκωνει το αυτι, να
με φιλαει στο λαιμο και ΄γω να καρφωνω απο κατω, ηρθε μαλλον αδοξα-συντομα το τελος. Ευχαριστο τελος ομως!

Την ειχα πρωτοδοκιμασει στο τσιρκο, στο jaccuzi, -θυμαμαι χαρακτηριστικα οτι η τσατσα ειχε προσφερει σαμπανια!!-
αλλα τοτε ηταν ενα αβγαλτο κοριτσακι και η συννενοηση γινοταν μονο στην νοηματικη. Απο τοτε εξελιχθηκε πολυ ωραια,
εμαθε να περνει πρωτοβουλιες, και δεν καβαλησε το καλαμι.
Δεν ειναι κανενα μοντελο, χωρις να ειναι και κακη. Το χαμογελο της ομως οταν ανοιχτει, ειναι υπεροχο!

Μπραβο Αντρε! Φυσικα θα τα ξαναπουμε!!


Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 21, 2011
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
hagem
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
12
Πόντοι:
1.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού