Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 88 10
Sex Studio 126751
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλον μηνα...Σημερινη επισκεψη στην Χοτ-βιλλα κ ηλπιζα οτι μετα απο την Ντενισα θα ξαναγυρισει για τα απογευματα η γνωστη Ξενια...αλλα απο οτι διαβαζω απο τους συναγωνιστες στην Λαρισα,μενει σταθερα στο ποστο της.
Νεα αφιξη λοιπον για το σπιτακι της Καρδιτσας,η Αννα η Ουγγαρεζα κατα δικης της ομολογια...Ειμαι σιγουρος οτι το προσωπο της το εχω ξαναδει σε τσαρκα,αλλα δεν μπορω να θυμηθω ποτε κ που...τεσπα...
Προγραμματα δεν μου ανακοινωθηκαν,οποτε πληρωσα την τσατσα το 30 αρακι κ εισηλθα στο καθαρο,κλιματιζομενο δωματιο.Μετα απο κανα 10 λεπτο τσουπ κ η Αννα...Μελαχροινη κοπελα με μαυρα μαλλια πιασμενα κοτσο,απο προσωπο δεν λεει κ τιποτα ιδιαιτερο,αλλα εχει πολυ καλο βυζι (3,5 αρακι το εκοψα),ψιλονταρντανιζει,οχι ομως χοντρη,απλα πληθωρικη παρουσια...χαμογελαστη κ ευγενικη με μια ελαφρια διαθεση gfe,ετριψε για αρκετη ωρα τα βυζια της στον μητσο,δεκτικη σε ελυθερα πιασιματα κ ρουγηγματα των βυζιων της,οχι ομως δακτυλα,λεγοντας μου πολυ ευγενικα οτι δεν της αρεσει...στα προκαταρκτικα λοιπον αρκετα καλη,μου επαιξε κ τον πουτσο,ενω εγω εξερευνουσα ολο της το κορμι...απο στασεις ειχαμε ιεραποστολικο κ πισοκωλλητο,δεν ειχα πολυ καλη αισθηση κατα την συνουσια οποτε αρχησα ψιλοδυνατο σφυροκοπημα οπου αδειασα τελειως τα μπαλακια μου....κρεμα δεν διεκρινα,αλλα δεν παιρνω κ ορκο...μια γενικα τιμια επιλογη 30 αρικου,αφου η κοπελα ειναι δεκτικη κ ευγενικη,δεν κανει μουτρα κ ειναι φιλοτιμη μεσα αρκετα...στο social time δεν τα πολυπαει καλα,εγω την εκανα δυο με τρεις ερωτησεις,αλλα ποιος νοιαζεται για αυτα??η ουσια ειναι αλλη...
Μου ειπε οτι θα μεινει 4 ημερες κ μετα την κοπαναει για την Αθηνα...Οποτε ειναι δικη σας η επιλογη αν θα πατε ή οχι...Αυτα απο μενα,ελπιζω σε ενα καλο,γεματο σεξ κ διαθεση μηνα...Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 01, 2011
Όνομα κοπέλας
Άννα
Υπηρεσίες
dimmits
Τιμημένος
Εγγραφή:
2 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
3.094
Πόντοι:
7.305
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού