Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 180 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Το στουντιο δεν ειναι και πολυ διακριτικο αφου ειναι πανω στη λεωφορο αλλα λογω καλοκαιριου δεν ειχε πολυ κινηση.Για καλοκαιρι παντως δεν βρηκα πολυ ευκολα θέση για παρκαρισμα και για αυτο 6 Κουλ
Με ειχε ειδοποιήσει ότι είχε πάρτι εκεινη τη μερα και ετρεξα γρηγορα να της ευχηθω.Της εχω και αδυναμια ιδιαιτερα στις υπηρεσιες της οποτε σκεφτηκα να το επωφεληθω Μεγάλο χαμόγελο
Ανοιγει τη πορτα με χαμογελο και με φιλαει σταυροτα!Καλως το μωρο λεει και παω να κατσω στο σαλονι.Τα τραπεζια γεματα με ποτα και τυροπιτακια ενω ενα πιατο με τουρτα εφτασε κατευθειαν για μενα!
Μια ιδεα μου περασε απο το μυαλο και αφου της το ειπα γελασε.Πληρωσα και μπηκα στο δωματιο με τη τουρτα και το ποτηρι με το ουισκι.
Ερχεται η καβλα ολο ναζι και πολλα υποσχομενη.Αρχισαμε τα παιχνίδια.Πολυ εντονα χαδια και φιλια ενω αρχισε να με πασαλιβει με τη τουρτα και να με γλυφει ενω εγω της ετριψα τουρτα στα υπεροχα βυζια της και άρχισα να τα γλύφω και να τα φιλαω.Αυτη βογγουσε ενω το τρενακι μουθ ειχε αρχισε να μεγαλωνει επικινδυνα!Αυτη με εγλυφε απο πανω μεχρι κατω τα γιδια-μυδια-αρχιδια ειχαν γεμισει τουρτα και εκεινγ τα εβαλε ολα στο στομα της και τα εφαγε!Money Mouth
Μεχρι τωρα ηταν ολα τελεια ενα ονειρο!Η πιπα της φοβερη και δεν αφηνε με τίποτα τα γιδια-μυδια-αρχιδια μου.Τα ειχε συνεχεια στο στομα της.Μετα μου ζητα να πιει μια γουλια ουισκι και της το δίνω.Αλλα αυτη αντι να πιει το κρατησε στο στομα και μου πήρε πιπα με παγακια και ουισκι στο στομα!Δεν θυμαμαι να μου το εχουν ξανακανει!Καβλα η κάβλα!
Πριν της χωσω το τρενακι μου ανοιγει τα πόδια της και άρχιζε να τριβεται μονη της.Δεν ειχα λογια εκινη τη στιγμη ουτε μπορώ να περιγραψω πως ενιωσα.Μετα με ξαπλωνει και ερχται απο πανω μου.Της εγλυφα τις βυζρες και φυσικα καποια στιγμη σφυριξα τη ληξη.
Μακαρι να ειχε καθε μερα γενεθλια για να μου κανει τετοια!Πρωτη φορα περασα τόσο παραξενα τελεια!
Χρόνια πολλα καβλα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 05, 2011
Όνομα κοπέλας
Άννα Μαρία
Μέλος
Εγγραφή:
2 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
2
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού