Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 115 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
τοσο καιρο ακουγα για μιραμπελα μεχρι που αποφασισα και γω αν και ειδα καποια καλυτερα τεμαχια στην σημερινη μου βολτα να την παρω και γω επιτελους για να διαπιστωσω τι πινουν οι αλλοι και δεν μας δινουν αλλα δεν ηπια δα και το νεκταρ.....

το τσιμπουκι της το περιβοητο το γυμνο το βρηκα καπως μετριο,εβαζε και λιγο δοντι ...γλειφομουνι της εκανα χωρις καμια ιδιαιτερη εκ μερους της συμμετοχη,ουτε λογος για αναστροφη και 69....μωρομαντιλο να μου καθαρισει τον φρεσκομπανιαρισμενο πουτσο μουκαι πολλα μη και μη ....μην δαγκωνεις την ρωγα -που μονο την εγλειφα δηλαδη-μην βαζεις αποτομα δαχτυλα στο μουνακι.....τεσπα εχει και δυο καλα τα γλωσσοφιλα ειναι καυλωτικα,φιλαει ωραια και την περιποιηση στα αρχιδακια οταν σου παιρνει πιπα....απο πανω κουνιεται τελεια,στα τεσσερα ειναι αψογη με τελειο λυγισμα μεσουλας και γαμιεται με καλη συμμετοχη και καποια καυλολογα....

γουσταρει να γαμιεται πιστευω αλλα απλα δεν μου βγαλε και την σουπερ καυλα,κατι ελειπε θα ελεγα....δεν λεω οτι δεν ειναι μια αξιοπιστη και καλη επιλογη αλλα δεν την βαζω και στις κορυφαιες που εχω γαμησει....προσωπικα δυσκολα να την τιμησω μιας και εμφανισιακα ιδως μου ειναι παντελως αδιαφορη....περισσοτερο απο περιεργεια την γαμησα αλλα εκτος απο την γατα φαινεται οτι η σκοτωνει και τον μικρο gl....

ο χωρος δεν ειναι τοσο χαλια οσο γραφει ο αποκατω συναγωνιστης αλλα εγω ειμαι και συνηθισμενος απο πολυ χειροτερα οποτε δεν τιθεται θεμα συγκρισης αποψεων....για μπουρδελο βαρδαρη και παλι καλο ειναι ....το κρεβατι εκει που μπηκα δεν ετριζε καθολου παροτι την γαμησα πολυ δυνατα στα τεσσερα.....σημειωτεον οτι αντεχει γερο σφυροκοπημα η γκομενα και πιθανως να ηρθε και σε οργασμο απο οτι καταλαβα απο τις φωνες της....τεσπα καλη ηθοποιος ή μη εγω θα της το προσαψω στα θετικα και αυτο.....

παζαρακια παιζουν με πρωτοβουλια του ιδιου του καταστηματος.....γυμνο τσιμπουκι και 69 μου το αφησε στα 60 ευρω....τεσπα κι αυτο κατι ειναι.....αλλα εχω την εντυπωση οτι ειναι πιο vfm αν την παρεις με το απλο σε ωρα που να μην εχει πολυ κοσμο.....θα γαμηθει καλα και θα σου βγει πιο οικονομικα....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 23, 2011
Όνομα κοπέλας
Μιραμπέλα
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού