Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 823693
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καλησπερααααα,εδω και αρκετο καιρο ημουν σε πειρασμο να επισκεφτω την Κελλυ.Σημερα καθως ημουν στο Λουτρακι και απολαμβανα το καφεδακι μου,μιλουσα και με την Κελλυ μεσω του σαιτ εφαγα μια φλασια Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο εκεινη την στιγμη και ειπα στο γυρισμο για Αθηνα θα κανω το ονειρο μου πραγματικοτητα.Φτανω στο στουντιο,ανοιγει η υπηρεσια(η κυρια Μαρια αν δεν κανω λαθος)καθομαι στο σαλονι και αρχιζει να μου λεει οτι δουλευουν 2 κοπελες Αλικη και Κελλυ,της λεω οτι το ξερω και θελω την Κελλυ.Διαλεγω το προγραμμα φουλ(χωρις πρωκτικο)και δινω το αντιτιμο 90 ευρω.Ανεβαινω στο δωματιο νο3,κανω το ντουζακι μου και οση ωρα περιμενα την κουκλαρα μου κανονιζα ταυτοχρονα και τις δουλειες μου.Μετα απο λιγα λεπτα αναμονης,ακουω βηματα στις σκαλες και με το που ανοιγει η πορτα εμφανιζεται ο μελαχρινος αγγελοςΧαμόγελοΧαμόγελο,αφου με βλεπει με αφηνει αφωνο τελειως οταν μου λεει οτι με ξερει,εμεινα με το στομα ανοιχτο.Της λεω απο που και μου λεει το ονομα μου και το που ημουν πριν ερθω στο μαγαζι,την ρωταω που το καταλαβες οτι ειμαι εγω και μου απανταει απο τα ρουχα,τα ατιμα με προδωσανεΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Τελος παντων ας προχωρησουμε στο ζουμι τωρα,ξεκιναμε με κατι απαλα χαδακια και να σου τα αποτελεσματα εγινε πυραυλος με την πρωτη,τον κοιταει και μου λεει εγω το εκανα αυτοΧαμόγελοΧαμόγελο και της απανταω ναι ομορφια μου εσυ.Ξεκιναει το στοματικο,τι να πω απο τα καλυτεραααααα που μου εχουν παρει,υστερα την περιποιηθηκα και εγω και απ' οτι καταλαβα πρεπει να το απολαυσε ιδιαιτεραΧαμόγελοΧαμόγελο.Μετα συνεχιζει παλι για λιγο το στοματικο και αφου νιωθω οτι θα γινει το μπαμ,την σταματαω και της λεω ωρα για σεξ τωρα,μου φοραει το προφυλακτικο,στηνεται στα 4 και ξεκιναμε την διεισδυση στο πανεμορφο μουνακι της.Ποτε με αργους ρυθμους,ποτε πολυ γρηγορα και ταυτοχρονα απαλες σφαλιαριτσες στα κωλομερια της.Μετα απο μερικα λεπτα επηλθε και το τελος,ποσο να αντεξεις στην πανεμορφη Θεα της κωλαρας της.Αφου κατσαμε λιγο τα ειπαμε και μετα αποχωρησε.Αφου εκανα και εγω το ντουζακι μου,κατεβηκα στο σαλονι και εκει ειδα την ΜαριναΧαμόγελοΧαμόγελο,αφου την χαιρετησα,γνωριζομαστε αλλωστε εφυγα.Κατα την εξοδο μου,με πηρε απο πισω η Μαρινα για να μου φερει τα ρεστα τα οποια ξεχασε να μου δωσει η υπηρεσια.Αλλωστε ανθρωποι ειμαστε και ξεχναμε,ετσι και αλλιως το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν προκειται να τα εχανα,γιατι στο συγκεκριμενο μαγαζι υπαρχει με κεφαλαια γραμματα η λεξη TIMIOTHTA και ΣΕΒΑΣΜΟΣ στον πελατη και σ' αυτο φυσικα οφειλουμε ενα μεγαλο μπραβο πρωτα στην ιδιοκτητρια του μαγαζιου την Αντζελα και μετα φυσικα στις κοπελες και την υπηρεσια.Ευχαριστω παρα πολυ Κελλυ μου,ησουν αστερι θα τα ξαναπουμε σιγουραααααααΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 06, 2011
Όνομα κοπέλας
Κέλλυ
Kostas99
Σπουδαίος
Εγγραφή:
30 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
928
Πόντοι:
3.305
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Αυγούστου, 2011
"TIMIOTHTA και ΣΕΒΑΣΜΟΣ στον πελατη και σ' αυτο φυσικα οφειλουμε ενα μεγαλο μπραβο πρωτα στην ιδιοκτητρια του μαγαζιου την Αντζελα και μετα φυσικα στις κοπελες και την υπηρεσια"




ευχαριστούμε και εμείς .... ;)
07 Αυγούστου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Για να "απαιτουμε" ποιοτητα και σεβασμο, θα πρεπει και εμεις απο την πλευρα μας να σεβομαστε και να μην αντιμετωπιζουμε τα κοριτσια σαν ιδιοκτησια μας, αλλα σαν ανθρωπους.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2