Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 23 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Έχοντας αφήσει πίσω μου εδώ κ μέρες την Αθήνα,συνεχίζω τον μπουρδελιάρικο βίο μου από την ιδιαίτερη πατρίδα μου,τα Χανιά...
Ξεκινάω λοιπόν την ενημέρωση από τα σπιτάκια της Μίνωος όπως είχα υποσχεθεί...

Επίσκεψη χθες βράδυ στα σπιτάκια της γνωστής παρόδου για να δω τι γίνεται..Έχοντας ασφαλώς ενημερωθεί από τις κριτικές των λοιπών συναγωνιστών,βάδιζα σε γνωστά νερά κ απλά ήθελα να δω την εμφάνιση των κοριτσιών που είχα επιλέξει μέσα από τις κριτικές...

Αφού τα γύρισα όλα (σιγά τα πολλά),ήμουνα ανάμεσα σε Γκάμπυ κ Αντριάννα...Λόγω αδυναμίας στις μελαχρινές,μπήκα στην Αντριάννα...(Γκάμπυ την επόμενη μάλλον φορά)

Ξαναμπαίνω στο οίκημα κ πάω κατευθείαν να πληρώσω την τσατσά η οποία ήταν αρκετά ευγενική κ εξυπηρετική...Είχα ήδη δει την Αντριάννα προ δεκαλέπτου...
Μπαίνω στο δωμάτιο το οποίο ήταν αρκετά καθαρό κ συν τοις άλλοις διέθετε κ τουαλέτα κάτι το οποίο μου έκανε εντύπωση...

Εντός 5λέπτου έρχεται η δεσποινίς...Κοντούλα (1.60-1.65 το πολύ),μελαχρινή με κοντό μαλλί,αδύνατη,με ωραίο στήθος κ καλό κωλαράκι...Σε γενικές γραμμές μία ωραία κοπέλλα...Κ στο πρόσωπο φυσικά...

Αρχίζουμε την κουβεντούλα,συστηνόμαστε κ σιγά σιγά αρχίζει το ματς.Πολύ γλυκιά γενικά κ πολύ χαμογελαστή...Αρχίζει τα φιλιά κ τα ρουφήγματα στις ρώγες κ στο λαιμό ενώ είχε ξαπλώσει το σώμα της ακριβώς πάνω στο δικό μου.Αφού επήλθε η ανόρθωσις φόρεσε με τον πιο σωστό τρόπο σύμφωνα με τους γνώστες που έχω συμβουλευτεί από εδώ μέσα την καπότα...Δαγκώνοντας το πάνω μέρος για να μην μαζέψει αέρα κ σπρώχνοντας την καπότα με τα δόντια προς τα κάτω.

Αρχίζει το πνευστό το οποίο χρήζει βελτίωσης κ ίσως είναι το μόνο πράγμα στο οποίο δεν είναι καλή...Ξεκινάμε λοιπόν τη συνουσία με πρώτη στάση το ιεραποστολικό...Πολύ καλή στάση κ πρωτοβουλία μετακινώντας τα πόδια της ακόμα κ χωρίς δική μου υπόδειξη...Συμμετοχή επίσης πολύ καλή...Γυρνάμε στα τέσσερα όπου πάλι είχε κ πολύ καλό στήσιμο,κ πολύ καλή συμμετοχή ξεκινώντας πλεόν κ τα βρωμόλογα αφού κατάλαβε ότι τα γουστάρω μιας κ έλεγα αρκετά καθ'όλη τη διάρκεια...Καβλωτικό ζούληγμα των όρχεων,ωραία κίνηση του κορμιού κ όλο κ περισσότερα βρωμόλογα καθώς επίσης κ η ψιλοαποχή έφεραν το τέλος το οποίο ευχαριστήθηκα καθώς έμεινα μέσα της κ παράλληλα άκουγα τις παραινέσεις της να τα ρίξω όλα μέσα...(στα βρωμόλογα είναι αρκετά καλή...).Να συμπληρώσω ότι ήταν πάρα πολύ δεκτική σε εναλλαγές στάσεων αλλά κ γενικά σε όλη τη διάρκεια.Ούτε ίχνος δυσανασχετισμού...

Λίγο πριν αποχωρήσει πιάσαμε την κουβέντα κ μου είπε ότι έχει να δουλέψει 1,5 μήνα κ έχει ψιλοστενέψει το γατάκι της,γι'αυτό κ ψιλοπόναγε κατά τη διάρκεια της συνεύρεσης...Πήγα στο μπάνιο να καθαριστώ,κ προς μεγάλη μου έκπληξη κατάλαβα ότι με περίμενε να βγω για να με χαιρετήσει..Επειδή όμως ψιλοάργησα μέχρι να καθαριστώ ήρθε στο μπάνιο κ με φίλησε εναλλάξ στα μάγουλα,χαιρετώντας με ευχόμενη να ξαναβρεθούμε (πράγμα πολύ πιθανό μεταξύ μας)...

Ντύθηκα κ έφυγα χαιρετώντας αμφότερες τσατσά κ Αντριάννα...

Συνοψίζοντας έχω να πω ότι πέρασα πολύ ωραία κ αν δεν δοκιμάσω κάτι καινούριο την επόμενη φορά,σίγουρα θα ξαναπροτιμήσω την Αντριάννα...

Υ.Γ.1. Η χαμηλή βαθμολογία στο πάρκινγκ είναι επειδή πάρκαρα κανα 5λεπτο περπάτημα μακρυά μιας κ το καλοκαίρι γίνεται χαμός στα Χανιά...
Υ.Γ.22 Διατηρώ μεγάλη επιφύλαξη για το κατά πόσο η κοπέλλα δουλεύει στο συγκεκριμένο σπίτι κ όχι στο 5 (από τις φωτογραφίες των σπιτιών το έβγαλα το συμπέρασμα,αλλά επειδή μόνο εδώ υπάρχει το όνομά της,έγραψα κ εγώ εδώ)


Να είστε όλοι καλά κ να περνάτε καλά...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 02, 2011
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
KRITIKOS1985
Σεβαστός
Εγγραφή:
6 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
55
Likes:
355
Πόντοι:
1.016
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού