Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 71 10
Sex Studio 191884
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Kαταρχην να διευκρινησω οτι προκειται για το 2ο σπιτακι κατω...

Η τσατσα ευγενικοτατη,(αν και κατι φασαρια εγινε μετα με κατι πιτσιρικαδες που ηταν ηδη μεσα και περιμεναν αλλα δεν καταλαβα),παρουσιασε την κοπελα ονοματι Αννα εκ Ρωσιας,μελαχρινη αδυνατη και ψιλη και εξηγησε ολα τα προγραμματα.
Πηρα αυτο με το μασαζ το οποιο εχει 40 και μπηκα στο δωματιο.
Η κοπελα ηρθε αμεσως, κουβεντουλα περι οικονομικης κρισης κτλ ενω μου εκανε μασαζακι για κανενα 5λεπτο περιπου.Φορεμα προφυλακτικου και στοματικο οπου ψιλοξενερωσα γιατι χρησιμοποιουσε πολυ τα χερια της και οταν της ζητησα να βγαλει το φορεματακι που φορουσε ειδα οτι το στηθος της εχει ψιλοκρεμασει αν και μικρη σε ηλικια...(γι αυτο και το 6αρι)
Κλασικα ιεραποστολικο για αρχη αλλα μετα οταν της ζητησα ν ανεβει απο πανω μ δυσανασχετησε αν και τελικα εκατσε για πολυ λιγο και μου ζητησε ν την παρω στα τεσσερα οπου και τελειωσα...Στο τελος μου εξηγησε οτι δεν ηθελε ν κατσει πολυ απο πανω γιατι δεν τελειωνουν ετσι ευκολα οι αντρες ενω στα τεσσερα τελειωνουν πιο γρηγορα..Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;

περιμενα πιο πολλα συμφωνα με τις κριτικες που ειχα διαβασει για την συγκεκριμενη κοπελα και ψιλομετανιωνω που δεν πηρα την Ντελια, η οπια δουλευε στο πανω στουντιο Λύπη Λύπη

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 08, 2011
Όνομα κοπέλας
Άννα
Μέλος
Εγγραφή:
17 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
44
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού