Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 238 10
Sex Studio 400583
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κύριοι, δεν είμαι ιδιαίτερος γνώστης του χώρου, οι επισκέψεις μου σε ιέρειες του πληρωμένου σεξ μετριούνται στα δάχτυλα του ενός χεριού, αλλά μετά από την εμπειρία της Δευτέρας φοβάμαι πολύ πως θα γίνω κι εγώ θαμώνας. Αποφάσισα λοιπόν να εγγραφώ στο φιλόξενο φόρουμ σας και να μοιραστώ μαζί σας τις εντυπώσεις μου.

Δευτέρα, μία το βράδυ. Λόγω κάβλας και βαρεμάρας αποφασίζω να περάσω από το στούντιο της Συγγρού 144. Η τσατσά με υποδέχεται ευγενικά και μου λέει τα προγράμματα. Τα γνωστά: 50 το απλό, 60 με μασάζ, μέχρι 100 το πρωκτικό. Στο κλασικό μπουρδελοσαλονάκι δεν υπάρχει κανείς. Φαίνεται μια ήσυχη νύχτα. Μετά από λίγο έρχεται και η κοπέλα. Ψηλή, ξανθιά με μαλλιά μες, έντονες καμπύλες. Φοράει όμως νεγκλιζέ και περπατά γρήγορα. Υποπτεύομαι ότι κάτι δεν πάει καλά (γιατί το φοράει; Τι θέλει να μας κρύψει; Γιατί εξαφανίζεται τόσο γρήγορα;) και αποφασίζω να αποχωρήσω. Η τσατσά χάνει το χαμόγελό της. Επειδή όμως δεν μου πάει η καρδιά να πάω για ύπνο, μετά από ένα ουισκάκι αποφασίζω να το ρισκάρω κι επιστρέφω. Αυτή τη φορά το σαλόνι είναι γεμάτο. Η τσατσά ούτε που με αναγνωρίζει (!). Της πιάνω κουβέντα για τα προγράμματα κλπ. Δε μου μοιάζει για άτομο του χώρου. Μια απλή κυριούλα. Τέλος πάντων, ασήμαντο. Η κοπέλα ξαναπερνά με τον ίδιο ακριβώς τρόπο. Σκάω 60 ευρώ. Η τσατσά μου αποκαλύπτει ότι δεν έχει δωμάτιο να με βάλει, όπως και τον κύριο δίπλα μου (!). Αργότερα συνειδητοποιώ ότι το στούντιο έχει 3 δωμάτια. Άρα τρεις πελάτες μέσα συν ένας ο διπλανός μου τέσσερις. Είμαι πέμπτος στη σειρά! Μετά από μισή ώρα αναμονής στο σαλόνι, όπου η τσατσά μου αναλύει όλη την επικαιρότητα που δείχνει η τηλεόραση και όλα τα οικογενειακά της, μπαίνω επιτέλους σε δωμάτιο. Εντύπωση μου προκαλεί ότι η τσατσά βάζει μπροστά μου καθαρά σεντόνια. Το δωμάτιο διαθέτει και δικό του μπάνιο. Όλα πεντακάθαρα και πλήρη. Λαμποκοπάνε. Εντυπωσιάζομαι. Δυστυχώς, η αναμονή στο δωμάτιο διήρκεσε άλλη μισή ώρα. Σύνολο αναμονής: Μία ώρα! (Άρα, μέσος όρος ένα τέταρτο για τον κάθε πελάτη - τόσο περίπου έκανα κι εγώ). Έχει πάει 3.30 τα ξημερώματα, και φοβάμαι ότι θα βρεθώ μπροστά σε ένα πτώμα. Και τότε μπαίνει μέσα στο δωμάτιο η Αφροδίτη! Ένα πλάσμα γεμάτο φρεσκάδα και θετική ενέργεια! Χαμογελαστή και καβλιάρα. Αρχίζει να τρίβεται πάνω μου, να με φιλά και να χαμουρεύεται. Το καλύτερό μου! Τέτοιο ξεκίνημα δεν το περίμενα. Ακολουθεί το μασάζ, μέτριο, αλλά πάντως φιλότιμο, όπου την επαινώ για τη συμπεριφορά της και της πιάνω κουβέντα. Μου λέει ότι αγαπάει τη δουλειά της και ότι μόνο έτσι μπορεί να λειτουργήσει. Ξαναρχίζει τα φιλιά με ιδιαίτερη επιμονή στη ρόγα μου (εξυπακούεται ότι κι εγώ κάνω τα ίδια στα υπέροχα τεσάρια βυζιά της, τα οποία μου φάνηκαν φυσικότατα, και με ευερέθιστη ρόγα). Συνεχίζει με στοματικό (αφού μου βάλει προφυλακτικό), όπου τον παίρνει όλο μέσα, μέχρι τη ρίζα, ενώ μου ρίχνει καβλιάρικες ματιές και μου γλύφει και τ' αρχίδια! Της ζητάω να ανέβει από πάνω μου. Εξαιρετικό καβάλημα, σε διάφορους ρυθμούς, άλλοτε με δική της πρωτοβουλία και άλλοτε με δική μου. Παράλληλα κάνει και ορισμένα καβλιάρικα σχόλια του τύπου "σχίσε με" και τα σχετικά. Στη συνέχεια της ζητάω να γυρίσει από πίσω. Γυρίζει. Της ζητάω να στηθεί απέναντι από τον καθρέφτη. Στήνεται. Της ζητάω να τουρλώσει τον κώλο της. Τον τουρλώνει. Ε, τι άλλο να ζητήσω; Μετά από καναδυό λεπτά τελείωσα. Αποχαιρετηθήκαμε ευγενικά και έφυγα πανευτυχής. Μέχρι κι η τσατσά στην έξοδο μου έκανε τεμενάδες.

Συμπέρασμα; Η Αφροδίτη είναι μια εξαιρετική επαγγελματίας, με άψογη συμπεριφορά, πολύ χαμογελαστή, αρκετά τρυφερή, σαν να είναι γκόμενά σου, ωραίο κορμί, στήθος περισσότερο από κώλο, και Ελληνίδα γνήσια. Σαν κύριο ελάττωμά της θα κατονόμαζα την κάπως βαριά φωνή της, που μου θύμιζε κάπως τραβεστί (ελπίζω να μην ήταν καμιά εγχειρισμένη ;-))Απ' ό,τι μου είπε, θα βρίσκεται στο συγκεκριμένο στούντιο κάθε Δευτέρα. Καθότι διαπιστώνω κανείς σας δεν έχει γράψει κάτι για τη συγκεκριμένη κοπέλα, σας καλώ να τη δοκιμάσετε και να μου πείτε αν είναι όντως τόσο καλή, ή αν εγώ τα παραλέω ως άπειρος στο χώρο...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 05, 2008
Όνομα κοπέλας
Αφροδίτη
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
341
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού