Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 18 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πριν αρχίσω τα της συναντήσεως, θα ήθελα κατά πρωτο λόγο να ευχαριστήσω όλους όσους είχαν ήδη γράψει κριτικές για την συγκεκριμένη κοπέλα. Ηταν ακριβείς και βοήθησαν πολύ.
Στα της συνάντησης τώρα. Ξεκινώντας την βραδιά είχα, λοιπόν , την αναγκη να εκπληρώσω 2 στόχους:
1. να κάνω πολύ σεξ.
2. να έχω τον απόλυτο έλεγχο στο τι θα γίνει στο κρεβάτι.
Ο 2ος στόχος σε συνδυασμό με τις κριτικές για την συγκεκριμένη κοπέλα με βοηθησαν στο να την επιλέξω. Η επαφή με το γραφείο ήταν εύκολη γρήγορη και σαφής. Η πόρτα του δωματίου μου χτύπησε στον προκαθορισμένο χρόνο, και ανοίγωντας βρέθηκα μπροστα σε ένα πανέμορφο μελαχροινό πιπινι από την Μολδαβία. Οι φωτο γραφίες που υπάρχουν στην ιστοσελίδα του γραφείου της κοπέλας είναι ακριβής, βέβαια η κοπέλα έχει χάσει κάποιο βάρος από τον χρόνο της φωτογράφησης το οποίο δεν την χαλάει καθόλου.Μετά τις πρώτες γρήγορες συστάσεις η κοπέλα πήγε απεύθείας για ντουζ και βγαίνοντας κυριολεκτικά την άρπαξα στα χάδια και στο γλύψιμο. Με ακριβείς εντολές την κατεύθηνα στην πίπα όπου έγινε και η πρώτη εναπόθεση στην στοματική της κοιλότητα. Μετά από τσιγάρο και λίγο socializing, ξεκινησα 2ο γύρο με λίγη πίπα για ανόρθωση του ηθικού και σφυροκοπηματα σε 3 στάσεις με τελείωμα στο στήθος της κορασίδος. Στη συνέχεια είχαμε κοινο ντουζ όπου ήρθε η τρίτη στύση με εμένα σε όρεξη για ένα στα όρθια και τελείωμα στο πρόσωπο της κορασίδος εκ Μολδαβίας.

Εν κατακλείδι μπορώ να αναφέρω τα ακόλουθα:
1. Το πιπίνι είναι όντως τρομερά όμορφο!
2. Χρειάζεται αρκετή καθοδήγηση για να πάρεις αυτά που θες. Είναι, όμως, δεκτική και δείχνει ότι μαθαίνει μια και έχει αρχίσει να χρησιμοποιεί την γλώσσα της στις πίπες. Εμένα μου άρεσε μια και ήθελα να μου βγεί ο δάσκλος από μέσα μου.
3. Μην παρεξηγήσεται τα σημερινά 3 σετάκια σε 1 ώρα. Η έλλειψη συχνού σεξ αυτά κάνει!!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 24, 2011
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
170€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
draxan04
Ανώτερος
Εγγραφή:
25 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
55
Likes:
898
Πόντοι:
6.810
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού