Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 7 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
να προσθέσω κ να αφαιρέσω κ γω 1-2 πραγματάκια από την αναλυτική κριτική του προηγούμενου. την έχω πάρει 2 φορές έως τώρα. πλασάρεται ως μολδαβέζα η προφορά της μου κάνει για αλβανία. πάντως τα ελληνικά τα μιλάει αρκετά καλά. φιλική κ ευγενική, σώμα καλίγραμμο χωρίς περιττά κιλά, αν κ η ίδια παραπονιέται ότι έχει πάρει λίγα κιλάκια τελευταία. μακριά καστανά μαλλιά, συμπαθητικό προσωπάκι που σε πάει πιο πολύ σε gfe παρά σε πορνόφατσα, δοντάκια ίσως το πιο μεγάλο μείον της (χρώμα, δυσαναλογίες, μαύρα σφραγίσματα). μικρό μαλακό στήθος, κ το ατού της κωλάρα σφριγιλή κ πεταχτή. έχει κάποια ίχνη ραγάδων στον κώλο αλλά τα προσέχεις μόνο αν θέλεις να το παραψειρίσεις το θέμα. τα νύχια περιποιημένα κ βαμμένα. Από υγιεινή στις τρύπες άριστα 10, φρέσκια κ λαχταριστή. Στο γαμήσι τώρα, πίπα αρκετά καλή αν κ βάζει μπόλικο δοντάκι στην αρχή τουλάχιστον μέχρι να σιγουρευτεί ότι δεν θα επιχειρήσεις να την πνίξεις. δέχεται ευχάριστα δαχτυλάκια (δεν ξέρω αν δεν είχα πάρει κώλο αν θα το δεχόταν κ στον κώλο). καβαλάει καλά από πάνω, την κουμαντάρεις άνετα σε ότι θέση θέλεις, κάνει κάποια βογγητά αλλά δεν μου έδωσε ποτέ την εντύπωση κ τις 2 φορές ότι θα αφενόταν να χύσει. αρκετά παθητική λεκτικά, δεν λέει τίποτα παρά μόνο αν την παρακινήσεις/ρωτήσεις, αποφεύγει συστηματικά φιλιά κ βλεμματική επαφή. στο ανάλ, προσεχτική ακόμα κ με πούτσα μετρίων διαστάσεων όπως είναι η δικιά μου, θέλει το ανοιγματάκι της στην αρχή, δείχνει ότι ζορίζεται, αλλά όταν την ανοίξεις πάει καλά το πράγμα. γενικά ίσως για 130 (κ άλλα 30 για ανάλ) να είναι κάπως τσιμπημένη, καλή για gfe αν δεν σε χαλάει ότι δεν φιλάει ή ότι δεν σε κοιτάζει στα μάτια, σίγουρα όχι για πορνογαμήσια. τουλάχιστον για 1 φορά δεν νομίζω να το μετανοιώσει κανείς.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 13, 2011
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
silverpalm
Σπουδαίος
Εγγραφή:
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
12
Πόντοι:
2.930
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού