Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 87 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μπήκα στο σπιτάκι της Ταντάλου 14 μετά από βιαστική τσάρκα που έκανα και το πρώτο πράμα που αντίκρυσα ήταν μια τσατσά με μαγκούρα και κοντό μαλλί. Κόσμο στο σαλόνι δεν είχε ούτε στα δωμάτια και έτσι η τσατσά φώναξε την κοπέλα να την δω. Η κοπέλα κρυβότανε πίσω από την κουρτίνα της κουζίνας και έκανε ναζάκια ανοιγοκλείνωντας την και πήρε ένα υφάκι και καλά ότι είναι ντροπαλούλα Ντροπή . Τελικά ήρθε προς το μέρος μου και αποφάσισα να μπω αφού ήταν από τις πιο όμορφες που συνάντησα και συμπαθητική. Μελαχρινή, 20 χρονών με ωραίο σφιχτό δέρμα μικρό βυζάκι αλλά ωραία ρώγα κάγκελο και ύψος μέτριο ως ψηλή. Διάλεξα το απλό των 30 ευρώ και η τσατσά με έπρηζε να πάρω των 40 ευρώ που θα ήταν πιο χαλαρά και τέτοια, αλλά εγώ ήμουν ανένδοτος και με τότε με είπε ότι με 40 θα κάνει και ισπανικό Money Mouth. 2 πλάτες έχει η κοπέλα τί ισπανικό να κάνει λέω από μέσα μου και τις έδωσα 30 και έκλεισα την πόρτα να μη με πρήζει άλλο. Όταν μπήκε η κοπέλα από κοντά φαίνεται ακόμα πιο όμορφη και μου σηκώθηκε αμέσως δεν έχω πρόβλημα σε αυτό το θέμα ούτως ή άλλως Γλώσσα. Έβαλε τζελ στο 2 μερών αξύριστο μουνάκι της και από Προκαταρκτικά έκανε λίγα χαδάκια και φιλάκια στο λαιμό και στο στήθος και μου έβαλε σκούφο. Τότε άρχισε ένα ικανοποιητικό τσιμπούκι και ανά τακτά διαστήματα με κοιτούσε στα μάτια με νάζι. Έχει πραγματικά πολύ όμορφα σκούρα μάτια και της έκανα κοπλιμέντο για αυτό, και αυτή με ευχαρίστησε. Καραμπαλίκιγκ δυστυχώς δεν είχαμε Θυμός Στη συνέχεια εγώ της πρότεινα να ανέβει από επάνω αλλά αυτή αρνήθηκε ευγενικά λέγοντας ότι θα ανέβει πιο μετά. Της είπα ότι μπορεί να μην αντέξω πολύ και να μην προλάβω cowgirl και αυτή με απάντησε θα το πάμε σιγά. Έτσι και έγινε. Την πήρα ιεραποστολικά και κατά την διαρκεια του σεξ με χάιδευε απαλά την πλάτη, την φιλούσα εγώ στο λαιμό και της πιπίλιζα τη ρωγίτσα, με αυτήν να ανταποδίδει γλείφωντας με στο αυτί και το λαιμό. Το πηγαίναμε σιγά σιγά χωρίς να δίνει γρήγορο ρυθμό πολύ gfe φάση. Σε κάποια φάση με είπε ότι πριν πήγε ένας φαντάρος σε αυτήν και της έδινε χαστουκάκια στο μάγουλο και αυτή νευρίασε και του δάγκωσε το λαιμό αφήνωντας του σημάδι. Τότε παρατήρησα ότι τα δοντάκια της ήταν αραιά τα 2 μπροστά σα λαγουδάκι πολύ χαριτωμένα. Με ρώτησε αν ήθελα να μου δαγκώσει το λαιμό και εγώ αρνήθηκα Ντροπή Σε κάποια φάση εκεί που εξελισσότανε το σκηνικό πρότεινε αλλαγή στάσης και ανέβηκε αυτή από επάνω. Το πήγαινε σιγά σιγά στην αρχή και ξάπλωσε ολόκληρη πάνω μου ανταλλάσοντας φιλιά σε λαιμό και μάγουλα. Στόμα δεν επιχείρησα να φιλήσω για να δω αντίδραση. Κάπου εκεί και αφού τα αρωματισμένα μαλλιά της πέφταν πάνω μου και με σκέπαζαν άρχισα να μην κρατιέμαι απ τη γκάβλα και ανέλαβα εγώ σφυροκόπημα ωσπού ήρθε το τέλοςΜεγάλο χαμόγελο Η όλη φάση κράτησε περίπου 15 λεπτά. Φεύγοντας με είπε αν ήθελα να τη βγάλω φωτογραφία και ότι ο φαντάρος που την πήδηξε πριν (βρε μανία με το φαντάρο είπα από μέσα μου) της ζήτησε να της βγάλει φωτογραφία και αυτή αρνήθηκε. Λέει ότι μάλλον θα την ήθελε την φωτό για να παίζει το πουλί του μέσα στο στρατό και έκανε κίνηση αυνανισμού με το τζελ που πήρε από το κομοδίνο και αφού με χαιρέτησε την έκανε λέγωντας μου πως το πόμολο της πόρτας έχει πρόβλημα και δείχνωντας μου τον τρόπο που θα το ανοίξωΧαμόγελο Έγινα και Μαγκάιβερ..Εμμμμ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 05, 2011
Όνομα κοπέλας
Μέρτσυ
papazits
Μέλος
Εγγραφή:
5 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
152
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού