Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 229 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επιλεκτικες επισκεψεις σημερα σε συγκεκριμενους οικους για να δοκιμασω κοπελες που μου ειχαν προτεινει συναγωνιστες. Πρωτη σταση η Αννα.
Η Αννα ειναι πιτσιρικα, μαυρο μακρυ μαλλι, ομορφο προσωπο, ωραιο σφιχτο κορμακι, μετριο αναστημα, πιπινακι με λιγα λογια. Φανηκε να εχει καλη διαθεση και περασα αμεσα στο δωματιο.
Ηρθε στο δωματιο μες στην τρελη χαρα, λιγα φιλακια, λιγα χαδακια, δεν ηθελα και πολυ για επαρση σημαιας Γλώσσα. Μου εβαλε καποτα και ξεκινησε μια καλη πιπα οπου περιποιοταν και τα μπαλακια.
Πρωτη σταση αυτη απο πανω με καλο κουνημα, δευτερη και τελευταια αυτη απο κατω Μεγάλο χαμόγελο καλη συμμετοχη, απο τις λιγες τανες που εχω συναντησει που δεν αποστρεφει το βλεμμα της, αφου καθ'ολη τη διαρκεια της παλης κοιτιομασταν σταθερα μεσα στα ματια.
Ωραια εμφανιση, ευχαριστη διαθεση, καλα περασα, αλλα οχι τελεια (καποια πραγματα ειναι απλα θεμα χημειας). Καλα να μαι και να χω λεφτα και θα την ξανατιμησω σιγουρα καποια στιγμη τη συγκεκριμενη, αλλα δεν εγινε και στανταρακι.

Στο "Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας" ισως να εβαζα 8 αν μου το επετρεπε το συστημα.

Τιμη 20 ευρω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 16, 2011
Όνομα κοπέλας
Άννα
duskolieggrafi
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
203
Likes:
5.126
Πόντοι:
17.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsitsibirdis, xenitemenipsixi

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού