Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 18 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βικη λοιπον.... Ε ναι, ειναι μουναρος. Ειναι η γυναικα που με το που την βλεπεις θελεις να αγωνιστεις να την κερδισεις ! Να πεις τα ωραια σου κ να την παιξεις λεκτικα, γενικα να κανεις τις κινησεις που κανουν τη γκομενα να σε θελει... να σε αφησει να την ριξεις στο κρεβατι.
Εδω μαγκες (οσοι απο σας νιωθουν ετσι με μια τετοια εντυπωσιακη βιζιτα) ειναι και η παγιδα... Η γυναικα δεν ειναι ψυχρη, αλλα θες η ηλικια, θες η αντιμετωπιση της προς τη δουλεια που κανει, δεν παιρνεις καμια ανταποκριση σαν αυτες που ψαχνεις. Και social time κανει ανω του μετριου, και ολες τις στασεις αδιαμαρτηρητα δεχεται, αλλα κατι λειπει... κατι που η τελεια εμφανιση δεν μπορει να καλυψει. Σημ. προσωπικα ουτε που ενδιαφερθηκα να σκεφτω καν το προβλημα με το στομα της που καποιοι συναγωνιστες ανεφεραν, γιατι απλα η γκομενα ειναι δεκαρι και το δεκαρι δεν εχει νοημα να το κρινεις.
Οι λεπτομερειες της πραξης ειναι λιγο-πολυ ιδιες με τις προηγουμενες περιγραφες, συν του οτι προσπαθησα να τη μαθω να χρησιμοποιει τη γλωσσα της στην πιπα, και αυτο το κανα γιατι μου τραβηξε το ενδιαφερον το πηγαιο ταλεντο της στο deep throat.
Η ομορφια του σωματος και της ηλικιας -και η μανια μου να την πηδηξω σαν να ΄ταν το καινουργιο γκομενακι μου- με εκανε να της αφιερωσω ενα σπεσιαλ γλυφομουνι δεκαλεπτου, αλλα πραγματικα η κοπελα δεν εχει ευαισθητη κλειτοριδα... ετσι μου εισαι, θα σε σφυροκοπησω ανελεητα... ΟΚ εγινε κι αυτο, σαν να μην αλλαξε τιποτα.
Οταν εφυγε, γιατι ηταν πολυ βιαστικη μπας και αργησει και της βαλουν πεναλτυ, εκανα ενα απολογισμο: περασα 1 ωρα στο κρεβατι με ενα απιστεφτο μωρο, κουκλα κανονικη, με προσωπο σκετη γλυκα καισωμα που το κοιταζα σα να θελα να αποτυπωθει στη μνημη μου για παντα, πηδημα ατελειωτη ωρα -κανονικο τεστ κοπωσεως, αλλα τωρα που εφυγε ψανχω να βρω γιατι νοιωθω οτι κατι δεν εγινε σωστα, γιατι δεν μπορω να φωναξω μεσα μου δυνατα με ικανοποιηση: "Ααααχ, ξεσκιστικα στον π.." .
Τα συμπερασματα δικα σας...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 16, 2011
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
170€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
mamasan
Ανώτερος
Εγγραφή:
28 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
2.038
Πόντοι:
5.595
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιουλίου, 2011
απο τις ωραιοτερες κριτικες που εχω διαβασει,σαφης ,περιεκτικος,εξυπνος,μπραβο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1