Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 823528
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πηγαίνοντας προς το 104 με βασάνιζε μια σκέψη…μονό ή duo….Τελικά με δυσκολία αποφάσισα μονό …μπήκα μέσα με άλλους 2 συναγωνιστές και είπα στην υπηρεσία φουλ πρόγραμμα με κελλυ… δίνω το πόσο και μου λέει στο 3….ξαφνικά ακούω φωνές μέσα από την κουρτίνα να λένε στο 4 στο 4!οπα λέω από μέσα μου θα γνωρίσω το βασιλικό δωμάτιο…μπαίνω μέσα και έπαθα πλάκα είχε όλα τα σύνεργα για όλα τα γούστα και φυσικά όλος ο χορός ήταν πεντακάθαρος….αφού έκανα μπανακι περίμενα…η αλήθεια είναι περίμενα αρκετή ώρα …τι έγινε λέω από μέσα μου με ξέχασε….και ξαφνικά ακούω μπότες πολλές μπότες τι έγινε λέω επιδρομή έχουμε? ξάφνου μπαίνει μέσα η κελλυ με πονηρό ύφος και μου λέει έχω κάτι για σένα και να σου ένα τρομερό ξανθό και όμορφο μωρό κανονικού ύψους και με πολύ καλό σώμα και αμέσως το μυαλό μου πήγε στην Αλεξάνδρα ….έμεινα κάγκελο όχι ότι με χάλασε βέβαια το αντίθετο καλύτερα….αφού κάναμε τους απαραίτητους χαιρετισμούς και τις κουβεντούλες προχωρήσαμε στα ενδότερα του κρεβατιού ….εκεί άρχισε να γλύφει η μια με την άλλη και να φιλιούνται…δεν άντεξα και εγώ και πήγα να μπω στο χορό και εγώ αλλά η κελλυ με σταμάτησε και μου είπε εσύ μόνο θα βλέπεις και πήρε έναν δονητή που είχε δίπλα και άρχισε να το βάζει με όλο τέχνη στη αιδοίο της Αλεξάνδρας βρήκα και εγώ από την μεριά μου την ευκαιρία να γλύφω τα στητά στήθια της Αλεξάνδρας ενώ έβαζα δάκτυλο στο χυμώδες αιδοίο της κελλυς…. αφου τελιοσαμε ηρθε το υπεροχο στοματικο που κανει η κελλυ ενώ το άλλο το μωρό έγλυφε τους όρχις μου ….μετα ήρθε το 69 με την κελλυ που χάθηκα κυριολεκτικά μέσα \ στο καυλοτικο αιδοίο της γλύφοντας παράλληλα τα αυτιά μου η Αλεξάνδρα…μετά φορώντας προφυλακτικό που έβανε ένα ωραίο στοματικό η ξανθιά κούκλα ενώ έγλυφα τα στήθια της μέλαινης ομορφιά μου….μπαίνοντας στο κύριος πιάτο τώρα έστησα στα τέσσερα την Αλεξάνδρα και άρχισα να την τιμάω δεόντως ενώ έδειχνε να το ευχαριστιέται….σε αυτό το σημείο θέλω να τονίσω ότι είναι παρά πολύ χαρούμενη και γελαστή κοπέλα…..μετά έβγαλα το προφυλακτικό και μου έκανε λίγο ακόμα θεσπέσιο στοματικό η κελλυ και μου έβαλε καινούργιο και μου ήρθε από πάνω όπου μου άρχισε ένα χοροπηδικτο άλλο πράγμα φωναζοντας δυνατα…προς το τελος που εκανε λιγο ακομα στοματικο ασπου ηρθε το τελείωμα…να σημειώσω λόγο προηγούμενης εμπειρίας με το τελείωμα για να μην έχουμε κανένα πρόβλημα πάλι με το ταβάνι Μεγάλο χαμόγελο μπήκε από πάνω μου η Αλεξάνδρα και ανέκοψε την φορά του σπέρματος μου με τα βυζια της …Αυτή ήταν η ωραία γνωριμία με την Αλεξάνδρα (σε ευχαριστώ κελλυ είσαι υπέροχη).να ευχαριστήσω και την Άντζελα αν και δεν την γνωρίζω προσωπικά για τον υψηλό επαγγελματισμό που έχει το studio….

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 11, 2011
Όνομα κοπέλας
Κέλλυ
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Αλεξάνδρα
TAFTAAR
Μέγας
Εγγραφή:
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
202
Πόντοι:
4.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Αυγούστου, 2011
Στην τιμή της μίας πήρες 2;;
11 Αυγούστου, 2011
οχι φιλε μου 100 ευρω εδωσα που κανει και το duo
14 Αυγούστου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

TAFTAAR με 100 ευρώ πληρώνεις η μια κοπέλα με full πρόγραμμα η δυο κοπέλες με απλό πρόγραμμα...απλά είσαι αγαπημένος πελάτης και όπως και αλλα κορίτσια έχουν κάνει έκπληξη σε κάποιος γνωστός πελάτης τους έτσι έκανε και η Κελί σε σένα ... τι να κάνουμε ...ερωτα Χαμόγελο
Φιλί Φιλί Φιλί
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3