Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 823745
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καλησπερα αγαπητοι μου φιλοι και συναγωνιστες . Καλοκαιρι και ελπιζω να περάσετε ομορφα, τελευταιος μηνας μαλιστα ας περασουμε οσο ποιο καλα μπορουμε με οποιον τροπο θελουμε διοτη περναει γρηγορα και ειναι ο τελευταιος του καλοκαιριού.
Εγω ομως οσο ομορφα πέρασα χτες δεν θα μπορεσω να περασω καλύτερα το υπολοιπο καλοκαίρι διοτη τετοια ατομα και πλασματα δεν αντικαθιστούνται με την νυχτερινη διασκέδαση η με της διακοπές Χαμόγελο,ελπιζω να με καταλάβατε.
Εδω και καιρό μιλαω με την Κελλυ στο σαιτ εχοντας αποκτήσει μια πολυ καλη σχεση με την συγκεκριμενη κοπελα διοτη ειναι πολυ ανοιχτη και κοινωνικη, και τετοια ατομα τα γουστάρω.
Το ανχος ομως κυριευε ολο μου το κορμι και κυριως το εργαλειο μου διοτη το στρες ειναι ο μεγαλυτερος εχθρος,τελοσπάντων μπανιαριστικα ωραια και καλα και εφυγα σφινα για το στουντιο . Φτανω εκει περα με μεγαλη αγωνια ,αλλα ευτηχως δεν θα ημουν μονος επειδη εκεινη την στιγμη πηγαιναν και αλλα δυο παιδια/συναγωνιστες και ετσι δεν θα ημουν μονος στο σαλονι για να μην με καταλάβει πληρως το κελλακυ.
Το κτηριο πολυ ομορφο εξωτερικα με δυο εισοδους , η μια βασικα παιζει να ταν εξοδος αναγκης σε καθε περίπτωση, χτυπησα το κουδουνι με τους συναγωνιστες απο πισω ,ανηξαν καποια φλας τα οποια επρεπε να ειχαν καποια κάμερα γυρο για ασφάλεια ,στην τελική ανοιγει και η πορτα για να μπουμε μεσα, εντομεταξυ ειχε και μια καγκελόπορτα απο μεσα ,πληρης εξοπλισμος στο στουντιο δειχνοτας την κινδυνο της περιοχης γυρο.Μα υποδεχτηκε μια τυπικη υπηρεσια, μεγαλης ηλικιας πρεπει να ηταν και αρχησε να μας εξηγει πως εχουν τα προγράμματα και οι τιμες,και φωναξε τα μωρα να βγουν εξω, δεν θυμαμαι αν η κελλυ βγηκε πρωτη η δευτερη απλα θυμαμαι πως μολις γυρησε το βλεμα της προς το μερος μου με κοιταξε καπως παράξενα σαν να κατάλαβε οτι ειχα ερθει για αυτην Μεγάλο χαμόγελο.Αρχησαν να χαβαλεδιάζουν οι τυποι αλλα εγω δεν ειχα χρονο για τετοια πηγα στην υπηρεσια να παραδώσω το εισητιριο του θανατου, για πρωτη φορα με την κελλυ πηρα το απλο πρόγραμμα η υπηρεσια ομως δεν ακουγε καλα, ειχε δικιο η κελλυ που ηταν καποιας ηλικιας, της ελεγα απλο νομιζε αυταρχικο, της ελεγε δωματιο για πανω μου ελεγε κατω, στην τελικη βρηκα ακρη κανοντας νοηματα ΧαμόγελοΓλώσσα. Η κυρια υπηρεσια με εβαλε στο δωματιο 3 οπου ειναι ο προάγγελος του δωματιου 4 . Αυτα τα δωματια ειναι αποκλειστικα για αυταρχικα προγράμματα , με κλουβια μεσα, με στραπον και διαφορα εργαλεία, αυτη ειναι ομως η στιγμη να αποδείξω την αθωοτητα μου ως προς τα στραπον που εχει γινει θεμα σε ολο το φορουμ,σκιαχτηκα μολις ειδα της αλυσιδες και τα συγκεκριμενα εργαλεία, θα εκανα καποια φαντασιωση με την κελλυ καποια στιγμη ,μικρα παιχνιαδια ρολων σοφτ καταστάσεις ομως και οχι αυτες της βαρβαροτητες που μολις τα ειδα μου κοπηκε το αιμα Λύπη,νομιζα οτι ειχα μπει σε θαλαμο σφαγής αρνιων, λεω εδω ειμαστε εδω πεθάναμε Μεγάλο χαμόγελο. Τελοσπαντων αυτα ειναι λιγο υπερβολες και κανω και χιουμορ κιολας απο το ανγχος που χα φοβομουν τα παντα,ομολογω πως το στουντιο ειναι το absolute για καποιον φετιχιστη Χαμόγελο.
Ξεντυθηκα,κοιταξα γυρω γυρω ειχε και tv με τσοντα, κανα μπιμπ μπιμπ η κανα μικι μαους δεν βαζουν, τσοντα βαζουν λες και δεν βλεπουμε καθε μερα στο ιντερνετ Εμμμμ,να τα ακους αυτα αντζελα την επομενη φορα με την κελλυ θελω το road runner Μεγάλο χαμόγελο.
Αυτα λοιπον ως προς τον τομεα του στουντιο που περα απο την πλακα που κανω ειναι άψογο σε ολα Χαμόγελο.
Η ωρα εφτανε σιγα σιγα και δεχτηκα δυο τηλεφωνήματα,το ενα απο την υπηρεσια για υπενθήμηση για το ποια κοπέλα θελω, και το δευτερο ηταν της κελλυς, η πρωτη επαφη με την κέλλυ ηταν τηλεφωνικά,μια γλυκια φωνη διέρευση ολο μου το κορμι αυξάνοντας τους παλμους,με ρωτησε τι κανω, τι θελω, και ποιος ειμαι, στην τελευταια ερώτηση της ειπα ενα αλλο ονομα ετσι να το παιξουμε και λιγο αγνωστοι ρε παιδι μου, παντως φανηκε οτι ειχε μπερδευτει με τα διαφορετικα στοιχεια που δινω εδω για ηλικιες και δεν γνωρισε καν οτι ημουν εγω.
Μου ειπε μετα οτι παει να δηρει εναν( αυταρχικο) και εκει εσκασα στο γελιο διοτη εχει πολυ χιουμορ το κορίτσι μας Χαμόγελο.
Περασε λιγη ωρα ετσι ωστε να ηρεμησω λιγο αλλα ματαια δεν μπορουσα ν εχω στύση,και δυσκολευτηκαμε αρκετα αργοτερα ωστε να υπάρξει,κανενα προβλημα ομως η κελλυ τα κατάφερεΜεγάλο χαμόγελο. Περασαν καποια λεπτα, τελειωσε με τον αλλο στο δωματιο και ερχόταν η ωρα μου σιγα σιγα, η πρωτη επαφη στο σαλονι μου ειχε αποβάλει λιγο το ανγχος χωρις αποτελεσμα στον μικρο σταμουλη οπως ειπε η κελλυ Γλώσσα.
Ακουω τα τακούνια και μπαινει το κελλακυ,η πρωτη επαφη μετα το ιντερνετ μονο εγω ηξερα οτι ειμαι ο σταματης η κελλυ δεν το ειχε καταλάβει, παρολαυατα αρχησε να μου φερεται γλυκα και ωραια διοτη το πρωτο πραμα που ηξερε ειναι νομιζω οτι κατάλαβε που ημουν καποιος απο το ιντερνετ αλλα δεν ηξερε ποιος,εγω ομως νομιζα οτι το καταλαβε, μπερδεμα μεγαλο. Αρχησαμε με καποια ομορφα προκαταρκτικα,πολυ γλυκια μαζι μου η κελλυ, και αυτο το ομορφο προσωπακι να σε κοιταει στα ματια δεν ειναι λιγο,εγω ομως ματαια δεν μπορουσα να συνέλθω,επειδη ομως ειδε οτι επρεπε να ηρεμήσω λιγο ειπε να φυγει να παει σε εναν παλι και να ξανάρθει, δεχτηκα και εγω για να βρουμε μια ακρη, και ομως ακομα δεν ειχε καταλάβει οτι ειμαι ο σταμΓλώσσα. Φανασιωση μικρη με την κελλυ για να ερθει μια μικρη στυση, περασαν παλι καποια λεπτα και ευτηχως υπηραν τα αρχικα σταδια της στυσης για να μπορέσει να γινει δουλεια, δεν αργησε το μωρο και ξανάρθε εχοντας αποβάλει το μεγαλύτερο μερος της αγωνιας παρατήρησε οτι ειχα καυλωσει λιγο και με μαλωσε επειδη ειχα καυλώσει με την τσοντα δηθεν Χαμόγελο. Πηγε να κανει κατι παλι,αλλα ολοκληρη στυση δεν υπηρχε δυστηχως,με ρωτησε με παραπονα τι εχω και τι εχω και αρχηζει ο εξης διαλογος.
-καλα δεν εχεις καταλάβει τοσην ωρα ποιος ειμαι?
. Ποιος εισαι ?
-Εισαι σιγουρη?
. Οχι μα το θεο.
-ο σταμάτης ειμαι..
Και μετα καταλαβενεται τι ακολούθησε, το αγαπουλιστικο σκηνικο ξεχυθηκε και ο θεος ερωτας εστειλε την κελλυ ακριβως στα αριστερα μου,ξεκινησε ενα απιστευτο gfe με παθιασμενα φιλια απο της δυο πλευρες , η κελλυ εκανε σαν λυσασμενη, εγω σε μια στιγμη δεν μπορουσα να παρω ανάσες αλλα η ατιμη ηθελε να με ξεκάνει, ειχε βαλει στοχο να με διαλυσει σωματικαΜεγάλο χαμόγελο,τα φιλια συνεχηστικαν για πολυ ωρα και αυτα εμενα μαρεσουν , τα αγαπουλιστικα σκηνικα ελειψαν και ηταν το κλειδι για να ερθει η ολοκληρη στυση εκ μερους μου,αλλα τα φιλια και τα μελια δεν σταματούσαν με τιποτα συνεχίστηκαν για πολυ ωρα, ενα πολυ ομορφο κλιμα, ολα ευτηχως εγειναν οπως θελαμε,υστερα απο αυτα με κοιταει πονηρα και αρχησε να με γλυφει στον μικρο σταμουλη δυστηχως δεν μπορω να εκφραστω με βρωμικες λεξεις διοτη διαβαζει η κελλυΓλώσσα ενα στοματικο ονειρο το οποιο εξεληχθηκε σε βασσανο για μενα παρακαλώντας την να σταματησει αλλα ματαια ομως ειχε βαλει στοχο να με διαλύσει κοιταντας με πονηρα συνεχεια στην τελικη ομως με λυπηθηκε διοτη ειμαι μικρος οπως λεει,μετα απο τα ξεφρενα προκαταρκτικα ανεβηκε πανω μου για πολυ ωρα, οι φωνες της Κελλυς ακουγώντουσαν μεχρι κατω και η καυλα απ της δυο πλευρές βάραγε κοκκινο,απο την στιγμη που δεν μπορουσε να μου σηκωθει φτασαμε στο σημειο να μην αντεχω αλλο παρακαλώντας να τελειώσω, δεν ηθελα ομως να τελειωσω μεσα της, ηθελα παλι αυτα που καναμε στην αρχη ηθελα να φιλιεμαι με την κελλυ και αυτη κανωντας μου χειρομάλαξη να τελειωσω. Αρχησαμε παλι το χαμουρεμα, δεν με χορτενε οπως και εγω θελαμε και αλλο, αλλα δυστηχως επρεπ να φυγει σιγα σιγα,αλλα ευτηχως απο την αλλη τελειωσα σε αναμενόμενο χρονικο διαστημα, μου εκανε και λιγο ποδομαλακια,ειχε λιγα παραπωνα διοτη δεν ασχοληθηκα με τα ποδια της οπως της ειχα πει, και εχει και ωραια ποδαρακια,απαλα σαν μωρου, την αλλη φορα ομως, αυτη τη φορα δεν μπορουσα καλα καλα να εχω στυση. Ετσι που λετε,περασαν κανα δυο λεπτα και καταφερα να τελειωσω ,ειχε μαζευτει πολυ πραμα μερες το φιλαγα για την κελλυ Μεγάλο χαμόγελο,το τελος ηρθε αλλα το σιριαλ δεν εχει τελος ομως Γλώσσα,κατσαμε αγγαλια για πολλα λεπτα μιλουσαμε για διαφορα θεματα,και η ρατσιστρια κελλυ αρχησε να με πειράζει επειδη ειμαι μικροτερος της,αλλα που θα παει θα παρω την εκδικηση μου . Δυστηχως μετα απο ωρα επρεπε να με αποχαιρετήσει,στεναχωρήθηκα δε, αλλα χαρηκα μεν επειδη καταφερα να την γνωρίσω ενα γλυκος χαρακτηρας με εναν συνδιασμο πολων χαρακτηριστκων ταυτόχρονα.Αυτα που λετε,η κελλυ εφυγε και εμεινα μονος μου με τα στραπον και της αλυσιδες βλεποντας τα και τρομοκρατηθηκα ξανα. Εκανα ενα προσωρινο ντουζ, ντυθηκα και αναχωρησα με καλες αναμνησεις για πρωτη φορα,κατω υπηρχε η αλλαγη βαρδιας και στην υπηρεσια οπου ηταν ποιο ευγενικη απο την προηγουμενη, μιλήσαμε λιγακι και μου ειπε κανα δυο κουβεντες για την περιοχη και το οτι πρεπει να προσέχουμε τετοιες ωρες,αυτα και εφυγα με αναμεικτα συναισθηματα διοτη δεν ηθελα να τελειωσει Money Mouth.
Τελοσπαντων θα υπαρξει και αλλο ,ολα τα ωραια δυστηχως τελειωνουν.
Ο χωρος πενακάθαρος με πετσετες μιας χρησης,ντουσακι, ωραιο κλιματιμο και ατμοσφαιρα, η υπηρεσια τυπικη οταν μπηκα και ευγενικη οταν βγηκα επειδη ηταν αλλη, δεν με ενδιέφερε και πολυ διοτη ηταν η κελλυ ο στομος μου και οχι η τσατσα.
Εφυγα πολυ χαρουμενος και ανανεωσα το ραντεβου μου .
Αυτα αγαπουληδες, μαυριστε την κριτικη απο την κακια σας τωρα Μεγάλο χαμόγελοΓλώσσα..
Κελλυ χρονια πολλα. Χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 30, 2011
Όνομα κοπέλας
Κέλλυ
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Αυγούστου, 2011
πόσο αργόσχολος είσαι ρε μαλάκα, έκατσες έγραψες 1500 λέξεις για ένα γαμήσι που δε σου σηκωνόταν κι ολας..
01 Αυγούστου, 2011
με τετοιους μαλακες ελληναραδες πως να μην γελαει μαζι μας και η πιο καμμενη και ελεινη πουτανα
A
Axilleas7
01 Αυγούστου, 2011
Τι τραγικοί που είστε! Τα ακουμπάμε όλοι μας σε γυναίκες και κράζετε αυτόν που το ευχαριστήθηκε και το γραψε; Μπράβο ρε Σταμ - άντε και τέτοια με τη γκόμενά σου
01 Αυγούστου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γιατι εσυ που το διαβασες ολο αυτο τι εισαι ?


Λιγη ευγενεια δε βλαπτει...
01 Αυγούστου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ρε αντισθενης ... τετοια σχολια τι θες και τα εγγκρινεις ?
ο καθενας πεταει μια μαλακια και σχολιαζει μια κριτικη χωρις να εχει γρεψει μια σειρα
και χωρις να τεκμιριωσει αυτα απου λεει , ετσι επιση ξυπνησε στραβα ...

Οτι ναναι
01 Αυγούστου, 2011
Εγώ φίλε stam σε παραδέχομαι κι ας μη σε ξέρω, είναι από τις καλύτερες κριτικές που 'χω διαβάσει. [Προσωπικά με ενέπνευσε, και τις συνέπειες της έμπνευσής μου τις "υπέστη" η Ντενίσα του Φ54β - άσχετο με το εδώ θέμα.] Εξάλλου η Κέλλυ είναι ό,τι καλύτερο, εμένα μου άλλαξε την κοσμοθεωρία, κι ας μην το ξέρει! Είναι ό,τι καλύτερο να πραγματοποιείς ένα όνειρο - μικρό ή μεγάλο δεν έχει σημασία. Σημασία έχει ότι θέλησες και το έκανες Χαμόγελο
07 Αυγούστου, 2011
Stam μάλλον πρέπει να τη ζητήσεις σε γάμο...
07 Αυγούστου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Απο το να γελάει η μιση τραβεστοπιατσα που εχεις τσιμπουκώσει καλυτερα ειναι παρακό.
S
stam_90
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8