Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 23 10
Ξενοδοχεία 39315
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Χώρος (γενικά)
 
7.0
Καθαριότητα
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
6.0
Διακριτικότητα
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Το εν λόγο ξενοδοχείο το έχω επισκεφτεί πολλές φορές στο παρελθόν και έτσι η κριτική μου θα δεν θα εμπεριέχει μόνο την επίσκεψη μου από το Σάββατο αλλά μια γενική άποψη. Καταρχάς στα θετικά του είναι η διακριτικότητα αφού έχει 2 εισόδους μια στην Λιοσίων και μια διακριτική από πίσω στην οδό Σεπολίων που χτυπάς το κουδούνι .βέβαια εγώ δεν μου χρειάστηκε ποτέ αλλά για κάποιον που θέλει να πάει στα κρυφά είναι ότι πρέπει. δεύτερον η πρόσβαση είναι σχετικά εύκολη αφού είναι δυο τρία λεπτά από το σταθμό Αττικής. Αλλά ίσως δυσκολευτούν όσοι πάνε με αυτοκίνητο. Τα δωμάτια τώρα είναι καθαρά έχουν φυσικά κλιματιστικό και τηλεόραση που έχει τρία ή τέσσερα (δεν θυμάμαι καλά) κανάλια πορνό ενώ έχει και κανονικά κανάλια. Το μπάνιο έχει όλα τα απαραίτητα αξεσουάρ ενώ έχει και πιστολάκι.. Βέβαια υπάρχουν διάφορων ειδών δωμάτια τα απλά , αυτά που έχουν μοβ φωτισμό με στρογγυλά κρεβάτια και ένα έχει υδρομασάζ που δεν το έχω επισκεφτεί όμως. τώρα ένα θεματακι υπαρχη με την περιοχή αφού δεν είναι κατάλληλη για αφού έχει 2 πορνεία δίπλα και ένα γκράφιτι φάτσα απέναντι που μοιάζει σαν γιγάντιο καλαμάρι-πέος Μεγάλο χαμόγελο. Η ηχομονώσει επίσης έχει ένα πρόβλημα αφού ακούγονται σχεδόν τα πάντα από τα διπλανά δωμάτια Ντροπή. Τέλος παρόλο ότι το προσωπικό είναι ευγενικό άμα πέραση ο χρόνος των 3 ωρών σε παίρνει τηλέφωνο και σε κόβει κάπως από την εργασία σου κάτι που δεν μου αρέσει προσωπικά Θυμός, θα έπρεπε ότι έχτρα να το έλεγε στο τέλος…. Κάτι που μου έκανε ιδιαίτερα θετική εντύπωση είναι ότι μια φορά που είχα πάει με μια κοπελιά είχε ξεχάσει ένα δαχτυλίδι και μετά από 3 ώρες που πήγα να το πάρω το είχαν φύλαξη και δε το είχε αρπάξει καμία καθαρίστρια. Μπράβο…τέλος η τιμή είναι 3 ώρες 20 ευρω παραπάνω δεν έχω κάτσει ποτέ. Αυτά.
TAFTAAR
Μέγας
Εγγραφή:
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
202
Πόντοι:
4.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού