Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 193 10
Γενική βαθμολογία
 
3.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Αν και είχα καλές εντυπώσεις τη πρώτη φορά από τη ρουμανογύφτισσα Μιχαέλα/Σοφία (βλέπε κριτική Φωκαίας 25 Α) και την είχα βαθμολογήσει πολύ καλά, προχθες έκανα τη μαλακία και την επισκέφτηκα πάλι στην ξεπετοαλυσίδα 84Β (πάνω). Σ΄ αυτό το κωλόσπιτο είναι και μία σκατοτσατσά από την πρώην σοβιετική ένωση που λέει όλο μαλακίες για κωλαράκι, και ότι το κορίτσι δε βιάζεται. Aυτοί οι βρωμοανατολικοί για μαλάκες μας περάσανε εμάς τους Έλληνες. Δεν θα αναφερθώ με λεπτομέρειες στη παταγώδη ήττα που έφαγα από τη γύφτισσα Μιχαέλα/Σοφία. Στα πέντε λεπτά χτύπησε τη πόρτα η πουτανοτσατσά και η πουτάνα σηκώθηκε να φύγει εν μέσω προκαταρκτικής πίπας με αποτέλεσμα όπως ήμουν φτιαγμένος να καταχύσω όλο το δωμάτιο με βολή κατά ριπάς . Πράγματι μου ήρθε να τη πλακώσω στις φάπες, αλλά συγκρατήθηκα μη συμβεί το μοιραίο. Άρα γαμίση δεν έπεσε αυτή τη φορά και έκλαψα το εικοσάρικο. Δυστυχώς επιβεβαιώθηκε πάλι αυτό που πιστεύω , ότι τη δεύτερη ή τρίτη φορά που θα πάει κάποιος με τη ίδια πουτάνα είναι πολύ πιθανόν να φάει γερή φόλα, γιατί και αυτές δε θέλουν μόνιμες πελατείες. Αυτό πρέπει να το έχουμε στα υπόψη. Βγαίνοντας έξω στο σαλόνι έκοψα κίνηση να δώ μην υπάρχει κάποιος Έλληνας να τον ειδοποιήσω να φύγει αλλά περίμεναν μόνο 4-5 πακιστανοί. ΜΑΥΡΟ ΣΤΗ ΞΕΠΕΤΟΑΛΥΣΙΔΑ ΦΥΛΗΣ 84Α,Β-86Α,Β, χαμένα τα λεφτά του από χέρι όποιος πάει εκεί μέσα. Σημειωτέων ότι στη ξεπετοαλυσίδα που επισκέφθηκα προχθές το κοινό αποτελούταν αποκλειστικά και μόνο από αλβανοπακιστανούς και άραβες, το ελληνικό στοιχείο ήταν άφαντο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 20, 2011
Όνομα κοπέλας
Μιχαέλα (Σοφία)
Larson
Μέγας
Εγγραφή:
19 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
3.280
Πόντοι:
4.587
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιουλίου, 2011
"Δυστυχώς επιβεβαιώθηκε πάλι αυτό που πιστεύω , ότι τη δεύτερη ή τρίτη φορά που θα πάει κάποιος με τη ίδια πουτάνα είναι πολύ πιθανόν να φάει γερή φόλα, γιατί και αυτές δε θέλουν μόνιμες πελατείες. Αυτό πρέπει να το έχουμε στα υπόψη."

Τείνω να διαφωνήσω, καθώς με την αναδουλειά που υπάρχει πλέον, κάνουν σαν τρελές να διατηρήσουν μόνιμη πελατεία.
Εμένα τουλάχιστον κάνα δυο που πάω συχνά με πρίζουν συνέχεια για το πότε θα ξαναπεράσω.
Π
Πύρκαυλος
24 Ιουλίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Και εγω διαφωνω με το ιδιο αποσπασμα της κριτικης του συναγωνιστη. Μακαρι να μην ηθελαν μονιμη πελατεια, γιατι κι εγω δεν θελω να πηγαινω στις ιδιες. Πχ την Ανκα τελευταια φορα που την πηρα εκατσε κανα 20 λεπτο και οποτε με βλεπει δε μ αφηνει να φυγω και μου πρηζει τα αρχιδια μεχρι να καταφερω να φυγω. Οπως και αλλες(αλινα η πρασινοματα φυλης86 κ φωκαιας 25 πανω. Ευτυχως εκανε το λαθος και με ξεπεταξε τελευταια φορα, οποτε τωρα φευγω χωρις τθψεις καθε φορα που με κυνηγαει και με μπαλαμουτιαζει). Υπαρχουν βεβαια και οι αλλοπροσαλλες κοπελες. Τη μια φορα μπορει να ειναι τελεια και την αλλη να μη σε αφηνει να την αγγιζεις(πχ Σακιρα).
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2