Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 157 10
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Όταν πας σε ένα στούντιο καμιά φορά λες θα ρίξω ένα γρήγορο. Όοοοχι! Πετυχαίνω κατά τις 9 το Χριστινάκι. Μπαίνει μέσα πάντα πανέμορφη (είναι μόλις η δεύτερη φορά που τη συναντώ) της λέω είσαι κουρασμένη μάτιά μου? Πολύ μου απαντά. Η συνέχεια: Παίζει με το δονητή της, της τον παίρνω από το χέρι και την αφήνω να τρίβει την κλειτορίδα της, παράλληλα τραβάω δονητή και βάζω γλωσσίτσα και τον περνάω στο κωλαράκι της. Συνεχίζει ξαναμμένη σε αυτόν τον τριπλό συνδυασμό μέχρι που τα υγρά της υπερκαλύπτουν την απαραίτητη κρέμα των στούντιο ναι, ναι χύνω φώναζε και γουργούριζε. Μια διαδικασία δεκαπέντε λεπτών περίπου. Παίρνει τον ήδη υπερσηκωμένο δικό μου και βάζοντας καπότα τον γλείφει μου λέει σήκω και με βάζει μέσα της όσο ήταν ακόμα πάνυγρη. Το τελείωμα θεϊκό μετά από τρεις στάσεις. Αυτά τα κάνει όμως όταν είναι κουρασμένη. Όταν είναι ξεκούραστη δεν ξέρω τι κάνει περιμένω κάποιον να μου πει. Μάλλον ακούγεται μέχρι τη Λιοσίων. Ο συνδυασμός τσαμπουκά, μαγκιάς, devil προσώπου και απαλότατου δέρματος που έχει με κάνουν να τη θέλω πιο πολύ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 04, 2008
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Υπηρεσίες
Σεβαστός
Εγγραφή:
31 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
0
Πόντοι:
1.225
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού