Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 101 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
καλημέρα στους συναγωνιστές! Ηρθα πρόσφατα στην Αθήνα για δουλειά και θεώρησα κατάληλο να πάω για κατάθεση στην Φ που τόσες ιστορίες έχω ακούσει! Ενημερώθηκα πάνω κάτω για τα κατατόπια από τους τίμιους τανιάριδες και είπα να κατηφορήσω προς την ιστορική περιοχή.

Μετά από ένα ατελείωτο πάνω κάτω στη Φ για να κόψω κίνηση αποφάσισα να μπω στο 134 Α (ισόγειο). Με υποδέχτηκε η Τσα με το εξής "έλα να δεις ένα αστέρι που έχω" και φωνάζει την κοπέλα! Τουμπανάκι θα έλεγα, για γούστα άλλων, για μένα ήταν απλά οκ! Ξανθό με μεγάλο για τα γούστα μου βυζάκι (στητό μεν) και ωραία κορμοστασιά. Είχα να καταθέσω καμιά βδομάδα (και ως νησιώτης δεν έχω συνιθήσει σε τόσο μακρά αποχή Αύγουστο μήνα) οπότε λέω "δε γαμιέτε" κ αφού μετά βίας βρήκα το 20ρικο στο θεοσκόταδο πέρασα στα ενδότερα.

¨Ηρθε κ το πιπίνι σχετικά γρήγορα ενω ήμουν κα8ισμένος στο κρεββάτι φορόντας μόνο το παντελόνι. Κατευθείαν μου λέει γδυσου όπως κι έκανα. Βγάζει την πότα πριν καν μου πει πως τη λένε (τη ρώτησα αργότερα) και ξεκινάει μία πίτα καλή προς μέτρια θα έλεγα. Βαθιά μεν αλλά βαριεστημένη δε. Μετα από κανα λεπτό που λέει πως ήθελα να την πάρω αλλα να είμαι προσεχτικός γιατί θα πονούσε. Με ψιλοχάλασε αυτό λες και δεν ξέρω πως πρέπει και τι. Anyway την πήρα ιεραποστολικά και εκτός απο κάτι κραυγούλες όλο τραβιόταν από κοντά μου και μου κουνιόταν για να μην μπαίνω όσο βαθειά έπρεπε και γούσταρα. Ξενέρωα απίστευτα και λέω στον εαυτό μου "Μήτσο σφυροκόπα κανά λεπτό γιατί είναι τόσο ψόφια που θα γίνουμε ρεζίλι". Έτσι κι έγινε την μάγκωσα και την γάμησα δυνατά με σκοπό να χύσω πριν μου πέσει. Με το που τελείωσα με ευχαριστεί και φευγει ενώ εγώ δεν είχα βγάλει καν την πότα! Έμεινα μαλάκας!

Στο λοιπόν το 20ρικο δεν το κλαίω γιατί τα γούστα πληρώνονται άσχετα αν δεν σου βγει! Η κοπέλα αν έκανε τα μισά απ'οσα είπε η τσατσα ακόμα εκεί θα ήμουν να χάλαγα 20ρικα! Μέτρια πίπα και για λίγο. Απαθέστατη κατα τη διάρκεια (δε μ'αφηνε να πιάσω ούτε το μουνάκι της ενώ την πηδούσα). Ξενέρωτη στο τέλος! Το μοναδικό που μου έκανε εντύπωση είναι ότι η Τσα ήταν ευγενική και με ευχαρίστησε 2 φορές πριν φύγω. Μάλλον γιατί με τη γκόμενα που έχει θα έχει φάει μαύρο από πολλούς. Ε οπότε από εμένα δε θα κάνει διαφορά.

Και αύριο στη Φ για εξερεύνηση ίσως και κατάθεση αλλα στο 134 Α θα στρίψω πριν το φτάσω!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 20, 2011
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
20 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού