Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 104 10
Sex Studio 150885
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μεσημέρι, ντάλα ήλιος.

Εφαγα την χυλόπιτα από το 200 της Πειραιώς που πήγα για 2η γύρα με Ζανέτ, αφού η κορασίς είναι άρρωστη κατά τη δήλωση της τσατσάς-φρανκενστάϊν.
(Πραγματικά εδώ που τα λέμε, η τσατσά αυτή μπορεί με 2-3 άλλες να κάνει καρριέρα σε γκραν γκινιόλ έργα).
Φορμαρισμένος λοιπόν, λέω ας κάνουμε ένα πείραμα, ας πούμε ότι δίχως ταρίφες στην άσφαλτο η Πειραιώς με Βουλιαγμένης εφάπτονται.
Ξεκινάω λοιπόν και βρίσκομαι πίσω από τρόλλευ, πούλμαν, ένα ζευγάρι μπούτια, στη Βουλιαγμένης.
Παρκάρω, κύριος!
Στο θεραπευτήριο εργαζόταν η Αλίσα, γνωστή από Γοργόνες και βόρεια συνοικία, αλλά δεν το είχα δοκιμάσει ποτέ. Η τσατσά ευγενέστατη, υπόδειγμα θα έλεγα μερικές Ρωσίδες, με καλοσωρίζει.
Εμφανίζεται το κορίτσι και αρχίζει τα τριψίματα, μιλάμε για απίστευτο δέρμα, μαλακό, βελούδινο κι όλα επειδή στην ομορφιά εξαρτώνται από την αρμονία των αναλογιών, μπορώ να δηλώσω ότι με ξερόψησε, γκουλπ. Προσωπικά τη ζαχάρωνα 1-2 χρόνια που κυκλοφορεί, αλλά δεν είχε τύχει η συνεύρεσις. Ειναι γλυκήτατο κορίτσι. Γουστάρω και το συγκεκριμένο μέγεθος γιατί το κάνεις μπαλάκι...δεν ήθελα και πολύ, κατακλύστηκα από τη μανία της τσέπης μου που ήθελε να ελαφρώσει κατά 1 50άρικο.
Το τι έγινε μέσα στο δωμάτιο αντανακλά τους δεσμούς μας με το φιλήφονο Ρωσσικο στοιχείο, ένα θα πω μόνο, της ζήτησα να βασανιστεί στην κοτοπουλιέρα μου και πραγματικά έδωσε ρέστα η Αλίσα. Ενώ τρώει χορτάρι μετά το τάκλιν, μου ζητά έντονη προβολή κι αν γίνεται να βάλω το κρουστικό στο overload, λέω τα έχω κάψει τα χθεσινά σουβλάκια, με υδρατμούς πάω, αλλά ας ξεμείνω από τριγλυκερίδια, δε βαριέσαι.
Ξεκινά λοιπόν Da, Da,././DAAA, pio dynataaa, λέω εντάξει, αλλά πόσο αντέχει. Λοιπόν άντεξε πολλά εκατοστά εγκάρσια και διαμήκη, σε δύσκολες καταπονήσεις.
Εξαιρετίκ, απολαυστικότατο, ηδενεγερτικό το meeting.

Μπαίνοντας στο αυτοκίνητο, παρατηρώ ότι στο παρμπριζ μου είναι ένα εντομάκι. Δε θέλω να το σαπακιάσω με τον καθαριστήρα, βγαίνω να το στείλω ιπτάμενο κι ήταν μια κόκκινη καλοθρεμμένη πασχαλίτσα.

Απολαμβάνω τις μνήμες λοιπόν και σίγουρα θα την επισκεφτώ για ακόμη ένα γύρο μετά τον Αύγουστο.
Καλό καλοκαίρι στους συμπαίκτες λοιπόν!
Α-Ω

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 25, 2011
Όνομα κοπέλας
Αλίσα
Α-Ω
Σπουδαίος
Εγγραφή:
15 Σεπ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
3.670
Πόντοι:
2.777
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού