Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 36 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κλεινοντας την πρωτη μου κριτικη ως μελος του εν λογω ιστοτοπου, η οποια ειχε θεμα την Μαρινα , ειχα υποσχεθει οτι δεν θα περασουν δυο χρονια για να την συναντησω ξανα οπως ειχε συμβει στο παρελθον.Την υποσχεση αυτη την τηρησα χθες.
Η εμφανιση της δεν ειχε αλλαξει ιδιαιτερα σε σχεση με την προηγουμενη συναντηση μας πριν εντεκα μηνες,με εξαιρεση το οτι ειχε ανοιξει λιγο το χρωμα των μαλλιων της.Αγνοησα το απλο προγραμμα των 30 € και πηρα το χαλαρο των 40 € .Εχει προσθεσει και προγραμματα με αυταρχικο και sex show που ειναι στα 60 με 70 € αν θυμαμαι καλα.Η τσατσα ηταν ευγενικη και μου ειπε οτι με θυμοταν.
Φορουσε μαυρα εσωρουχα και η ομιλια της ειχε τον γνωστο ζουζουνιαρικο τονο.Εβγαλε το σουτιεν της και ξαπλωσε διπλα μου.Της ζητησα να μου ξυσει τ'αρχιδια( κυριολεκτικα)κατι που δεν αρεσε μονο σε εμενα αλλα και στην ιδια γιατι οπως ειπε της αρεσει να βλεπει πουτσους να μεγαλωνουν.Η πιπα της ηταν πολυ καλη χωρις να βιαζεται και το κυριοτερο χωρις να σταματαει να με κοιταει στα ματια.Μου προτεινε να ερθω στα γονατα και αυτη να πεσει στα τεσσερα συνεχιζοντας να με τσιμπουκωνει.Δεχτηκα μετα χαρας και μολις επεσε στα τεσσερα αρχισα να χαιδευω τον κωλο της και να τριβω το string της στην κωλοτρυπα της.Μετα με ξενερωσε λιγο οταν μου ειπε οτι γαργαλιοταν ενω πηγαινα να γλειψω τα βυζακια της , αν και ημουν ξυρισμενος.Ισως να περιμενε περιοδο και ηθελε να το καλυψει ετσι.Παντως ηξερα οτι με καποιον τροπο θα με αποζημιωνε οπως και εγινε.
Της αρεσε που με καβαλησε και κανονικα και αναποδα με γυρισμενη την πλατη της σε εμενα.Οσο μου ειχε την πλατη της γυρισμενη σε εμενα κουνιομουν εγω και τα βογγητα της και φρασεις οπως : ημουν κακο κοριτσι και : γαμα το πουτανακι σου δημιουργησαν σκηνικο τσοντας.Την γυρισα στα πλαγια , μετα στα τεσσερα και τελικα την εβαλα απο κατω με το ηχητικο σκηνικο να παραμενει...
Καταλαβα οτι η ωρα ειχε περασει .Βεβαιως μου το θυμισε και η Μαρινα . Θα μπορουσα να την καρφωνω για πολλη ωρα ακομα αλλα επρεπε να παρω την κατασταση ...στα χερια μου.Για να χυσω πιο γρηγορα της προτεινα να με αφησει να χαιδευω την προκλητικη κωλοτρυπιδα της ενω τον επαιζα κατι που πραγματικα απεδωσε.Μολις εχυσα της ειπα οτι ο κωλος της εκανε μαγικα και η Μαρινα ειπε οτι την βασανισα(!;) αλλα της αρεσε.
Δεν δεχεται στοματικο ή χυσιμο πανω της αλλα μπορει να σε φτιαξει γιατι τα ελληνικα της ειναι πολυ καλα και βελτιωνονται και πεταει καυλωτικες ατακες.Ισως να ηταν πιο εκδηλωτικη αν δεν μετρουσε στα δαχτυλα του ενος χεριου τις μερες μεχρι να παρει και αυτη την αδεια της οπως ολοι οι εργαζομενοι.Θα προτιμηθει ξανα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 17, 2011
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
argyrotoxos
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
62
Likes:
39.689
Πόντοι:
8.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού