Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 174 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Ισως η χειροτερη εμπειρια μου εδω και παρα πολυ καιρο.Δεν ειναι οτι δεν συμμετειχε η'οτι ηταν ψυχρη..και αλλες φορες μου χει τυχει.Ομως αυτη η ξυνισμενη φατσα οταν σε κοιταζει, το απαξιωτικο κατα καποιο τροπο υφος ακομη και οταν θα σου ζητησει ν αλλαξεις σταση ειλικρινα ειχε χρονια να μου συμβει, θα ελεγα οτι ισως και να μην το χω ξανασυναντησει..Να βλεπω μια τοσο ωραια κοπελα,ενα τοσο γλυκο προσωπο με πολυ ομορφο σωμα να συνδυαζεται με τετοια απεχθεια για το αντρικο φυλο γιατι ειλικρινα κατι τετοιο μου εβγαζε.Αφου τελειωσαμε κατι τ οποιο δεν πιστευα σε καμια περιπτωση οτι θα γινει εκατσα στην ακρη του κρεβατιου καθιστος προκειμενου για να συνελθω..η κοπελα με κοιταξε και πιθανον κατι να καταλαβε απο το υφος μου που ηταν σαν να τη ελεγε
οτι κοριτσι μου υπαρχουν και καποια ορια..καποια ορια λογικης..Πως ειναι δυνατον να κανεις αυτη τη δουλεια απο τη στιγμη που δεν το θελεις,και πως γινεται να φερεσαι ετσι και στον αλλο που δεν σου φταιει σε τιποτα,που το μονο που θελει ειναι να περασει μαζι σου δεκα ομορφα λεπτα.Και κατι που αφορα και μενα,κανοντας την αυτοκριτικη μου,ηταν λαθος μου που τελειωσα μεσα της,δεν επρεπε να το κανω και δεν συγχωρειται για την εμπειρια μου,επρεπε λιγο πριν να τελειωσω να βγω απο μεσα της και να κρατηθω να μην τελειωσω,να βγαλω το προφυλακτικο και να φυγω.Ισως ηθελα να επιβεβαιωσω το εγω μου,γιατι ειλικρινα ημουν σιγουρος οτι δεν θα τελειωνα αλλα δεν επιτρεπεται,αν θελουμε να βελτιωνομαστε σαν χαρακτηρες σαν ανθρωποι,αλλα πανω απ ολα σαν αντρες

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 27, 2011
Όνομα κοπέλας
Σαμπρίνα
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιουλίου, 2011
Αγαπητέ συναγωνιστή, λογικά είσαι αυτός που έφυγε σφαίρα απ'το μαγαζί με το λευκό μπλουζάκι, βερμούδα και κράνος ανά χείρας. Ήμασταν στο σαλόνι με τον Agiana και μόλις βγήκε η Σαμπρίνα απ'το δωμάτιο μας πήρε η ευωδία της ξυνίλας της. Λίγο η εμπειρία μας, λίγο το υφάκι της συν η άτακτη φυγή σου, πιστοποίησαν την αντικειμενικότητα της κριτικής σου.
Τα σέβη μου.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1