Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 155 10
Γενική βαθμολογία
 
1.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
1.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Μετά από αρκετό καιρό αποχής από το άθλημα είπα να περάσω από εδώ μήπως και δουλεύει ακόμα η Ισαβέλα, η τσατσά (έχει αλλάξει) μου παρουσίασε μία φουλ πρόγραμμα (από ότι μπόρεσα να καταλάβω), Σύλβια, 30άρα μάλλον κοντή μελαχροινή ξανθά (κακο)βαμμένα μαλλιά, ευτραφής, 3άρι στήθος, ρώτησα αν έρχεται η Ισαβέλλα, η τσατσά μου είπε όχι, η Σύλβια από μόνη της είπε "περίοδο, πέρνα μεθαύριο" (αυτή η Ισαβέλα σταθερή στο πόστο δυό χρόνια τώρα ! ) και το εκτίμησα που μου το είπε και πέρασα, αλλιώς ήμουν για να φύγω, αδιάφορη μου φάνηκε.
Το εισητήριο έχει μειωθεί στα 20 ευρώ.
Τώρα στα ενδότερα, όπου είναι συνηθισμένες οι εκπλήξεις ευχάριστες ή δυσάρεστες σε σχέση με το σαλόνι, δεν ζήτησα τίποτα, να δω τι θα κάνει από μόνη της, και δεν έκανε τίποτα..
Στάθηκε απέναντι μου (τουλάχιστον γδύθηκε εντελώς), με ρώτησε με ή άνευ ( είπα με) το φόρεσε στον πεσμένο πούτσο κι άρχισε μιά πίπα (καλούτσικη αν και με μπόλικο χέρι) στη στάση όπου και τον ώμο της να πιάσω έπρεπε να τεντωθώ, μετά ιεραποστολικό, πισωκολλητό (το μουνί της είχε φουλ κρέμα) όπου χάζευα την ανοιχτή κωλοτρυπίδα της, και που παρόλο το άνοιγμα έβαλε και κρέμα για το πρωκτικό, και αυτά..
Δεν έκλαψα το 20άρι αλλά και δε θα ξαναπήγαινα..
Στο μαγαζί νέκρα όλη την ώρα.. κεσάτια..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 28, 2011
Όνομα κοπέλας
Σύλβια
Ανώτερος
Εγγραφή:
15 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
4.284
Πόντοι:
7.195
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού