Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 12 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Το μπουρδελακι βρισκετε βγενοντας απο τα Γιαννιτσα στα αριστερα μας μεσα σε μια χωματινη αυλη η οποια ειναι θα ελεγα ντουμπλεφαρς.! μπενεις απο την μια κανεις τον γυρο του σπιτιου και βγενεις απο την αλλη, βολικο.! μετα απο τις πληροφοριες του Jo το βρηκα και μπουκαρα, απο εξω εμφανη πινακιδα που ομολογει οτι μεσα υπαρχει new girl.! ...ο χωρος ειναι στα επιπεδα του βαρδαρη, και λιγο καλητερος απο μερικα σπιτια εκει, το δωματιο καλο με ανεμηστηρα 3 ταχυτητων.! και πετρελαιοσομπα για τις κρυες νυχτες του χειμωνα, λιγο σκοτεινο αλλα με την ωρα σινηθιζουν τα ματια, κολοχαρτο, υγροσαπουνο, ζεστο νερο γιοκ.! και μια κανουλα μπαλκονιου για νερο.!
η τσατσα ευγενικη οπως ανεφερε και ο jo, η ολη κατασταση ειναι dejavu, θα ελεγα τις κριτικης του, η κοπελα wendy 23 χρωνων απο την βραζηλια, σωμα ανομοιομορφο σφιχτο, μαλι μαυρο ραστα με ξανθιες ανταυιες, προσωπο εγω το βρηκα σχετικα ομορφο, ουτε αγριο ουτε γλυκο, μου θυμισε το προσωπο της Στικουδη αλλα σε ποιο τουμπανιασμενο, στοματαρα.! βυζαρες σχετικα μεγαλες αφρος με μεγαλη ρωγα, κοιλιτσα ωραια πεταχτη, κωλαρα και μπουτια που ξεχωριζουν απο το σωμα της, γενικα ειναι μια ξεκωλιαρα μαυρη.!! απο αυτες που βλεπουμε στα videoclips να κουνανε τα κωλομερια τους περα δωθεν...!
Η μαυρουλα δεν αργησε, δεν μου αφησε καθολου περιθωριο ηρθε μεσα πριν καλα καλα ξεντυθω και με αρχισε στις γρηγορες...μπουνιες.!! σαν αλλος ροκυ μπαλμποα.! αν δεν ηξερα θα ξαφνιαζομουνα αλλα πιστευω ηταν μια καλη κινηση για να σπασει ο παγος, ετσι ντυμενος οπως ημουν τις την επεσα στα ορθια κανοντας προθερμανση πανω στο κορμι της, το κτηνος ειχε ειδη ξυπνησει και χτυπουσε τα κουμπια του τζιν για να απελευθερωθει.! αφου ξεντυθηκα και ξεντυθηκε και αυτη αποκαλυπτοντας τις βυζαρες τις, με παροτρυνε να ξαπλωσω οπου αρχισε τα τρελα προκαταρτικα της με την γλωσσα της να τρεχει παντου στο σωμα μου απο τα δαχτυλα του ποδιων μου εως τον λαιμο μου, καραμελωμα ειχαμε εντονο σε σημειο να της κανω παρατηρηση σε στυλ πλακας να μην μου δαγκωσει κανα αρχιδι δεν ειναι για φαγωμα.! δεν εχω κανει και παιδια και τα χρειαζομαι, αυτη συνεχισε να λεει οτι θελει να τα φαει.!! ...περασε την καποτα επαγγελματικα με τον στομα και η πιπα της θα ελεγα ηταν τελεια ρουφηχτη δυνατη εως ενα σημειο, ενω με το ενα χερι της επαιζε τα μπαλακια και με το αλλο με χαιδευε το ποδι εως την πατουσα που γαρλιαλιομουνα.!! το μονο μειον ειναι οτι εκατσε αναμεσα απο τα ποδια μου και δεν μπορουσα να την ευχαρηστηθω πληρως, οποτε σταματησε και πηρε θεση ιεραποστολικα παροτρυνοντας με να της τον βαλω γρηγορα, εγω απεναντιας δεν βιαστηκα και σπαταλησα λιγο χρονο φιλοντας και γλυφοντας τις βυζαρες τις και ανακαλυπτοντας οτι οταν της γλυφεις το λαιμο γαργαλιετε.! χωρις να δυσανασχετει, η εισοδος στο μουνι της το οποιο δεν ξεχωριζε μεσα το σκοταδι ηταν σχετικα ευκολη υποθεση αλλα εβρισκα ταβανι και το καταλαβαινα αφου χτυπουσα τιναζοταν στον αερα, ο ρυθμος χαλαρος μιας και ειμαι chill out fucker.!! δεν μπωρω το γρηγορο τακα τακα, και αυτη να με πιεζει με προστυχολογα να την γαμισω ποιο γρηγορα, αφου εβαλα την 2αρα στη ευθεια.! ανεπτυξα ρυθμο και αυτη αρχισε να ουρλιαζει σε μια δοση προσποιηθηκε οτι και καλα εχυσε αλλα δεν μασαμε εμεις απο τετοια.!! φιλακια στο λαιμουδακι της και να την αποσιντονιζω απο το εργο της μιας και γαργαλιοταν, κοιταω τα ποδια της...σπαγγατο.!! με αρπαζει απο το σβερκο προσπαθωντας να ανυψωσει το στηθος της το οποιο και ιεραποστολικα ειναι γαματο.! ...αφου κουραστηκα.!! αλλα και ενιωθα οτι δεν επρεπε να τελειωσω τοσο νωρις μιας και με ειχε φτιαξει για τα καλα, την γυρησα στα 4αρα, κωλαρα της ειναι για πολες σφαλιαες μιλαμε.! η κωλαρα.! εγω αρκεστηκα να της δαγκωσω ελαφρα τα μπιμπικιασμενα κωλομαγουλα της και απευθειας της τον εβαλα μεσα, ο ρυθμος το ιδιος γρηγορος και δυνατος και απο μερους της, εκει καπου τελειωσανε τα καυσιμα.!! μαλιστα παραπονεθηκε γιατι τελειωσα τοσο νωρις η λυσαρα...ντυθηκε ανεβηκε στα ψιλοτακουνα της περνοντας ποντους με αποχαιρετησε και ζουτσ.!
Καλη περιπτωση θα ελεγα, η κοπελα συνδιαζει προστυχια με τρελα, το πακετο το εχει, σωμα 100% μαυρης, που δεν θα ξετρελανει αυτους που εχουν παραπανω απαιτησεις, προκαταρτικα στο φουλ, την ξερει καλα την δουλεια της, τιμισε το απλο προγραμμα και με το παραπανω, εγω θα την ξαναεπισκευτω στις επομενες καυλες μου σιγουρα...μου ανεβασε την ψυχολογια στα υψη θα ελεγα...
Μπενοντα ςστο αμαξι να φυγω ανοιγω το ραδιοφωνο και παιζει το τραγουδι black velvet.!! αν και το τραγουδαει λευκη...τυχαιο.!??
http://www.youtube.com/watch?v=uS870zCCAwM

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 07, 2011
Όνομα κοπέλας
Wendy
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.173
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Αυγούστου, 2011
chill out fucker Χεχε!DDDD
M
Maaneskyggen
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1