Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 823590
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ενα απο τα καλα τουτου εδω του σαιτ, ειναι οτι εχει φωτο απο τα "μαχομενα"κοριτσια...Αφου βλεφαριασα λοιπον την Κελλυ φωτογραφικωs , αρχισα και να συνομιλω μαζι τηs στο ειδικα για κεινην θρεντ....Χαρουμενοs ανθρωποs , ζεστη, επικοινωνιακη και απο φωνη....κορμαρα!!!Χαμόγελο...Ετσι λοιπον μια και δυο , κινησα να παω να την δω και απο κοντα....Ειχα και μια μινι περιπετεια στο δρομο...πηγα με ταξι....ο φοβοs φυλαει τα ερμα λογω περιοχηs,, οπου ο ταξιτζηs αγροικοs ηρθε στα χερια μ εναν μηχανακια επειδη του εκλεισε τον δρομο και του κορναρε...βαναυσαΘυμόςΘυμός
Απειλησα να τουs δειρω και τουs δυοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο κι ετσι συνεχισε το ταξιδι....Εφτασα γρηγορα...δεν εχουν επιστρεψει απο τιs αδειεs ακομα....και ναμαι στην εξωπορτα και χτυπω κουδουνι...Παρα πολυ περιποιημενο...ειχα καιρο να περασω...το κατατασσω στην κορυφη τηs περιοχηs .Μπαινω μεσα, ευγενεστατη η υπηρεσια, μου προσφερε νερο.....ειναι οτι πρεπει για την επερχομενη αφυδατωση και μου παρουσιασε τα κοριτσια..Και τι κοριτσια!!!!Τωρα καταλαβαινω πωs ενοιωσε η Ιαπωνια με τιs βομβεs....Απ τα αριστερα η "Ναγκασακι" Μαρινα(τι κομματοs κι αυτη) και απ τα δεξια η "Χιροσιμα" αγαπη μου Κελλυ(Μουναροs!!!!)ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα...Εδωσα τον μπερντε για πρωκτικο και μπουκαρα...Αφου εκανα ντουζακι και την περιμενα λιγακι, τηs συστηθηκα ,γελασαμε, μιλησαμε λιγο και μετα σαν σωστοs κανιβαλοs την εφαγαΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο........τα ειδα ολα που λενε !!!!!!!!!!
Αψογα ολα........με ταξιδεψε το κοριτσι και χαρηκα ειλικρινα που την γνωρισα
Σ ευχαριστω Κελλυ ....Θα ξαναπερασωΧαμόγελοΧαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 17, 2011
Όνομα κοπέλας
Κέλλυ
life97
Σπουδαίος
Εγγραφή:
1 Φεβ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
85
Πόντοι:
2.357
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Αυγούστου, 2011
Συμφωνω απολυτα φιλαρακι ειναι και τα δυο τους κολαση κυριολεκτικα.Η Κελλυ ειδικα ειναι πολυ δυναμη στο κρεβατι,απολαμβανεις το καθε λεπτο μαζι της......
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1