Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 23 10
Ξενοδοχεία 39359
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Χώρος (γενικά)
 
6.0
Καθαριότητα
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
9.0
Διακριτικότητα
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Το ξενοδοχείο αποτελει μια καλή και φθηνη λύση για το κέντρο...
Η γυρω περιοχη της πλατειας Αττικής , οπου και βρίσκεται δεν ειναι μέν οτι καλύτερο...
20 ευρώ το απλο δωμάτιο και ο ρεσεψιονιστ και στην εισοδο και την εξοδο ηταν διακριτικοτατος, εξυπηρετηκοτατος και φιλικός.
Μηδεν αναμονη στον χωρο υποδοχης, ενα ασχημο που προσεξα ειναι πως δεν υπαρχει ιδιωτικος χωρος παρκινγκ.
Για να μπεις εχεις 2 επιλογες, ή απο την κεντρικη εισοδο που βρίσκεται στην οδο Λιοσιων (και σε βλεπει ολη η Λιοσιων) ή απο την πισω πιο διακριτικη εισοδο επι της οδου Σεπολιων...
Το δωματιο οπως ειπα χρεωνεται 3 ωρες 20 ευρώ. Ηταν καθαρο, με μοκετα, το στρωμα οκ, το κρεβατι δεν ετριζε, το κλιματιστικο απεδιδε (εξω ειχε 40 βαθμους...) και το μπανιο σχετικα ευρυχωρο με μια απλη ντουσιερα.
Μικρο δωματιο μεν, συμπαθητικο δε και με μεγαλο καθρεφτη να καμαρωνεις τα καταρθωματα σου Γλώσσα.
Απο πλευρας ηχομονωσης δεν μπορω να πω πολλα πραγματα γιατι μαλλον το μεσημερι που ημουν εγω (λογω ωρας) ολα τα γυρω δωματια ηταν αδεια και ακουγοτανε κιχ, μονο οι καθαριστριες που περνουσαν απο το δωματιο.
Εγω θα το προτεινα σαν μια φθηνη και αξιοπιστη λυση αν θελετε μια ξεπετα στα γρηγορα με καποια κοπελα της "δουλειας"
Δεν θα πηγαινα ομως εκει με την γκομενα μου
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
489
Likes:
36.365
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, CHRIS1971 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού